"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 23 (за хипер напреднали)

  • 13 211
  • 438
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Алоха,
Miriel, Tanzen-ще се затриете за едното нищо бе. Бетер Белли станахте.
Bella, чак сега ти видях въпросчетата-дали има смисъл да отговарям, късно ли е вече??
Valka-комедия, сеир-квото ще да е, пиши там, трябва и да се посмеем малко, нали така Peace

Аз пък си мисля, че можем и трябва да използваме голямото впечатление, което ни е оставила сагата, като катализатор за промени към по-добро  Flutter
Няма нищо по-освежаващо , от нещо, което е в състояние да ни разтърси из основи и да ни извади от летаргията  Hug
Самият факт , че всеки е осъзнал по нещо за собствения си живот, прави манията не само странна, но и ценна  Crazy
Анджак, много точно казано.

# 391
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря момичета за вниманието и загрижеността. Снощи си легнах рано, в плановете ми фигурираше "Затъмнение", но толкова ме болеше главата, че предпочетох да гледам телевизия и да заспивам. Имах си и цицина в бонус Wink Тази сутрин съм добре. Поне мога да говоря разбираемо, но все още не мога да се храня добре, не от друго, но ме е страх да не си разтворя лепилото и да ми се отвори раната. Снощи успях да хапна с триста зора с хапчици като за малката - отне ми повече от половин час. Половинката ми се шегуваше, че добре че е бил на работа иначе хората ще си помислят, че ме е малтретирал. Но съм си подута в устата, ала Анджелина Wink

И момичета сега въпрос по моя "ФФ". Прочетох "Да бъдеш Джейкъб Блак". Много е забавно но е описано цялото "Новолуние". Вярно, сбито е направено, но се чудя да започвам ли "Новолуние" при това положение?

# 392
  • Мнения: 34
ехо, добро утро!как е настроението в събота сутрин?Tanzen, а вариант тип-пантофки обмисли ли, че Converse-ат само някоя Здрач-гостенка ще го разбере.
Определено приемам за ценно това, което ми се случи благодарение на Twilight - това събуждане и желание да бъда по-добра. Прилича ми на влюбване, само да не преминем на следващата фаза - съвместното съжителсвото, че отиде романтиката  Joy
А явно и на Кристен Стюард й се е паднал Едуард на теста, ама тя много сериозно е приела този резултат. Долу ръцете от Роб, Крис, че много сме -силни сме!
И нещо за добро утро:

 Айде, бг-фенки, аз вече сгънах чувала, няма ли да ставате вече?Коя ще ми донесе кафе?

# 393
  • Мнения: 0
Здравейте момичета най - после и аз да се запиша. Изчетох всички теми и затова толкова късно се записвам(само да вметна ,че когато почнах да чета бяхте на 11 тема). Абсолютен фен съм на цялата поредица и определено съм тийм Едуард. Истината е , че гледах филма заради Кам Гигандет, много е секси това момче , макар  че във филма не ми хареса особено. Ами май това е засега ще се влкючвам периодично.  bouquet

# 394
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Добро утро  Hug
както си се излежавам днес и изведнъж се сещам, че може би сме изписали вече темата  hahaha
развих скорост на вампир от леглото до лаптопа  Mr. Green
Сега вече спокойно мога да отида да си направя кафе  Flutter

Днес чакам старо -ново да ми се обади за да се уточним за срещата на 23-ти . Организацията ни не е много на ниво  Sunglasses ,но от понеделник аз ще се разтичам.
Мислите ли , че сладкарници Неделя превеха торти със снимки?  ( хахха още спя и написах първоначално снимки с торти  hahaha  )


galito111 добре дошла  Hug
включвай се по-често  Blush ... може и любимите ти снимки на Кам да споделиш  Flutter

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 10:21 от мона лиза

# 395
  • Мнения: 0
Благодаря , но съм малко скарана със компютрите и едва ли ще успея да кача нещо. Иначе си имам цяла колекция от снимки както на Кам така и на Роб

# 396
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Днес и утре аз съм на бюлетина, бъдете снисходителни, след прекрасните бюлетини на Веселинка  Embarassed

# 397
  • Мнения: 17
Добро утро  Hug
Виждам че доста сте изписали, но нямаше как да се включа, че снощи излизахме по женски "на лов" за мъже  Blush
Сега докато се ровех в дир-а намерих една статия, незнам може да сте я чели, за любимите герои на българина и се оказа, че Едуард Кълън дели 7-мо място заедно с Мечо Пух  Grinning

ето линк към статията: http://life.dir.bg/2009/05/20/news4478562.html

# 398
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Знаех за тази класация - много се почудих как така тримата ми фаворита - Винету, Ирина и Едуард са толкова назад  Confused

 Mr. Green

# 399
  • Мнения: 17
На мен ми се стори много забавна самата идея вампирът Едуард да дели място с Мечо Пух. newsm46
Иначе да и на мен ми се струва странно, че роман като "Тютюн" изостава и най-вече Султана от "Железния светилник"! Та това са класики! Shocked

# 400
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Истината е , че е престижно да се гласува за Малкият принц  Whistling
кой чел, кой не чел, няма значение  Peace
важното е да сме екзистенциалисти  Mr. Green

# 401
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, момичета!    bouquet Пак се поуспах,  Embarassed ама така е като чета посред нощите Laughing Ох, направо ми олекна като видях, че не съм изпуснала много Twisted Evil Мириел-бързо оправяне ти желая! Мона-лиза много съжалявам, че няма да съм на срещата в София, но Уоми е виновна- придърпа ме към морето  Mr. Green Хайде до после- отивам да поошетам малко, ще ви хвърлям по едно око. И едно кафенце от мен за добро утро, то направо добър ден - ама нищо Laughing Laughing

# 402
  • Мнения: 34
Мона, направо ми четеш мислите, точно мислех днес да свиря сбор за срещата - а уточним место, торта и т.н. ,че не остана до четвъртък. Хайде, момичетата, който ще идва да ми пуска на лични, за да видим колко ще се съберем в крайна сметка, а ако давате и предложения за място -супер. За тортата, незнам дали Неделя правят със снимка, но почти съм сигурна,  че Лагуна и 100 гр. сладки предлагат тази услуга.
А Малкия принц отдавна е на мода, ако не е той, дайте нещо на Пауло Куельо.....
Мона, с тия комплименти за бюлетина,ще ми се налага всеки път да надминавам себе си  Mr. Green BTW аз бях вторник и петък, нали?
Добрата новина е, че от тази седмица Софоркс официално се првърна в остров Есме, но без романтичния привкус, само откъм жега......по един коктейл?

# 403
  • София, България
  • Мнения: 5 601
До минути пускам бюлетина, само някой да измисли откъде да поръчам тортата и в понеделник ще се изстрелям  Mr. Green

Аз чакам днес или утре старо-ново да ми се обади, пък може и тя да ме изненада приятно с някаква организация ... Mr. Green

# 404
  • Мнения: 17
Веселинка заповядай :

А с остров Езме свързвам ето тази :

Общи условия

Активация на акаунт