Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 766
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 750
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
А пък миналата седмица кумата ми намерила в бебешко пюре на Ам-ам една огромна тлъста муха и един дълъг черен косъм. И двете нещица накуп в едно бурканче. Sick #Cussing out Акълът ми не го побира, как може в бебешко пюре такива работи... Макар че в България май всичко е възможно.

# 751
  • Мнения: 14 654
като споменавате изи - вчера сготвих леща наслада- отвратилно качество- пълна с камъни и боклуци, дребна и трудно се сварява
гнусна работа, лещата на крина също е гадна и замърсена
май на оберон е за предпочитане

# 752
  • Мнения: 4 392
грах в кутийка мисота е отврат. на сторко е хубав- вие какъв ползвате?
Недей тъй. Тъкмо съм купила една консерва. Сега вече не искам да я отварям.
за кафето "Нова Бразилия" и аз да кажа- Отврат!
От мен за списъка: руска салата на Веселина и кашкавал Филипополис- ужасно пресолени продукти. (затова купувахме на Кенар салатите  в последно време Sick)
След прочетеното по- горе дотук бях с купените салати.  #2gunfireПак ще запрятам ръкави в кухнята... Sad

# 753
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Всички готови салата от всички марки са отврат, все здъвквам нещо с неясен произход  Sick
Домашното си е друго, пък и за 2 лв мога да си направя една голяяяма млечна салата, от колкото да ги дам и да си купя миниатюрна кутийка готова

# 754
  • Мнения: 11 607
Всички готови салата от всички марки са отврат, все здъвквам нещо с неясен произход  Sick
Домашното си е друго, пък и за 2 лв мога да си направя една голяяяма млечна салата, от колкото да ги дам и да си купя миниатюрна кутийка готова

Даааааааааа, боба е несварен, картофите - също...... И аз вече не купувам готови салати! Само в краен случай и точно определени!

# 755
  • софия
  • Мнения: 379
правя си кисело мляко за детето и става превъзходно. ако някой иска, ще му кажа как става.

# 756
  • Мнения: 22 867
правя си кисело мляко за детето и става превъзходно. ако някой иска, ще му кажа как става.

Ами, хайде, казвай, де! Че на мен нещо не ми се получава домашното кисело мляко! 10х!  bouquet
Мисля, че ще е интересно и за другите. Даже по-добре пусни нова тема, за да не стои рецептата ти в "черния списък" на храните, защото едва ли тук и е мястото, щом е превъзходен резултата.

# 757
  • Мнения: 1 640
Още в първите страници на тази тема прочетох ДОБРИ отзиви за каймата и др.продукти на "ТАНДЕМ".Вече няколко пъти купувам кайма и много съм доволна.Разликата с др.кайми/на др.производители/ е голяма.Благодаря на всички,които пишат тук.Информацията е достоверна и полезна.Пишете още.Аз също се включвам от време на време.

# 758
  • Sofia
  • Мнения: 113
Аз не съм доволна от маслото на Clever взех веднъж и беше цялото на червени петна.Оттогава на тази марка само нехранителни продукти бих купила.

# 759
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм доволна от масло Silvana, от Т маркет го взех. Стои меко и за една седмица в хладилника хвана плесен.

# 760
  • Мнения: 22 867
Още в първите страници на тази тема прочетох ДОБРИ отзиви за каймата и др.продукти на "ТАНДЕМ".Вече няколко пъти купувам кайма и много съм доволна.Разликата с др.кайми/на др.производители/ е голяма.Благодаря на всички,които пишат тук.Информацията е достоверна и полезна.Пишете още.Аз също се включвам от време на време.

Според мен на Тандем нещата са доста качествени. Не само каймата, а и колбасите. Или поне тези, които съм купувала. Аз определено съм им фен! Grinning

# 761
  • Мнения: 1 149
Момичета плаче ми се като ви прочетох.Какъв е контрола в нашата държава?Всички знаем.Благодаря за темата.Определено ще съм на щрек като пазарувам.А какво ли ядем по заведенията?
Малееееее не ми се мисли ooooh!
Още веднъж благодаря за полезната тема  bouquet

# 762
  • Мнения: 89
Ау, идея за моята свекърва  #Bad Talk  Хехе, благодаря! Ако имате още, давайте насам!
Хахаха, моята е с чисто нови зъби...

# 763
  • софия
  • Мнения: 379
labrex сваряваш прясно мляко от гадните бутилки на бабите, които продават по пазарите и като стане поносимо на пипане с пръст се заквасва с друго кисело - 1лъжица на буркан. става и с елена и с друго домашно ако имаш. и не се разваля за 3 дни, а не знам защо изържа поне седмица. а, бурканите се завиват за 4 часа с одеало за да стане заквасването.

# 764
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
За пореден път попадаме на стари, развалени плодове от "Метро"! Външно изглеждат добре, но след обелване са  Sick Говоря специално за мандарини, портокали и нарове. Учудва ме този факт, останала съм с впечатление че в тази верига магазини има контрол на качеството, но уви... Sad

Общи условия

Активация на акаунт