VICHY

  • 88 460
  • 447
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 58
Полвала съм съм Nutriologie и Oligo 25, също и едно кремче Thermal Fix, което мисля, че вече го няма и бях много доволна от всичко  Peace

# 46
  • Мнения: 63
Аз си взех ролката с зелената капачка на Виши и съм наистина- нямам особен проблем с изпотяването,но това което ми харесвае,че няма следи, много свеж аромат,който се задържа цял ден и самата кожа е по-гладка на допир сякаш Simple Smile Досега съм ползвала тези на дав,които бяха също добри,но понякога се образуваха нещо като люспички,които се ронеха...доста неприятно общо взето.

# 47
  • Мнения: 34
Като за среден клас -бива...Фон дьо тените им са кофти,а от Нормадерм заприличах на седемточкова калинка в лицето...  newsm11

# 48
  • Мнения: 1 350
За среден клас е най- доброто на БГ пазар, поне за мен, в сравнение с Авен, Ла Рош, Юцерин и т.н. и като консистенция и като аромат и като действие.Почти всичко съм опитвала. По принцип кремовете им са леки немазни, с изключение на Новадиол-а, но той е за  50+.От Миокина само мостра съм пробвала, но останах  доволна. Не помня обаче дневен или нощен беше. Зеления рол-он е най- добрия възможен рол. Бялото ролче е неароматизирано, за чувствителна алергична кожа. ФДТ не са нещо особено. Като цяло марката ми пасва най- точно на профила. Peace

# 49
  • Мнения: 702
Ползвала съм,Нормадерм измиващият гел и коректора против пъпки,гела е хубав,но малко ми изсуши кожата,от коректора също съм доволна,сега искам да пробвам някой крем и се чудя между олиго25 и акуалиятермал със SPF15,кожата ми е комбинирана,по мазна в т-зоната  и нормална на другите места,кой според вас е по-подходящ! 

# 50
  • Мнения: 384
Аз ползвам кремчето NORMADERM от около 3 години, но с прекъсвания, в които съм пробвала и на други марки. Лично на мен най-добре ми пасва  това кремче и фон дьо тен-а, който се води за мазна кожа (него си го взех преди 5 месеца някъде)

# 51
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Това лято бях на Normaderm (дневен + нощен) и бях супер доволна от ефекта, поради което реших и за по-студените месеци да ползвам продукт на Vichy. За по-студените месеци и за повече хидратация Normaderm като че ли не ми върши същата работа. Сега съм с Oligo 25 (крем + почистваща пяна) и пак съм много доволна. Освен това ползвам шампоана Dercos червен и също нямам оплаквания.

# 52
  • Мнения: 702
Искам да похваля VICHY - PURETE THERMALE - измиваща гел-пяна

почиства много добре без да изсушава кожата и е много икономична,скоро мисля да си взема и тоника от същата серия!

# 53
  • Мнения: 325
И аз съм много доволна от продуктите на Виши.Ползвам кремовете Нормадерм или Миокин(редувам ги),пасват идеално на кожата ми,зелената ролка против изпотяване,шампоана против пърхут,термална вода,слънцезащитните продукти за лятото...Нямам забележки,за мен са си много добри.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз ползвам измиващ гел и крем Нормадерм, доволна съм Peace също съм ползвала ексфолианта на Нормадерм и той ми харесва Grinning

# 55
  • Мнения: 330
Ползвала съм лосион и крем от серията Нормадерм, рол-он дезодорант, крем Аквалия Термал и фон дьо тен Aera teint N23 за нормална и смесена кожа. Normaderm не ми харесаха хич, фон дьо тенът ми харесва, че не предизвиква пъпки, но не е от най-покривните. От другите 2 продукта съм много доволна Grinning

# 56
  • Мнения: 1 883
Ще ви чета

# 57
  • Мнения: 776
Четох, че марката е пуснала серия без парабени Peace Предлага ли се вече на българския пазар или трябва да почакаме? Thinking Ако някой се е сдобил с продукт от въпросната серия, да докладва Laughing впечатления Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 2 044
Да има я вече аз си я взех FlutterДоволна съм,взех си дневен за суха кожа и гел за измиване -http://www.essentielles.com.ua/site.htmlИ са много евтини

# 59
  • Мнения: 776
Супер, да са ти честити, със здраве да си ги ползваш Hug
А гелчето прави ли пяна? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт