КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 15 623
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
През 2008г. фондация ДБМ има вече звена в 8 града  - Русе, Видин, Горна Оряховица, Пазарджик, Пловдив, Бургас, Кюстендил и София. Kакто и предходните четири, така и тази година, ще се организират Коледни благотворителни базари. Нека подкрепим каузата отново! Всеки, който желае може да се включи с идеи и да изработи каквото прецени,а тук е мястото да си помагаме и съветваме.
Ако някой има въпроси, нека пита в темата или на лични и при първа възможност ще му отговоря.
Ето и градовете,местата и датите на базарите:
София-13 и 14 декември - МОЛ София, на бул.Стамболийски
Горна Оряховица -13 и 14 декември - на центъра
Велико Търново - 20 и 21 декември- МОЛ-В.Търново
Пловдив -20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.
Видин - 10 и 11 МОЛ Видин-Пикадили
Русе -11,12,13,14 и 15 декември - площад Свобода 6
Бургас -13 и 14 декември-пл.Тройката
Можете да влезете тук  и да разгледате всичките красоти!  Hug
А това са част от албумите с направените неща до сега,моля кажете кое ви харесва и бихте си купили за да преценим от кое да правим по-повече,има още красоти в темата в хоби!   Peace
София
shoshkata
Здравка79
Бабилия
vst_80
gudzy
Дивиана
Pinkie
kalaza
kalaza-2
mery_poppins1
frants
mimes
mamutche
Пловдив
maika mu na titi
ICE_89
antom
Горна и Търново
devilkin
сборен
mamutche
Русе
DjastaPrasta
kabzimalka
ramatahata
луси
GALI-S
chockolina
Дидк@
Бургас
madlena
Ianina
venividivince
addi
Това са момичетата по градове,с които можете да се свържете ако имате въпроси или да им изпратите нещата,коите сте сътворили Peace
София-Чут Чут,Karol&Erik,gudzy
Горна Оряховица и Велико Търново-Дидка
Пловдив-mili.m
Видин-lorys
Русе-kabzimalka
Бургас-Amelia,madlena

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 23:36 от Дивиана

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам какво да допълня   bouquet

смилете се,защото се задава финансов крах Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 2 353
  Лелеее, какви нещааа ooooh!
  Гудзи, кога ще сформираш група за помагане, много искам да ти бъда шерп Hug

# 3
  • Мнения: 662
Охххх,Хапчица,утре сме на лекар и петък сме на изследвания и ако е по-добре малчо може да заформим една сбирчица,ама сигурно без деца за всеки случай знам ли го моя бацил ooooh!Така искам всеки ден да идвате да ми помагате,че нещо го закъсах Blush

# 4
  • Мнения: 908
 Hug Бързо да оздравява, Никчо!!!

# 5
  • Мнения: 511
Момичета, страхотни сте!!! newsm20 Уникални неща сте сътворили. Не съм разгледала  всичко, но на "първо четене" от София бих си купила задължително елхичка на Бабилия и мнооого картички.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 15:32 от Gvendulin

# 6
  • Мнения: 2 577
Момичета, желая ви от все сърце много успешни базари!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 90
Привет и от мен!  bouquet
За миналата Коледа с нашия татко се вкючихме в акцията за събиране на подаръчета за дечицата в домовете, с пъзели от промоция на М-тел. Сега имам едно кашонче с прекрасни ръчни часовници на Оксет /пак от подобна промоция/.
Чудя се, дали пак да ги приготвим като подаръци на децата, или да ги пуснем за продажба на базара.
Не мога да преценя, как ще бъдат по-полезни-дали маркови часовници по ръчиките на децата Wink , или да ги продадем и да ползваме парите за нещо по-смислено.
Дайте съвет!
Поздрави и успех на базара! Hug

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
запо4ваме тези дни да правим тн.график за базара.За това кой и кога ще стои да продава Peace

МОля,желаещите да се обаждат тук за да действаме Crazy

# 9
  • Мнения: 1 877
Момичета искам и аз да се включа с някои неща (картини),рисувани от мъжо.Как може да стане това?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета искам и аз да се включа с някои неща (картини),рисувани от мъжо.Как може да стане това?

съботата преди базара(не съм сигурна за датата) ще събираме нещата в кино Арена Запад (както всяка друга година) в 4асовете м/у 11.00 и 13.00.Там можете да ги донесете  PeaceСамо им сложете някакви(ориентировъ4ни)  цени Hug

# 11
  • Мнения: 1 877
Благодаря lavender-че,вече си писахме ЛС с Верчето  Peace

# 12
  • Мнения: 1 878
Аз ще се опитам да се включа като продавач поне, че тази година не остана време да направя нещо за базара  Confused
Иначе съм понабелязала доста красоти  Hug и като за куповач

# 13
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Аз ще се опитам да се включа като продавач поне, че тази година не остана време да направя нещо за базара  Confused
Иначе съм понабелязала доста красоти  Hug и като за куповач

Съни, за кой ден ще можеш да продаваш, че правиме вече графика? А и снежанка ще има ли пак  Mr. Green
А иначе нямаш извинения за ненаправата на торбички или чантички   Naughty

# 14
  • Мнения: 1 878
Ще се опитам да се отърва от отрочетата и за двата дена  Mr. Green ама може ли да уточня маалко по към декември. Снежанката ще я чуя непременно, че къде без нея. А за торбите и другите ....имах грандиозни намерения ама ....

# 15
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ще се опитам да се отърва от отрочетата и за двата дена  Mr. Green ама може ли да уточня маалко по към декември. Снежанката ще я чуя непременно, че къде без нея. А за торбите и другите ....имах грандиозни намерения ама ....

ОК! Ще те пишем под ?, а като дойде декември ще го правим и на ?  Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте на всички:)Страхотно е,че за поредна година подкрепяте такава хубава кауза за дечицата.Много се радвам,че и аз ще мога да се включа,направо кипя от ентусиазъм Mr. GreenЕдинствената идея,която ми дойде на ум и е в процес на изработване са стъклени украшения за елха,върху които рисувам.Много се надявам,че е подходящо и ще се хареса на купувачите PraynigНе съм сигурна,че ще мога да участвам в смените за продажба,защото ще имам изпити по това време,но на 6ти съм в Арена Peace

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте на всички:)Страхотно е,че за поредна година подкрепяте такава хубава кауза за дечицата.Много се радвам,че и аз ще мога да се включа,направо кипя от ентусиазъм Mr. GreenЕдинствената идея,която ми дойде на ум и е в процес на изработване са стъклени украшения за елха,върху които рисувам.Много се надявам,че е подходящо и ще се хареса на купувачите PraynigНе съм сигурна,че ще мога да участвам в смените за продажба,защото ще имам изпити по това време,но на 6ти съм в Арена Peace

уверявам те,4е ще са харесат много Hug

Моми4ета,нали няма да забравите да си напишете имената и да сложите ориентировъ4ни цени  bouquet

# 18
  • Мнения: 863
Пишете ме и мен продавач, за втория ден,но незнам дали ще остана за целия....Вили сигурно ще има от нейните красоти за базара,ще се уговорим и ще пиша Peace

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пишете ме и мен продавач, за втория ден,но незнам дали ще остана за целия....Вили сигурно ще има от нейните красоти за базара,ще се уговорим и ще пиша Peace

Миленка,моля те само да знаем поне семдица преди това защото е сложно с графика.
На Вили красотите ще ги приемаме в кино Арена  PeaceПОсле знаеш как е с хората,колите и тн. Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте  "Снежанка"-та съм, пишете ме за съботата на 13-ти. Не можах да творя тази година, но ще продавам от сърце.
Страхотни неща, както винаги, браво ще бъде удоволствие да си купя от тях!
Sunnily* , къде се изгуби бе душа?

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:14 от nineto_boy

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте  "Снежанка"-та съм, пишете ме за съботата на 13-ти. Не можах да творя тази година, но ще продавам от сърце.
Страхотни неща, както винаги, браво ще бъде удоволствие да си купя от тях!
Sunnily* , къде се изгуби бе душа?

ок,пишем те Hug

допълнително ще се уто4ним за 13ти Peace

# 22
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Аз също за 13-ти Hug

# 23
  • Мнения: 1 102
Може ли инфо къде ще се проведе Пловдивския базар? Аз съм купувач.  Peace

# 24
  • Мнения: 662
Благотворителният  коледен базар в гр. Пловдив, ще се състои на 20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.
 това е инфото от днес Peace

# 25
  • Мнения: 1 102
Благодаря, живот и здраве ще съм там.

# 26
  • Мнения: 1 287
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

ей,най-накрая Hug
браво Дес4е  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 287
Потвърждавам,че коледния благотворителен базар в РУСЕ ще се проведе на датите 11,12,13 и 14 декември включително в павилион №42 на пл."СВОБОДА".Благодарим за съдействието за получаването на павилиончето на Община Русе!

ей,най-накрая Hug
браво Дес4е  bouquet

Този път трябва да благодарим на Гали - С,Луси и Джаста за тяхната настойчивост и упоритост.  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: X
Страхотни неща...възхищавам ви се  Hug Hug Hug
Непременно ще дойда да си взема от хубавите картички, пликовете за подаръци и многото украси, които сте изработили. И стискам палци за успешното начинание.

# 30
  • Мнения: X
Здравейте! Моите неща са малко по-различни,и не знам дали стават за базара.Ако прецените,че могат да се продадат,с удоволствие ще ви ги предоставя.

http://www.teilor.snimka.bg/album.php?album_id=269309&pid=6715150   

# 31
  • Мнения: 908
Здравейте! Моите неща са малко по-различни,и не знам дали стават за базара.Ако прецените,че могат да се продадат,с удоволствие ще ви ги предоставя.

http://www.teilor.snimka.bg/album.php?album_id=269309&pid=6715150   

Здравей. Ние по принцип продаваме на базарите и гривнички, и герданчета... Ама не знам сега дали някой прави  Rolling Eyes Така че ще са от полза... Виждам, че си от Пловдив, можеш да ги предоставиш на тамошния базар или да ги изпратиш в София или в някой от другите градове, за който прецениш  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 7 050
Момичета, къде точно в МОЛ-а на Стамболийски ще е базара?
Извинете ме за въпроса, ако пише някъде и съм пропуснала.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, къде точно в МОЛ-а на Стамболийски ще е базара?
Извинете ме за въпроса, ако пише някъде и съм пропуснала.

Тази седмица ще се знае когато го уто4ним с Мола Peace

# 34
  • Мнения: 9
Благотворителният  коледен базар в гр. Пловдив, ще се състои на 20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.
 това е инфото от днес Peace

там сме.ако има промяна моля само да пишете.аз ще следя публикациите.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Кари,Мейз и Рокси са желаещи да продават PeaceВмъкни Мейз за неделята,а с Рокси ще се доуто4ним Hug

# 36
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Кари,Мейз и Рокси са желаещи да продават PeaceВмъкни Мейз за неделята,а с Рокси ще се доуто4ним Hug

Записани !  Peace  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 877
Последно на 6-ти в Арената (на Тодор Александров) ли остава да носим нещата?

# 38
  • Мнения: 662
Последно на 6-ти в Арената (на Тодор Александров) ли остава да носим нещата?
Да,от 10.30 до 12.30 на масите на втория етаж Peace

# 39
  • Мнения: 395
Здравейте момичета, зълва ми е изплела 6 вълнени одеала , които са с много сладки бебешки цветове , но не са с Коледна тематика,та не знам дали са подходящи за пазара като за продажба или направо да ги дарим на някои от домовете ?

# 40
  • Мнения: 139
Здравейте пчелички  Hug
Този път и аз ще се включа,само че утре ще постна нещата.
успех на всички  Hug Hug Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 2 751
Имате ли нужда от продавач? Мога да застъпя половината ден или в събота или неделя-когато имате нужда  Hug

# 42
здравейте ,
имам изготвени 20-ина картички и малко венци,къде/в кой град има нужда / и на кого мога да ги пратя?

# 43
  • Мнения: 662
здравейте ,
имам изготвени 20-ина картички и малко венци,къде/в кой град има нужда / и на кого мога да ги пратя?
Регистрирай се и ще ти пусна адресче на лични Peaceили ако си от София утре ги донеси в Арената на бул.Т.Александров на втория етаж от 10.30до 12.30 часа Hug

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искаме да благодарим на вси4ки,които се отзоваха днес и донесоха толкова КРАСОТИ  bouquet

имаме мноооооооого красиви неща за продаване,коли4еството също е доста внушаващо Peace

Благодарим на вси4ки ви  HugБез вас идеите ни нямаше да са същите  bouquet

# 45
  • Мнения: 1 271
аз от вчера имам чувството че днес е 13 дек. ииииииииии днес една приятелка съфорумка ми идва на гости със семейството си ииииииииииии  аз я водих в МОЛ-а на благотворителен базар  Joy

и отиваме и ви търсииииииииим и тя в един момент ме пита - ама сигурна ли си че е днес
и започваме да се смеем осъзнавайки че днес е 6 дек. а базара на 13
и тя казва абе ти каза че мислиш че днес е 13 ама аз не ти повярвах  hahaha
та така имахме мерак за базар амаааааааааа ще почакаме до 13,14
до скоро мили момичета  Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 134
kuneto, направила си тренировка, значи! Mr. Green

Искаме да благодарим на вси4ки,които се отзоваха днес и донесоха толкова КРАСОТИ  bouquet

имаме мноооооооого красиви неща за продаване,коли4еството също е доста внушаващо Peace

Благодарим на вси4ки ви  HugБез вас идеите ни нямаше да са същите  bouquet

Всяка година си мисля, че няма да видя по - красиви неща и пак оставам изненадана. Явно и сега ще е така. Нямам търпение да се видим идните събота и неделя.

И от мен едно голямо Благодаря, момичета! Hug

# 47
  • Мнения: 1 615
Участието ми беше скромно, но пък на 13-и ще си накупя от красотичките на по-талантливите от мен Simple Smile

# 48
Здравейте, чак сега разбирам за вашата прекрасна инициатива за благотворителен базар. Поздравявам всички участнички. Аз имам свободно време на 13.12 и ще се радвам ако мога да помогна в разпродажбата в София. Ако все още има места за продавачки, моля някоя от организаторките да ми пише на krassy81@abv.bg .

# 49
  • Мнения: 1 271
kuneto, направила си тренировка, значи! Mr. Green

да направих, но се очертава че от мерак май няма да стигна до базара
няма да има на кой да оставя децата ... ама кой знае дано до събота измисля нещо  ooooh!

# 50
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Офицялно видинско инфо:
 ДБМ Видин обявява начало на КОЛЕДНИТЕ БЛАГОТВОРИТЕЛНИ БАЗАРИ !
 Всеки, който би искал да притежава уникат на ниски цени може да се сдобие с такъв от утре-10 декември във фоайето на "Пикадили" и МОЛ Видин, както и на 11.декември -на същото място!
12.12 сме на благотворителен базар в Белоградчик, а на 15 община Видин ни кани да изложим красоти на офицялен коктейл!
 Подкрепете първия за годината Коледен благотворителен базар и заповядайте да се любуваме на украса, изработена с много любов, щипка фантазия и поднесена от сърце, благодарение на всички Вас!

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Офицялно видинско инфо:
 ДБМ Видин обявява начало на КОЛЕДНИТЕ БЛАГОТВОРИТЕЛНИ БАЗАРИ !
 Всеки, който би искал да притежава уникат на ниски цени може да се сдобие с такъв от утре-10 декември във фоайето на "Пикадили" и МОЛ Видин, както и на 11.декември -на същото място!
12.12 сме на благотворителен базар в Белоградчик, а на 15 община Видин ни кани да изложим красоти на офицялен коктейл!
 Подкрепете първия за годината Коледен благотворителен базар и заповядайте да се любуваме на украса, изработена с много любов, щипка фантазия и поднесена от сърце, благодарение на всички Вас!

  bouquet
успех моми4ета Hug

# 52
да ви върви по вода и да провлачите крак с един мнооого успешен базар!!!

# 53
  • Мнения: 908
Всичко да продадете, банда  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз най-после успях да разгледам творенията ви. Останах без думи ...

Надявам се някой да не ме изпревари с това, вече съм му освободила място на тоалетката. Gudzy, сега вече можеш да ме изнудваш.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292917&pid=8453424

# 55
  • Мнения: 1 271
В МОЛ София в колко ще започнете в събота. Намерих си детегледачка за към 10ч.  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 134
В МОЛ София в колко ще започнете в събота. Намерих си детегледачка за към 10ч.  Laughing

Официално в 11, но доста момичетата ще са по - рано там, за да подреждат. Така, че когато ти е удобно...  Hug

# 57
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Успех, момичета!  bouquet

# 58
  • Мнения: 672
Днес се сдобих с две от тези разкошни картички http://bg.fotoalbum.eu/gali_s/a161079/00000021 newsm44
Момичета, страхотни сте!  Hug  bouquet
От сърце желая успех на това толкова благородно дело!

# 59
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Успешен базар момичета  Hug, от все сърце ви го пожелаваме от моренцето    sport027
и дано мноооооого красоти продадете и мноооооооого парички съберете  Praynig Hug

# 60
  • Мнения: 1 134
Благодарим на всички, които се включиха днес!   bouquet

Очакваме ви и утре! Hug

# 61
Здравейте,

Имам един въпрос: Искам да подаря абитуриентската си рокля на някое дете бъдеща абитуриентка, но незнам къде има домове за деца до 18 г. Можете ли да ми помогнете в намирането на такъв?

# 62
  • Мнения: 144
Здравейте,

Имам един въпрос: Искам да подаря абитуриентската си рокля на някое дете бъдеща абитуриентка, но незнам къде има домове за деца до 18 г. Можете ли да ми помогнете в намирането на такъв?


Ще трябва да се регистрирате, за да може да ви се изпращат лични съобщения.

# 63
  • София
  • Мнения: 8 283
Поздравления, момичета, за инициативата и сръчните ръце! smile3501
Ето тези 2 красоти са вече наши
http://nikoleto.multiply.com/photos/album/32/koleda_2008_ukrasa#35
http://nikoleto.multiply.com/photos/album/32/koleda_2008_ukrasa#14
+ няколко фиби
Дъщеря ми е супер доволна, за мое "съжаление" вместо върху елхата играчките са постоянно в ръцете й, а 6те фиби в косата й (нищо че хуч не си отиват трябваше всико да сложим)

# 64
  • София
  • Мнения: 7 050
Браво, момичета, изработили сте много красиви неща. Аз си купих много хубаво бурканче, изрисувано с червени бои и го напълних с ядки. Не зная коя е мамата, която го е рисувала, но е страхотен майстор.

# 65
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен  Hug

Искам да благодаря на всички, които ни подкрепиха по един или друг начин, на всички сръчни ръчички, всички организатори и продавачи, и не на последно място на всички купувачи    bouquet   
Без всички вас нямаше да се справим    Heart Eyes

В Бургас базарът приключи със събрана сума 2518лв.

Успех на Велико Търново и Пловдив  Hug  Стискам ви палци момичета  Peace   Дано всичко продадете     Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 1 715
Дъщеря ми си има нов любимец Heart Eyes И тук. Мерси на сръчната мама, която го е измайсторила Hug
Имаме и това, както и дребни играчки за елха.
Браво, момичета  bouquet

# 67
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Момичета, събраната сума на базара в София е 7000 лв.!

Със събраните пари ще бъдат закупени стерилизатори за Дома за деца за медико-социални грижи в град Перник. Старите стерилизатори са от 1986 г. и това ще е огромна помощ за този бебешки дом.
Това никога нямаше да е възможно да се случи без ВСЯКА една от вас.  bouquet  bouquet  bouquet
Без сръчните ръце на gudzy и стотици други знайни и незнайни джуджета, които наистина не мога да изброя поименно, защото сте толкова много!
Без авторите на макаронените ангели, плетените шапки и шитите играчки за елха, без ръцете, сътворили прекрасните коледни картички, възглавнички, плюшени играчки, облаците, хартиените топки, венците и хартиените коледни елхи... и още хиляди красоти!
Парите нямаше да бъдат събрани без пазаруващите, без тези, които дойдоха на базара, отделиха от времето си и средствата си и ни подкрепиха! Благодарим ви!   
Благодарим на всички, помогнали с организацията, с транспорт и координация, на тези, които поканиха на базара близки и познати и повярваха в Движение на българските майки!
Вие сте силата, без която нищо от това Коледно чудо нямаше да е възможно!
Поклон пред хора като вас!!!
За всички останали базари от страната ще пишем допълнително.

# 68
  • Мнения: 662
 Blush Blush Blush Blush Blush
Момичета,надявам скоро да успея и да довърша списъка с всички джудженца Hug,но в момента с дружни усилия се опитваме да качим снимки на останалите неща в албумче,мисля че до довечера ще успеем PeaceАко някой иска нещо може от утре да ми пише САМО НА ЛИЧНИ Peace

# 69
  • Мнения: 2 577
Поздранления, момичета!
велики сте! Hug Hug

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Heart Eyes

Благодарим на вси4ки.Пове4е от това ,което ЛИнда е написала аз нямам какво да кажа  bouquet
В момента се проверяват цените на стерилизаторите ,вносители,производители  и тн......Това се прави съвместно с директорката и още няколко 4овека Tired

много ви оби4аме и се радваме,4е сте до нас в такива моменти  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
За пореден път
П О К Л О Н !!!
Дори пишейки в момента плача ......... от радост, че ви познавам мили момичета !!!
За мен е чест да съм частица от това невероятно благородно дело !!!
Поздравления и специални поздрави на талантливата Бабилия !!!
Мило Бабче, 2 от твоите прекрасни венци красят домът ми !!!
Още 4 сувенира на сръчни майчета също /съжалявам, че не мога
да ги изброя поименно/.
4 календара предоставени от някой добър човек са приготвени за
подаръци на бабите и един естествено за нас, защото е с небезизвестния
семеен любимец МакКуин Светкавицата  Hug
Прекрасни сте и вие го знаете !!!
Никога не спирайте !!!
НИКОГА !!!

# 72
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet

а твоя облак го купи една мама от форума ,но един остана и е при Верка ,заедно с другите останали неща Peace

Юле,в понеделник ще ходим в Перник Twisted EvilЕдно кратко посещение с нас Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 2 623
  bouquet

а твоя облак го купи една мама от форума ,но един остана и е при Верка ,заедно с другите останали неща Peace

Юле,в понеделник ще ходим в Перник Twisted EvilЕдно кратко посещение с нас Hug

Роси, знаеш, че имам огромно желание,
но съм в такъв отдел, в който не мога да си
позволя да отсъствам  Sad Ще се раздават
предколедно заплати и ваучери и просто
няма как Sad
Нагушкайте децата от мен и снимайте.
Ще очаквам снимките с нетърпение !!!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 715
Бихте ли дали сайта с останалите неща?

# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Бихте ли дали сайта с останалите неща?

Вер4ето Twisted Evil,но не знам дали е наснимала вси4ко Rolling Eyes
Вер4ееееееееееееееееееееее bowuu

# 76
  • Мнения: 2 577
Бихте ли дали сайта с останалите неща?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319686&view=2

Позволявам си аз да го пусна  Embarassed

Идеята е много добра  Hug Успех! Дано допродадете всичко  Hug

# 77
  • sofia
  • Мнения: 7 477
сумата ще нараства поради допълнителните продажби и когато се посъберът пове4ко ще пишем.
 Hug

# 78
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
...и тук има доста останали неща...дали случайно искате паролата?
http://www.snimka.bg/my_albums.php?album_id=314393

# 79
  • Мнения: 128
Момичета, бих ли могла да си закупя някои от нещата, които видях в албумите?
Влюбих се в тези:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319686&pid=9444418
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319686&pid=9444417
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319686&pid=9444416

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Базара в Пловдив завърши. Резултата е  3702лв.Искам да благодаря на всички които ни помогнаха Коледният благотворителен базар в Пловдив да стане реалност   bouquet БЛАГОДАРЯ ВИ bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293891&pid=9501189
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320878
 
 
 
 

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Базара в Пловдив завърши. Резултата е  3702лв.Искам да благодаря на всички които ни помогнаха Коледният благотворителен базар в Пловдив да стане реалност   bouquet БЛАГОДАРЯ ВИ bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293891&pid=9501189
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=320878
 
 
 
 


 Hug

браво на вси4ки вас  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 662
Честита Коледа,момичета и весело посрещане на Новата Година Hug
Май онлайн търговията поприключи Mr. Greenи повишихме събраните парички с още 478лв. HugБлагодаря на всички,които си закупиха по още нещо от базара   bouquet  bouquet  bouquet
Извинявам се за забавянето на списъка на хората със сръчни ръчички,които твориха от сърце за базара,но тия дни ще се постарая да го довърша Blush

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Парите от нашите два базара са  са 2 930лв Толкова и съм превела по сметката Hug Ще ги разпределим между домовете в
 гр.Дебелец-памперси,
с.Балван-комплекти анцузи за големите,
 с.Михалци- бельо,
 с.Г.Сеновец- 2 печки Раховец,
с.Страхилово-бельо,
 с. Илаков ръд-бельо,чорапи

# 84
  • Мнения: 2 577
Имам въпрос: значи ли това, че и другите ДБМ могат да разпродават сувенири по нета? newsm78

# 85
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам въпрос: значи ли това, че и другите ДБМ могат да разпродават сувенири по нета? newsm78
Ян4е,това бяха сувенири на Вера,които тя през сайта си разпродаваше и бяха запазени за хора извън градовете с базарите Peace.Знеш,4е нямаме практика на он лайн търговийка Twisted Evil

това е ,приклю4и  bouquet


общата сума на парите е 7 478 лв.които ще се изразходват за ДМСГД Перник.
днес се 4ухме с директорката ,помоли да из4акаме до след празниците и ще решим какво то4но и колко.


мерси моми4ета Hug

# 86
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
снимките от нашите базари   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305286&pid=9749754

# 87
  • Мнения: 4 195
София-7478лв.-за дома в Перник
1.   Вера Иванова – Etna
2.   Вася Томова и студентите от ХА – Стоян и Ралица
3.   Мила
4.   Катя и Любо
5.   Димитрина Георгиева – dimitrina 73
6.   Тонка Дичева
7.   Катя Антонова
8.   Нина Славкова – Хелта
9.   Иглика Кръстева
10.   Мария Горанова – mimes
11.   Таня Цветкова – Premode
12.   Юлиана – Баба маккуин светкавицата
13.   Лили Атанасова, Мария
14.   Калина – Bubolina
15.   Ангелина Стоянова
16.   Весела Вълчева – vesssela.v
17.   Ива Тонинска
18.   Ангелина Стоянова – anninca
19.   Борислава Дончева – Бабилия
20.   Десислава Димитрова – desimira
21.   Мария Драгоева – maria_dr
22.   Катерина Лазарова – Kalaza
23.   Илона Франц – frants
24.   Анелия Кокалова – Biliko
25.   Пролет Филипова – profil3
26.   Ивета Николова – Iveeeta
27.   Йорданка Бенатова – kote dani
28.   Ина Христова – Wilma flinststone
29.   Нета Михаeлова – nminaelova
30.   Тони – Бонбони, Дада, Есме
31.   Дивиана
32.   Tchara
33.   Вещица
34.   Jujavka
35.   Десислава Димитрова
36.   Емел
37.   Чут-Чут
38.   Здравка 79
39.   doci
40.   shoshata
41.   Goody
42.   ketri
43.   MMka
44.   vst-80
45.   =^..^=
46.   Lily
47.   Karol & Erik
48.   magnoliamm
49.   mamutche
50.   Mery Poppins1
51.   цурето 66
52.   ria
53.   k_savova
54.   ikr_mi
55.   mimi72
56.   listo
57.   ant
58.   Лилия Проданова
59.   Ivanichka
60.   chervenokoska 2
61.   Радостина
62.   Фукла
63.   Десислава Ковачева
64.   Стилиана Рязкова
65.   еriana
66.   Дъмпер
67.   Vesito
68.   Ted_cat
69.   фирма Цветелина 93

Пловдив-3702лв.- С парите ще бъдат закупени неща на децата от домовете в Зелениково, Нареченски бани, Асеновград и Калофер.
За Калофер - възглавници и бельо.
За останалите също ще се купи бельо.
С част от парите искаме да социализираме децата. Като им организираме ходене на кино, празнуване на рождени дни, водене на куклен театър, извън класни занимания.
Може да използваме една сума и за ремонти.
ICE_89
maika mu na titi
antom,
Туранага_Санka
Liliomfi
Linkata
mom4i
ВяраВики
donika.t
Драги ми господине,
kiro
*Devil*
Туранага_Санka
blue_flower
valary
Бенджи 2710
San_ya,blekuta
Eli83
Silvana i Eva
mili.m
Доника
Джони
k_savova

Видин-2457лв.- ще ги дадем за екскурзия на деца през пролетта
Юра Ахци
Мария Димитрова
Мариела Вълчева
Диана Димитрова
Светлана Петрова
Добринка Стоянова
Донка Солучкова
Венелина Петкова
Милена Чернева
Весела Петрова
Пенка Цолова
Светлана Орловска
Ирена Анатолиева
Диана Димитрова
Боряна Младенова
Диана Дамянова
Мая Ангелова
Валя Генчева (Монтана)
Даниела Гулова
Ирена Анатолиева
Диана Димитрова
Боряна Младенова
Милена Димитрова
Диана Дамянова
Ваня Тодорова-Стефанова София
Вера Антова София
Паола Людмилова София
Мария Горанова Ново Искър
Мая Ангелова
Диана Димитрова
Maria Felgeirolles Белгия
Милена  Христова
Кремена Йорданова
Йоана Младенова
Дияна  Петрова Генова  Плевен
Яница Бисерова Цветкова Варна

Валя Генчева (Монтана)
Даниела Гулова
Ирена Анатолиева
Диана Димитрова
Боряна Младенова
Милена Димитрова
Диана Дамянова
Ваня Тодорова-Стефанова София
Вера Антова София
Паола Людмилова София
Мария Горанова Ново Искър
Мая Ангелова
Диана Димитрова
Maria Felgeirolles Белгия
Милена  Христова
Кремена Йорданова
Йоана Младенова
Дияна  Петрова Генова  Плевен
Яница Бисерова Цветкова Варна
Светлана Орловска
Юра Ахци Асеновград
Мария Димитрова Асеновград
Мариела Вълчева София
Диана Димитрова Силистра
Светлана Петрова Бургас
Добринка Стоянова Козлодуй
Донка Солучкова Севлиево
Венелина Петкова Габрово
Милена Чернева Мездра
Весела Петрова София
Пенка Цолова Пловдив


Горна Оряховица и Велико Търново-2 930лв.- Ще ги разпределим между домовете в
 гр.Дебелец-памперси,
с.Балван-комплекти анцузи за големите,
 с.Михалци- бельо,
 с.Г.Сеновец- 2 печки Раховец,
с.Страхилово-бельо,
 с. Илаков ръд-бельо,чорапи
anninca
shushoni                                       
kris70
pepi111
Ванчето
anninca
orkud
Мая (мама на Жени)
vst_80 
devilkin 
Катя Иванова Стоева-Шумен
Zmily
Йорданка Илиева-Шумен
raliar
fayza
caradchova
very77
bozgounova
Мартеничка
Bili
sladkarka
fiesta
ferarra
splitka
verte
Снежана
Диана
Мария и Росица
dorchester
mamutche
k_savova
звеното в Русе
звеното в Бургас
звеното в София

Русе-2965лв.
Дидк@
EASpirit
kabzimalka
irina_vas
peonia
Ива_Николова
Sillveto
луси
ramatahata
gali_s
taylor_jo
bisko75
ани4ka
Ianina
Пасифлора
chocolina

Общи условия

Активация на акаунт