Под елхата украсена вече, безброй подаръци очаква Юнското човече

  • 15 248
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11
Здр. знам 4е рядко пи-пиша,но аз давам каша на моя син вечер около 9 часа и след като заспи в 12 докато спи му давам мляко.Така се буди чак в 6-6:30часа.И последното ядене пак е мляко.Дано съм била полезна

# 241
  • Miami
  • Мнения: 413
Привет  wavey

Момичета, благодаря за отговорите ви за кашите и глутена  Hug
 
Вери, настръхна ми косъма от тази статия  Scream Сигурно ще се намерят обаче други статии в подкрепа на ваксините  Rolling Eyes Така че аз съм по склонна да споделя мнението на  Тони по въпроса  Peace  Всеки си решава сам  Peace

Ох, момичета направо ви  се чудя как ги изтърпявате тези бебоци да реват по половин час   Simple Smile Аз пробвах и не мога, през деня е по друго да го оставиш да плаче, но през нощта в тази тишина и този рев цепи мрака направо  Crazy Не мога да го изтърпя  Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 18
koon и Вальо започна от скоро да не си яде млякото (АМ)  четох че започвали сами да се отбиват. По въпроса за кашите аз давам през вечер като последно ядене в 8 часа след това яде чак в 5 сутринта ,не че не се прибужда но давам биберон и заспива , а до скоро ядяхме и в 3 часа но когато започнах да увеличавам мл и да захранвам с по-калорична храна  като пюрета и каши сам спря да яде.Но всяко дете е индивидуално така че то само ще си покаже.

# 243
  • Мнения: 148
Хоп и ние тук.  Peace
Навреме е все пак Laughing

# 244
  • Мнения: 10
Здравейте!

Да се запиша и аз докато Атанас спи
за ваксините  - нищо ново не прочетох в инфото от вери, в листовките на ваксините си пише всичко - и състав и възможни странични и вредни ефекти, после всичко може да се провери (да е жив и здрав батко ми гугъл   )
и аз така мисля Peace
Gali80 не се сърди!
geneva2008 , той Атанас е готов за детска градина направо  Mr. Green (шегичка)
за ясла
....лелееее ма много пълнеж в тия постове....сега гледам из гугъла да ви пусна и аз нещо  Joy hahaha...по-дългичко ако има... oops
Каша "Лека нощ" давам от време на време от тези в бурканчетата на Ганчев и съм доволна-спи си детето....е ставам поне по веднъж да давам вода, но то това при нас е закон. Много искам да го отуча Атанас от водата през нощта ....дайте идея как....аз пробвах да го подрусам, ама не става....давам залъгалка и пак не става ooooh!.....а тея залъгалки не ги искаме вече повече от месец baby_neutral
Ох, момичета направо ви  се чудя как ги изтърпявате тези бебоци да реват по половин час   Simple Smile Аз пробвах и не мога, през деня е по друго да го оставиш да плаче, но през нощта в тази тишина и този рев цепи мрака направо  Crazy Не мога да го изтърпя  Rolling Eyes
за това става въпрос...еми немога да го търпя и минутка и аз като теб Peace

# 245
  • Мнения: 657
Какъв директен изказ, какви 5 лева.. За какво става дума изобщо не разбрах.. Ако е относно падането на Диди, беше лееееко дебелашка шегата.  Rolling Eyes Една майка си е изкарала акъла от притеснение, че и кръв е имало детенцето, не е хубаво да се правят шеги с това. Naughty Пожелавам на никой да не се случва повече! Гали, айде лепни й още една цунка от мен на малката! Heart Eyes

Подкрепям Тони за ваксините. Peace

Кори,  Hug. Ти си знаеш.. Wink

Малко по-късно днес ще направя албумче в Мултито. Grinning

След няколко дена ще ходим да пускаме изследванията на Йойо за кръв и урина. Някой беше писал, че трябвало като се вземе урината веднага да се носи, а моята педи ми каза да й взема сутринта в 5 часа, логично не бих могла да я водя в болницата в 6. Laughing Та, каква е истината в крайна сметка? Трябва или не трябва да бъде занесена веднага, може ли да са минали няколко часа? newsm78

# 246
  • Мнения: 11
Вчера носих изследваннията на сина ми.Урината се взима по всяко време ,но трябва да се занесе до 30мин. за изследване.С колектор4ето взимаш и носиш когато ти е удобно.А за кръвта е ясно дано съм била полезна

# 247
  • Мнения: 1 404
Гали,много съжалявам и стискам палци всичко с Диди да е наред HugНия  падала няколко пъти и всеки път ми е супер притеснено Sad
Генева,отдавна съм забелязала,че възпитанието ти и общата култура са под средното ниво,сега виждам,че си е безсърдечна.
Иринкула,коя е тази вакснина,която свързват с аутизма?
Веси,Соия -Варна си е доста сериозно сноване,добре че има вече въздушни линии.
mimchence ,и аз знам,че трябва до час да се изследва урината.А защо точно в пет  трябва да я вземеш-педито каза ли?

# 248
  • Мнения: 318
Здравейте!  Simple Smile
mimchence И НА НАС НИ КАЗАХА ДА ЗАНЕСЕМ УРИНАТА ДО 30 МИН.,А КРЪВТА ДА И СЕ ВЗЕМЕ НА ГЛАДНО,ДА СА МИНАЛИ ПОНЕ 2 ЧАСА ОТ ПОСЛЕДНОТО ХРАНЕНЕ  Peace
май не съм писала след последната консултация,Паола е наддала само 400гр. Rolling Eyesи вече е 7,600кг и 68см., е поне си е удвоила килограмите от раждането  Hug
и момичета стига с толкова нерви и лоши думи  във форума   bouquet

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:15 от РОНИ_23

# 249
  • Мнения: 3 743
Здравейте Simple Smile

Момичета, още веднъж Hug.

Вери, и аз не съм убедена в ползата от ваксините и все пак като Мира не посмях да не сложа на Диди задължителните ваксини.

Били, не съм Иринкула, но мисля че ваксината MMR, която се слага на 1г и 1 мес може да доведе до аутизъм.

Мимченце, за урината и на нас ни казаха възможно най-бързо да я занесем.

Рони, аз не съм медицински кадър, ама ако не се лъжа, кръвта се взема на гладно само ако е от вената и се изследва за кръвна захар. Може и да бъркам де, ама така мисля Thinking

За децата, които бързат да се отбиват и отказват млякото. Те все пак трябва да си набавят поне 600мл мляко на ден до навършването на 1 годинка. Затова можете да слагате АМ, кърма в пюрето или кашата. Така можете да осигурите достатъчен прием на мляко без да се тормозите, че се отбива детето Peace

Вчера ми хрумна нещо, какво меню ще имат вашите бебоци по празниците, т.е. на Коледа и Нова Година. Ние май ще сме на картоф или тиква  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 318
Gali80 от пръстчето и взеха кръв,но не знам защо искаха да е на гладно  Rolling Eyes,на мен също до сега като са ми взимали кръв за каквито и да е изследвания дори и от пръста все са били на гладно,ама знам ли що? Mr. Green

# 251
  • Мнения: 210
Привет на всички майки и дечица. smile3525

И ние да се разпишем под поредното инфантилно заглавийце  newsm53
Ние с Радина няма да скърбим с падналите и другите изпаднали в някаква не до там удобна ситуация , няма и да честитим поредната месечинка,седмица ,ден и навършен час  Crazy на родените днес,вчера и утре  Mr. Green
просто искаме да пожелаем на всички бебоци да са живички и здравички сега по празниците  и да внимават къде се мотаят, та да не стават повод за 30 линейни метра "ъх и въх" тук в темите, че от толкова много безсмислици и излишни повтарящи се любезности гледам повечето майки отдавна спряха да пишат  Sad

Иначе  (рискувам да ви досадя) ние сме си добре , имаме два огромни бели зъба , обръщаме се ,седим и леко пълзим по спалнята и аха да последваме примера на Диди ... и веднъж успяхме  Mr. Green разбира се бяхме обезопасили района  Whistling

Приятно обменяне на инфо на майките и много подаръци на бебоците   bouquet

Трудно ми е да повярвам, че не знаете защо се взима кръв на гладно, но съм сигурна ,че някой веднага ще помести статия по въпроса  Hug

# 252
  • Мнения: 3 743
Много ирония и сарказъм по празниците Rolling Eyes

Маргрете, ти за какво предлагаш да пишем в темата newsm78

# 253
  • Мнения: 233
Вери, настръхна ми косъма от тази статия  Scream Сигурно ще се намерят обаче други статии в подкрепа на ваксините  Rolling Eyes Така че аз съм по склонна да споделя мнението на  Тони по въпроса  Peace  Всеки си решава сам  Peace
Права си, Кори, има много силни статии и филми И в подкрепа на ваксините. И после да се чуди човек какво да реши за собственото си дете.  Confused Имам филм, изготвен по правителствена програма в Швейцария, който показва случаи на деца, които не са били ваксинирани на време и са се разболяли. Ми, то не само ще ти настръхне косата, ами може и психически да се разболееш, след като го видиш. Аз няколко дни след това не бях на себе си. Сега като четох статията на Вери - същата работа. Не знам вече...

Инче, аз си избирам КОКОШКАТА.  Wink

# 254
  • Мнения: 10
Били това че съм директна не е въпрос на възпитание и обща култура, а на характер. Не мисля да се променям заради някой и не мисля че трябва да съм всеобща любимка. Това че някой си не разбира от шега пак е въпрос на характер. Не ме гледай мен... Joy Не мисля да те обиждам защото това е въпрос както ти самата каза на обща култура и възпитание, а за това че съм безсърдечна....ми може и такава да съм, но ...какво от това.... Mr. Green.... closed....

Общи условия

Активация на акаунт