Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 52 600
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 525
Eтооо. Heart Eyes
Якенцето е върховно. Даже леко розовее. И размера му е по - точен от това на кафявото, сякаш. Но по спомени на снимката от Некст изглеждаше,че може да му се махне качулката. Е, не може.

Обувките са 7 - 24 тоест. Но мисля, че по - скоро са 24.5. Като се прибере манекенката ще стане ясно, само дано не стане зима докато може да ги носи.Simple Smile)

Ави, мерси, че сподели за качеството на Clarks. Обувчиците са супер меки.

# 736
  • Мнения: 4 156
момичета Hug stryper ще поръча нещата,мисля че с директна доставка до бг.3,50 паунда сте си разделим за доставката...а после по пощата ще си раздадем нещата Simple Smile сега ще я помоля да даде инфо в темата Rolling Eyes....аз не знам как се поръчва,а тя беше така добра да предложи да пусне поръчката Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

МандМ дайрект нямат директна доставка до България
Доставката им за UK е 3,90 паунда за 3-5 работни дни, над 100 паунда е безплатна до английски адрес


Момичета, в момента не мога да организирам поръчка от M&MDirect. Правя 2 общи поръчки от Mytoys и Sportsdirect и не искам да объркам нещо. Първо трябва да приключа с тях.
Предложих на Деси да й поръчам нещата от M&MDirect, тъй като й бях обещала да поръчам с моите. Но междувременно M&MDirect одобриха старата ми поръчка и няма да поръчвам за себе си.
Нямам възможност и сили да организирам обща поръчка.
Ако все още искате може да е другата седмица. Но дотогава не се знае какво ще е останало в сайта от нещата, които са в момента.

Доставката на M&MDirect  до България е 35 лири. Аз поръчвам до фирма, която превозва от Лондон до Пазарджик. Плаща се 1 лира на килограм.
Още не знам как ще си взема нещата от Пазарджик. Дали те ще ги докарат или ще е с куриер.
Приятелката ми е от Пловдив и на нея й ги карат.

# 737
  • Мнения: 307
J'adore , много е хубаво якенцето ,обувчиците също  Peace И аз съм ги харесала тези  Simple Smile

# 738
  • Асеновград
  • Мнения: 117
J'adore,честити покупки.Якенцето е страхотно  Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 1 155
много хубави покупки, наистина, дано си ги носи сега момиченцето!

А да попитам, от Д.М. чака ли някой доставка сега (аз съм поръчала на 17.07), някакви новини знае ли се?

# 740
  • Мнения: 193
Аз чакам от Детството, но не помня кога поръчах.... Трябва да си погледна мейлите, ако искаш.

# 741
  • Мнения: 1 698
J'adore, и якенцето и обувчиците са страхотно попадение.  Hug

# 742
  • Мнения: 1
някои може ли бързичко да ми измери мис сиксти  28р.в талията при коланчето Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet МОЛЯЯЯЯЯЯ Hug

# 743
  • Мнения: 525
Мерси, мерси. Heart Eyes

Якето е точно.Simple Smile
Обувките - не съм предвидила, че крачето е по -пухкаво отгоре. Т.е. имайте го предвид. Но на размер са ок. 24, отговарят.
Обувам ги, само се притеснявам да не й убиват, но ще си каже се надявам.

# 744
  • Мнения: 79
J'adore, страхотни са наистина   bouquet
Момичета, коя имаше за продаване ето тези блузки http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/12/8 и кой размер бяха?

# 745
  • Мнения: 525
Реших да пусна обувчиците да се продават.
Ако някой иска да пише. 7 номер.

# 746
  • до морето
  • Мнения: 2 284
може ли на лични блога с неуспешните покупки   bouquet

# 747
  • Мнения: 1 698
Получих си якето от ММдайрект, това на Boxfresh. Добре, че не ми мина поръчката преди време, че бях поръчала 12-ка, а после през Римини поръчах 10-ка, че беше свършил другия номер. 10-ката ми е точна, леко даже широчко ми идва сякаш, а и аз сега го меря с потник отдолу, така че мога да кажа, че като размер съм си го улучила. Малко друг тип яке си представях обаче. Това е отгоре като бризентово, а и е тъмно зелено на цвят. Иначе е не е добело изобщо, но е много плътно. Още се чудя дали да го задържа  Rolling Eyes Много е хубаво, но си представях друг тип яке. Ще ви покажа снимки след малко
От тук нататък:
http://mimesg.multiply.com/photos/album/37#45

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 16:59 от mimes

# 748
  • Мнения: 7
J'adore, страхотни са наистина   bouquet
Момичета, коя имаше за продаване ето тези блузки http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/12/8 и кой размер бяха?

АЗ ги продавам размера им е 12-18 м.ако искаш мерки ще ти дам на л.с

# 749
  • София
  • Мнения: 1 715
J'adore, как се преценява ширината на Кларкс? Има D, E, F, G, H newsm78
A 7 по принцип е 23 по БГ номерация и 24 по европейска Peace
Колко е доставката от този сайт до UK?

Общи условия

Активация на акаунт