Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 258
  • 1 988
  •   2
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 2 028
момичета, имам си маниак на тема влакове у дома, така че дайте идея къде да намеря следната песничка:

"Тръгва детският влак, приказният чудак
запахтян лети към далечни страни
избери си вагон с мечти милион и
една звезда огромен бонбон или балон..."

миси   bouquet

# 1 306
  • Мнения: 720
Ето ви Болното зъбче  Party
http://4storing.com/hc1i7b/a0301d8e1fac20130424cce6e8ffec88.html

Някой ако иска друга песничка от тези там в радиото дето уж са само за служане ...  Wink  да каже (да даде линк към песничката)
http://m.dir.bg/new_song_open.php?sid=38829

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 09:59 от Мимито & Светла

# 1 307
  • Мнения: 1 187
Ох! Да не става дума за тази песен!  Rolling Eyes
Ще падна, ако синът ти търси точно това!  doh Whistling
Не, не е тази, попаднах на нея, когато търсих за зъбчето  Wink . Но не е и "Болното зъбче".  ooooh!

# 1 308
  • Мнения: 1 687
Леле инка разби ме.  Joy  hahaha  ooooh!
Аурора ще се опитам да ти ги намеря. Първо ще разгледам моите песни и после ще търся в линковете. Сетих се за коя става въпрос. Мисля че я имам.  Joy
Погледни това

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 10:05 от viki_hrisa

# 1 309
  • Мнения: 1 187
Песента е по текст на Калина Малина (това разбрах).
С тези зъбки
Калина Малина

Покажат се, скрият се зъбки от елмаз,
след ядене мия ги с четка зъбна аз.
А пастата, зъбната чисти ги добре
и пени се, плиска се като в море.
Отварям чешмичката и се наведа –
устата жабуркам си с бистра вода.
С тези зъбки здрави, бели,
бели като скреж
ябълки корави хрускай,
хрускай колко щеш
Ето я http://gradvelin.com/display.php?m=news&n=20090528194000mbsh към 10 минута на тържествато. Но я няма цялата.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 12:03 от Аурора

# 1 310
  • Мнения: 172
Песента е по текст на Калина Малина (това разбрах).
С тези зъбки
Калина Малина

Покажат се, скрият се зъбки от елмаз,
след ядене мия ги с четка зъбна аз.
А пастата, зъбната чисти ги добре
и пени се, плиска се като в море.
Отварям чешмичката и се наведа –
устата жабуркам си с бистра вода.
 
С тези зъбки здрави, бели,
бели като скреж
ябълки корави хрускай,
хрускай колко щеш
Ето я http://gradvelin.com/display.php?m=news&n=20090528194000mbsh към 10 минута на тържествато. Но я няма цялата.


Аурора  ,едва  след  като  видях  текста  се  сетих,че  имам  песничка
та .А   децата    са   направили  страхотен  празник -  за  мен  беше  удоволствие   да   ги   гледам  .   И  , ето   ви   песничката  - "С  тези
зъбки" -
http://4storing.com/xn6252/376467afb7d223c95bd3aa1281bc0f7e.html


# 1 311
  • Мнения: 1 187
gabriela652, много благодаря   bouquet

# 1 312
  • Мнения: 1 949
Отсъствах известно време от града и сега наваксвам  Rolling Eyes
Представих информацията за белият шум в блогът ми, която ми се стори много любопитна Hug

Нещо отдавна ме гложди - има ли в http://www.neterra.net/ детски инструментали, че още не се ориентирам там? Имаше някъде описан метод за запис на онлайн телевизия, то за всичко има вече, та да знам пренебрегвам ли този източник или?


# 1 313
  • Мнения: 644
Здравейте! Много полезна тема наистина!
Да ви попитам за тази песничка, знае ли някой откъде да я изтегля!


И също още е рано за Нова Година, но едно време си спомням припева на една детска песничка, която съм пяла!
"Идвай, идвай дядо Мраз, ха добре дошъл при нас". Много искам да открия тази песничка, безкрайно признателна ще съм на който ми я намери.  Hug

И също защо не мога да си сваля този бял шум и също в блога ти vorfaxx не можах да открия информацията. Незнам защо-явно аз съм нещо неориентирана. Предварително ви благодаря!   bouquet

# 1 314
  • Мнения: 560
Извинявам се за спама но този бял шум е много изнервящ.Все едно си пуснал канал на TV-то на който няма програма,а само звездички.

# 1 315
  • Мнения: 1 192
Извинявам се за спама но този бял шум е много изнервящ.Все едно си пуснал канал на TV-то на който няма програма,а само звездички.
Ми вероятно бебетата това чуват в корема,затова обичат шума от прахосмукачка,сушоар и др.подобни  Joy baby_neutral

# 1 316
трябват ми още и песните на двг "пеещите",вг "радиодеца", двг "морски песъчинки" ,смехуранчета ,и други песнички подходящи за деца в предучилищна възраст моля

# 1 317
  • Мнения: 1 949
Извинявам се за спама но този бял шум е много изнервящ.Все едно си пуснал канал на TV-то на който няма програма,а само звездички.
И аз ще бъда кратък, защото си има тема за това. Мисля, че основният отпускаш ефект се дължи именно на това, че с еднаква амплитуда е покрит целият диапазон от честоти които човешкият слух може да чуе. Ето илюстрация:



Така човешкият слух, респективно мозък не може да бъде изненадан със звук, казано по-простичко.
Ако трябва да сме обективни, шумът от морските вълни е също силен и дразнещ, но слухът привиква някак да го игнорира и си почива от всичко странично, защото всъщност всяка мелодия ангажира с някаква емоция и следователно занимава съзнанието ни.

Не ми се получи да съм кратък Rolling Eyes


...
И също защо не мога да си сваля този бял шум и също в блога ти vorfax не можах да открия информацията. Незнам защо-явно аз съм нещо неориентирана. Предварително ви благодаря!   bouquet
Амии, то като се засиля и правя по дузина поста Embarassed, та за ден поста ми с белият шум изостана с 13 поста и вече е страница назад в коментарите които пиша - коментар #114.

Препоръчвам ви този радио плеър с бял шум. Оприличих звученето му между бълбукаща вулканична маса и ромолене на дъжд  bouquet
Ако имаш проблем със свалянето пиши и ще го кача другаде. А в блогът ми ще дам линкове и за други версии на бял шум, защото попаднах на такива и ми се сториха доста заинтригуващи Hug

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:11 от vorfaxx

# 1 318
  • Мнения: 1 949
трябват ми още и песните на двг "пеещите",вг "радиодеца", двг "морски песъчинки" ,смехуранчета ,и други песнички подходящи за деца в предучилищна възраст моля

Здравей (:
Гледам още никой не ти е писал, та се включвам.
По принцип може да поровиш в първата страница на тази тема. В линкът от подписът ми може да погледнеш и коментар №70 и 71 - това са песни и инструменталите им за деца до 9-годишни.
Това е на първо четене (:

# 1 319
Здравейте!Обръщам се към вас с една молба. Имам една песничка казва се Калинка,много е хубава но записа който имам е много тих.Ако някой я има с по-добро качество или знае как да оправя това което имам нека сподели. Може да има и др.песнички с такова заглавие,затова ето първия куплет:
Малката калинка
с алена гърбинка
чу от ято птички
че е без лунички

Общи условия

Активация на акаунт