Super Slim

  • 96 502
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, от известно време чувам много противоречиви мнения за китайските хапчета Super Slim, но въпреки това от няколко дни започнах да ги пия.Честно казано се чувствам странно- непрекъснато съм жадна, не спя и май съм и леко раздразнителна, но пък за сметка на това наистина не чувствам никакъв глад и хапвам само салатка вечер, защото то пък без хич не става.Та има ли някоя от вас която да гие пробвала и да може да сподели нещо по-конкретно относно резултатите balloon

# 1
  • Мнения: 1 312
От къде си ги взе?
Трябват ми координати някакви.

# 2
  • Мнения: 2
Zdraveite!
Az si kupih hapchetata oshte iuli mesez sled kato razbrah za efekta im varhu edna poznata! pih gi mesez i rezultata beshe 10kg nadolu. prez tova vreme mi  se pieshe mnogo voda, no ne chuvstvah nikakav glad. Po edno vreme obache zapochnah da se zaduhvam i da ne moga da si poema vazduh, no v posledstvie si napravih izsledvania i se okaza che vsichko e na nervna pochva - kato zaminahme na morenze za okolo mesez nishto mi niamashe, no kv momenta v koito stignahme obratno v Sofia problemite pak zapochnaha i pak sashtoto. no s vremeto otshumia. Sega pia vtora opakovka sled kato pochinah 1 mesez i se chuvstvam mnogo dobre..niamam nikakvi stranichni efekti. Prez vremeto kogato pochivah ne sam varnala nito edin kg. koeto do sega ne moga da poviarvam. no iavno vsichko si e do organizam i nastroika...

# 3
  • Мнения: 93
колко струват

# 4
  • Мнения: 2 407
Аз ги  пия вече от една година,когато усетя ,че съм качила и ги пия.Много съм доволна.За 12 дни свалям 6 кг,после не се качват.
Иначе първите дни вярно ти се пие много вода и си чувстваш леко особено ,но това е.

# 5
  • Мнения: 39
  Rolling Eyes zdarveite,i tezi li ne gi predlagat v aptekite kato LIDA?   newsm78  A edna opakovka za 1 mesec li e?

# 6
  • Мнения: 487
Цитат
zdarveite,i tezi li ne gi predlagat v aptekite kato LIDA?

може би заради това  newsm78


http://www.lekar.bg/news-50/info-994/ВНИМАНИЕ!+«Натурални»+средства+за+отслабване!/

# 7
Zdraveite Simple Smile
Az piya vuprosnite hapcheta ot 1 mesec i svalih 7 kg , otnosno otslabvaneto - dovolna sum , no ima stranichni efekti , koito mogat da se poyaviat doakto se priemat - postoyanna jajda , bezsunie , otpadnalost , razdraznitelnost ... koeto nikak ne e priyatno . No ot edna strana si zaslujava , stiga kg da ne se vuzvurnat otnovo ( tova vse oshte ne znam dali stava ili ne )
Drygoto koeto bih mogla da kaja e che ne triabva da gi vzimate poveche ot 3 meseca , piite gi po 2 meseca i sled tova 1 mesec gi spiraite kato postepenno namaliavate priema im  , tui kato ako gi sprete ot vednuj moje da se poluchi obraten efekt i da si vurnete svalenite kilogrami. A ako gi priete poevche vreme organizmut moje da se  pristrasti kum tiah i niama da ima niakakuv efekt , a vse pak te zasiagat po niakakuv nachin mozuka . Pone tova sa mi obiasnili i tova kazvam , ne znam dokolko e viarno Simple Smile

# 8
  • Мнения: 24
Привет Simple Smile Тъй като сега ги почвам хапчетата , имам за сваляне около 3-4 кг , разбрах че не бива да се пие алкохол по време на приема им. Искам да питам , какви са последиците ако все пак отвреме навреме се пие ( вино примерно ) - дали действието им се блокира или става някаква кофти реакция в организма  Thinking ?

# 9
  • Мнения: 5
Днес и аз ги почнах да видим дано да има ефект  newsm17

# 10
  • Мнения: 368
Чух случайно че бързо се отслабвало с Супер слим - билка за отслабване ако някой го е пробвал ще съм благодарна да каже дали има ефект Praynig

# 11
  • Мнения: 0
Здрасти на всички. Вчера ми донесоха супер слим и от днес започнах да ги пия. Изчетох много по форумите за него и реших да се регистрирам за да мога да го обсъдя с вас. Прочетох много неща но реших да ги пия. Ако имаш въпроси с удоволствие ще отговоря Laughing

# 12
  • Мнения: 368
много ще съм ти благодарна ако кажеш дали има ефект  Praynig

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте, пак съм аз. Това е невероятно,пия ги четвърти ден и вече съм-4кг : newsm44 и никакви странични ефекти само жажда но това е поносимо. Ще видим ,стискайте палци.Интересното е че нямам никакъв апетит,което при мен е много странно. newsm74

# 14
  • Мнения: 0
registrirah se tuk zada dam i az moito mnenie.pia go ve4e 15 dni i ima efekt,svalih 5 kg..po4ti ni6to ne mise iade,v po ranite 4asove mi se pie pove4e voda,sled tova jajdata iz4ezva.na momenti mi e toplo ili studeno,no trai babo za gizdost sa kazali horata.az sa6to iz4etah mnogo mnenia,postoianno sam po saitovete i forumite,no vse pak se re6ih.problema e 4e gi vzeh na mnogo visoka cena.ako moje da mi kajete ot kade da gi pora4am no da ne nadvi6avat 100 lv.blagodaria vi predvaritelno,6te 4akam da mi razkajete i za vas...

# 15
  • Мнения: 0
Здравейте искам само да се похваля, че свалените кила са вече 5.Направо не мога да повярвам,че това се случва с мен,защото свалям страшно бавно.Странични ефекти нямам,като изключим жаждата.Спя си нормално и спокойно и се чувствам прекрасно. :artwork05:Защо не пишете бе хора. Praynig

# 16
  • Мнения: 368
за колко дни ги свали и от къде ги купи от интернет ли  ooooh!

# 17
  • Мнения: 916
Моля ви се, мислете с главата си!!!
http://www.lekar.bg/news-50/info-994/

# 18
  • Мнения: 368
мислим ама зора какво ли не прави

# 19
  • Мнения: 0
Днес ми е 7 ден.Познатата която ми ги донесе е слабичка,но ги е пил мъжа и с една опаковка свали 13ки.Зависи кой кой колко има да сваля.Ти колко кила си ако не е тайна?Аз бях 80 при ръст170сам.Доста си е!!!!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 916
desita1234 , разбирам те, но по-добре да си дадем зор да отслабнем с малко спорт и диета, отколкото после да съжаляваме...и да няма връщане назад. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 368
аз съм 57-58 при ръст 162 и мойте не са малко  ooooh!

# 22
  • Мнения: 0
Аз ги пия вече 3/ти ден и пак същите отзиви-сухота в устата,либса на апетит.За 3 дни съм 2 кг минус.Целият курс е 30дни.Целта ми е 10-12кг. newsm28 newsm28

# 23
  • Мнения: 39
В Пловдив има ли ги някъде,колко сруват.? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 478
Заинтригувахте ме с тази цена от 40 лв.Аз защо ги плащам 65лв?Вече 3-та опаковка си купувам,като след първите две резултатът беше уауу LaughingВъпреки че наистина апетитът липсва,когато се храня предпочитам по-лека храна,без тесто.Сега третата опаковка я пия по-бавно,по 1 таблетка на 3-4 дни.И пак се чувствам добре,апетитът ми е овладян.Надявам се през лятото,когато имам много повече движения въобще да не пия и ще се постарая да не кача пак кг.

П.С.Аз съм от Варна и ако някой предлага хапчетата на 40 лв,моля да си остави телефона на ЛС.

# 25
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен и аз се включвам , боря едни 5 кг от 2 год и вече ми писна Немога да пазя диети,ходя на фитнес, по принцип  ама нещата не се получават.От къде мога да си купя и аз.От Стара Загора съм и малко повече информация за тях???/

# 26
  • Мнения: 1 312

Оше има 3-4 хапа непреглътнати/отказах се преди да съм ги почнала дето се казва/.
Не съм фенка,но моя приятелка си ги поръчва редовно от един младеж от София.
И понеже не си стои много вкъщи често дава адреса на моята работа за доставка.
Та преди има няма 3 седмици лично платих на куриера 47 лева и някакви стотинки/хапчета плюс доставка/.

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 17:43 от ЗлаВещица

# 27
  • Мнения: 6 443
Да,около 40-50 лв е цената им.А това за 100-те  Crazy Явно ни мислят съвсем за шаранчета.

# 28
  • Мнения: 222
много ме заинтригувахте с тези хапчета! всъщност как се разпространяват - само чрез нещо като дистибутори или ги има и в аптечната мрежа?
колкото до действието им....има ли някоя от вас,която ги е пила преди няколко месеца и може да каже дали килограмие се връщат или не?
и не на последно място това трайно рязко отслабване само на китайски билки ли се дължи или има и химия?

# 29
  • Мнения: 1 312
всъщност как се разпространяват - само чрез нещо като дистибутори или ги има и в аптечната мрежа?

Нелегално, апокрифно и тихомълком.
Няма ги в аптечната мрежа, нямат упътване или състав, нямат кутия.
Действието е силно съмнително, но пък много вероятно с опасни последствия за организма.
Инфо в Нета за резултати след ползване- бол.

# 30
  • Мнения: 1 844
хора,не се тровете с такива съмнителни боклуци. ooooh!мислете малко трезво,де,здравето ли ви е по-важно или няколкото излишни кила?!

# 31
  • Провинция
  • Мнения: 509
40лв. за бързо тепене на килограмите е доста добра оферта,предвид мненията на доволните от тези хапчета.Но ми е съмнително и се чудя,зщо още ги няма по аптеките.Все ми е на ум,че нещо не е съвсем наред при тях?

# 32
  • Мнения: 1 424
хора,не се тровете с такива съмнителни боклуци. ooooh!мислете малко трезво,де,здравето ли ви е по-важно или няколкото излишни кила?!
Peace

# 33
  • Мнения: 6 443
40лв. за бързо тепене на килограмите е доста добра оферта,предвид мненията на доволните от тези хапчета.Но ми е съмнително и се чудя,зщо още ги няма по аптеките.Все ми е на ум,че нещо не е съвсем наред при тях?
При нас ги има,но не могат да смогнат с доставки и се изчерпват количествата.
Купувала съм ги от аптека.

# 34
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Здравейте ,момичета.Смятам да си купя таблетките ,като преди това изчетох доста за тях и съм наясно с страничните им симптоми PeaceНо все пак да се презастраховам,ще споделите ли как беше при вас ,темата е по-стара и се надявам ,някой който го е ползвал месец ,да пише HugА и за бирата ,ами ,лятото се изкушавам Embarassedако има и такива ,,алкохолисти'' Grinning и са взимали слима ,пишете Hug

# 35
  • Мнения: 222
единственото нещо,което ме спира да започна да ги пия е,че все още не съм попаднала на човек,който ги е взимал преди 5-6-7 месеца...
вече е ясно,че трайни увреждания веднага след прием на 1 курс не се получават,което не е никак странно.
има множестно медикаменти с един вид отложено действие,чиито вредни емисии се изявяват няколко месеца след приема
та въпроса ми е
има ли някой,който ги е пил преди много време и как се чувства сега?

# 36
  • Мнения: 63
единственото нещо,което ме спира да започна да ги пия е,че все още не съм попаднала на човек,който ги е взимал преди 5-6-7 месеца...
вече е ясно,че трайни увреждания веднага след прием на 1 курс не се получават,което не е никак странно.
има множестно медикаменти с един вид отложено действие,чиито вредни емисии се изявяват няколко месеца след приема
та въпроса ми е
има ли някой,който ги е пил преди много време и как се чувства сега?
Аз също се интересувам от отговор на тези въпроси  Thinking
Много се колебая дали да започна да ги пия - от всичко, което прочетох съм доста притеснена и ще се радвам да пише някой, който ги е приемал преди време и е доволен.
Отделно имам високо кръвно и това още повече ме притеснява... ooooh! Дано някой пише   bouquet

# 37
  • Мнения: 9
А от къде в София могат да се купят Супер слим?

# 38
  • Мнения: 366
единственото нещо,което ме спира да започна да ги пия е,че все още не съм попаднала на човек,който ги е взимал преди 5-6-7 месеца...
вече е ясно,че трайни увреждания веднага след прием на 1 курс не се получават,което не е никак странно.
има множестно медикаменти с един вид отложено действие,чиито вредни емисии се изявяват няколко месеца след приема
та въпроса ми е
има ли някой,който ги е пил преди много време и как се чувства сега?
Аз също се интересувам от отговор на тези въпроси  Thinking
Много се колебая дали да започна да ги пия - от всичко, което прочетох съм доста притеснена и ще се радвам да пише някой, който ги е приемал преди време и е доволен.
Отделно имам високо кръвно и това още повече ме притеснява... ooooh! Дано някой пише   bouquet
Сами преценете.Освен сибутрамин ,съдържа и фенолфталеин.


 http://www.ukmedix.com/weight-loss/warning_super_slim_yani_produ … phthalein4738.cfm
Цитат
МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО

ЗАПОВЕД No РД 10-536
от 7 ноември 2000 г.
(обн.,ДВ,бр.95 от 21 ноември 2000 г.)

На основание чл.32, ал.1, т.3 и чл.34, т.3 от Закона за лекарствата и аптеките в хуманната медицина и становище No 2255 от 21.IX.1999 г. на специализираната комисия за оценка на терапевтичната ефективност на лекарствените продукти заличавам разрешението за употреба на лекарствения продукт Purgativ tabl. 200 mg х 20 (Наименования на лекарствения продукт, лекарствена форма, количество на лекарствено вещество, количество на лекарствения продукт в една окончателна опаковка), Phenolphthalein (Международно непатентно наименование на всяко от лекарствените вещества) - "Балканфарма - Троян" - АД, ул. Крайречна 1, 5600 Троян - България (Притежател на разрешението за употреба, име, седалище, адрес).
Мотиви за заличаване - наличие на канцерогенен и мутагенен потенциал на продукта, съдържащ Phenolphthalein като лекарствено вещество.
Министър: И. Семерджиев


 

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 00:58 от ASSAMARIS

# 39
  • Мнения: 0
от къде да си ги поръчам ? кажете по колко кила те свалили?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 870
здравейте-аз длаих всичките си килца със  тези капсулки.нормализирами се таже цикъла който от 1 година го нямаше и пиех хапчета за да го имам-много съм доволна даже имам колеги които отслабнаха също Peace

# 41
  • Мнения: 0
Na kakva cena sa i ima li gi v aptekite?Blagodarq

# 42
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
и мен ме интересува на каква цена са и за варна от къде мога да си ги купя newsm78

# 43
  • Мнения: 30
Аз си ги купувам на 35 лв. и доставка, ако искате мога да ви дам телефон на ЛС!

# 44
  • Мнения: 30
Моите наблюдения - значи хапчетата ги пих два месеца, сега си взех 3-та опаковка. Първият месец от 75 станах 68 кг, вторият месец стигнах 63. Моята приателка, която ми ги предложи вече започва пета опаковка и е с 20 кг. надолу. Но действието при нея и при мен е различно, в смисъл страничните реакции за които говорите. И тя в началото е чувствала отпадналост и замайване, а сухотата в устата я има и сега! При мен нямаше такива неща - явно е от организма, не знам! Факт обаче е, че въобще не ми се яде но все пак гледам да хапвам по нещо...да не взема пък да се спомина  Аз като цяло за сега съм доволна и не съм имала проблеми, да се надяваме, че няма и да ми се появят! До колкото знам не трябва обаче да се пият от хора със сърдечни проблеми и от възрастни хора, понеже исках да взема и на баба ми такива, лекарката й каза, че тя не бива да ги пие, но гледайки съдържанието каза,че на мен дори и да не ми помогнат няма да ми навредят! Мога и снимки да ви пратя Simple Smile

# 45
  • Мнения: 30
Аз пък си ги взимам на 35 лв. Laughing Laughing Laughing знам че ги продават по към 50 ама чак за 100  Shocked Shocked Shocked

# 46
  • Мнения: 19 523
Ако някой се интересува, мога да му кажа къде в София се продават за 38 лв. опаковката. На мен ми ги предложиха, но аз се страхувам да ги пия, защото не зная какво съдържат точно, а  имам хронично заболяване.....

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Слях двете теми.

# 48
  • Мнения: 0
и от къде могат да се набавят тези капсули, ако не е тайна? Confused Споделете де, не бъдете егоисти...  bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте, преди 2 дни си купих тези капсули. За сега наистина повлияват апетита, интересува ме, дали подпомагат засилването на обмяната и горенето на мазнините също така Thinking? Горе-долу след колко време могат да се очакват някакви резултати, ако изобщо има такива, че съм се напатила с измислени добавки Crazy Благодаря за отговорите предварително. Лек и успешен ден на всички  bouquet

# 50
  • Мнения: 366

Сами преценете.Освен сибутрамин ,съдържа и фенолфталеин.


 http://www.ukmedix.com/weight-loss/warning_super_slim_yani_produ … phthalein4738.cfm
Цитат
МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО

ЗАПОВЕД No РД 10-536
от 7 ноември 2000 г.
(обн.,ДВ,бр.95 от 21 ноември 2000 г.)

На основание чл.32, ал.1, т.3 и чл.34, т.3 от Закона за лекарствата и аптеките в хуманната медицина и становище No 2255 от 21.IX.1999 г. на специализираната комисия за оценка на терапевтичната ефективност на лекарствените продукти заличавам разрешението за употреба на лекарствения продукт Purgativ tabl. 200 mg х 20 (Наименования на лекарствения продукт, лекарствена форма, количество на лекарствено вещество, количество на лекарствения продукт в една окончателна опаковка), Phenolphthalein (Международно непатентно наименование на всяко от лекарствените вещества) - "Балканфарма - Троян" - АД, ул. Крайречна 1, 5600 Троян - България (Притежател на разрешението за употреба, име, седалище, адрес).
Мотиви за заличаване - наличие на канцерогенен и мутагенен потенциал на продукта, съдържащ Phenolphthalein като лекарствено вещество.
Министър: И. Семерджиев


 




Ето ти и начин как да докажеш наличие на фенолфталеин.Дерзай !
Изсипи съдържанието на капсулата в малко спирт.Направи разтвор от сода  с гореща вода.Като поизстине започни да капеш от спиртния разтвор. Стане ли виолетово-честито.
Сори за спама, ама не четете ли старите мнения?

# 51
  • Мнения: 0
То пък Кремиковци нали е много полезен и изобщо не е канцерогенен Twisted Evil А хилядите коли бълващи газове по улиците? Бих препоръчала на хората които имат нагласа да плюят капсулите, да си отворят тяхна тема, а тук просто да се отговаря на поставените въпроси. Всеки има глава на раменете си, сам си решава Mr. Green

# 52
  • Мнения: 366
То пък Кремиковци нали е много полезен и изобщо не е канцерогенен Twisted Evil А хилядите коли бълващи газове по улиците? Бих препоръчала на хората които имат нагласа да плюят капсулите, да си отворят тяхна тема, а тук просто да се отговаря на поставените въпроси. Всеки има глава на раменете си, сам си решава Mr. Green
В този ред на мисли, защо не пиеш сутрин на гладно керосин.Казват ,че помагал .
Аман от псевдоспециалисти, дето само една печалба им е в главата.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 040
Вече направихте опита ли? Или живеете до Кремиковци и тъжите по принцип
Предполагам, че ще са ви необходими поне още 3 регистрации за да завършите проповедта.
Хайде да оставите потребителите да използват главите си на базата на наличната информация.
А, забравих!
Специални поздрави на всички гости и новорегистрирани, пишещи на очарователна чатърица.

# 54
  • Мнения: 62
търся да го купя някъде из софия?
няма как да го поръчам в момента, тъй като живея при познати и не си разполагам нито с времето, нито с апартамента Wink
моля който знае откъде мога да ги купя да ми каже

# 55
  • Мнения: 366
търся да го купя някъде из софия?
няма как да го поръчам в момента, тъй като живея при познати и не си разполагам нито с времето, нито с апартамента Wink
моля който знае откъде мога да ги купя да ми каже
http://www.bda.bg/
Тук ги подаряват .

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Някой поръчвал ли си е от тук http://kupilida.com ?Интересува ме дали е истинска защото сега е 34лв,а преди стуваше 40лв.

# 57
  • Мнения: 62
Оценявам титаничния ти хумор,но все пак бих желал да ги ЗАКУПЯ.
Не са за мен, тъй като съм чудесно сложен мъж. Поел съм ангажимент, но схемата с доставката не е най-удобната в момента, както казах.
Ако някой може да ми помогне, ще се радвам да го направи.
Ако някой може да ми попречи с мъдър здравословен съвет, ще се радвам да не го прави.

# 58
  • Мнения: 366
Хуморът ми не е титаничен, а реалистичен.В момента върви проверка от ИАЛ и конфискуват всички налични суперслимове, яншенгове и други подобни.

# 59
  • Мнения: 10
Molq nqkoi ot varna da mi prati kordinati na distrubutor za grada... Blagodarq predvaritelno
P.S.:Izvinqvam se za latinicata imam problemi s kompiut1ra

# 60
  • Мнения: 216
аз си ги поръчах днес ми е 3 ден ..да устата ми е пресъхнала и много често ми се пие вода : ) апетит нямам, не се чувствам гладна, но дори и по малко се чудя какво дА ям,защото все пак те подтискат апетита и по този начин се отслабва, а аз ако например понеже трябва да ям нещто ако ям по калорични неща според мене няма да има ефект.Поне аз така си го обеснявам нз дали е правилно...много добри отзиви сам чувала и за това реших да започна да ги пия мен ми трябват да сваля 5кг дано успея,защото много диети (на които не издържах дълго време) и начини сам пробвала, но не става>даи те ми малко повече информация защото при доставка не получих упътване

# 61
  • Мнения: 604
Здравей Бетито!
Информацията която мога да ти дам по въпроса е следната·
Хапчетата се пият 30 минути преди хранене ,не се пие алкохол и се пие много вода( до 2 литра на ден·)
Аз започнах да ги пия от понеделник и единственото нещо което се е променило при мен е че постоянно ми се пие вода,
а също така и нямам апетит (като всички ви).

# 62
  • Мнения: 368
колко струват и от къде ги купувате newsm78

# 63
  • Мнения: 222
тази вечер по бтв от 10 часа ще дават в новините за хапчетата за отслабване
хора спрете да се тровите с тия неща, ужасно е

# 64
  • Мнения: 222
desita1234 с плодове и зеленчуци, вода и нетлъсто месо... аз съм последния човек, който може да дава съвети на другите как да се хранят и какво да правят, защото съм лакома, но вярвам, че балансираното хранене може да помогне много за редуцирането на теглото
а колко до тровенето - аз сега съм на един сироп мадал бал... да чукам на дърво, доволна съм за сега - най-важното - призводителя и съставките са ми известни
вярно е, че всеки взима медкаменти на своя отговорност, но друго си е да знаеш аджеба за какво иде реч и да е признато от компетентните органи, а тези супер слим, лида и какви бяха още, не само, че не са признати,а и са забранени със закон... имайки предвид "разградената" държава, в която живеем , за да забранят нещо трябва да си е бая отровничко

# 65
  • Мнения: 368
Това и аз го пих Мадал Бла ефект няма вкуса му е ужасен

# 66
  • Мнения: 222
незнам. при мен има. за 1 ден съм - 1кг, а за вкуса... не бих го определенила като много вкусен, но не е и крайно лош. сиропа в неразредено състояние наподобява карамелизирана захар
поне знам, че и да не ми помогне, няма да ми навреди
ти по 10 дневната схема ли го пи?

# 67
  • Мнения: 368
незнам. при мен има. за 1 ден съм - 1кг, а за вкуса... не бих го определенила като много вкусен, но не е и крайно лош. сиропа в неразредено състояние наподобява карамелизирана захар
поне знам, че и да не ми помогне, няма да ми навреди
ти по 10 дневната схема ли го пи?
Две шишеча изпих едно след друго ефект до 3 ден по 1 кг и повече даже и после край

# 68
  • Мнения: 222
е виж, че все пак си отслабнала
по-добре бавно с растителни продукти, отколкото бързо, но вредно с китайски хапчета

# 69
  • Мнения: 604
тази вечер по бтв от 10 часа ще дават в новините за хапчетата за отслабване
хора спрете да се тровите с тия неща, ужасно е
Да ти кажа че имаш право за тези хапчета·Ефекта наистина е бърз, обаче ти се скапва нервната система·
Аз от понеделник ги пия и три нощи не съм спала·Ужас! Днес ги спрях и не знам дали ще ги вземам отново·
И аз съветвам тези които не са пили от китайските хапчета да НЕ го правят·

# 70
  • Мнения: 0
Не знам дали Супер Слим и Лида Дайдайхуа са еднакви (ако съдя по описаните ефекти-дефекти са едно към едно Simple Smile), но аз пих от вторите в продължения на 3 месеца. Свалих само 6 килограма като не ядях почти нищо и не можех да спя през цялото време. 2 месеца след като ги спрях си върнах килограмите а после започнах да качвам още. Не мисля че имат траен ефект, а ми се струва опасно да се пият повече от веднъж. Това е само според мен, разбира се.

# 71
  • Мнения: 38
някой пие ли ги още? Някаква промяна в състава? Кой колко свали,по колко хапчета на ден се пият?

# 72
  • у дома
  • Мнения: 1 160
И аз чакам нови отзиви.
От днес го почнах.Пие се по 1 табл.сутрин на гладно.

# 73
  • Мнения: 38
е,поне ти си тук   bouquet
Моля те,правя план за закупуване след 10 дни на това чудо,но искам да знам как се чувстваш.Аз съм нервна и без медикаменти,сега съм на 90 дневния режим и пия и 100 неща,та моля те,поне ти споделяй Simple Smile

Ще чакам да пишеш и да кажеш има ли странични резултати,има ли свалени кг и храниш ли се нормално

 Hug

# 74
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Не съм нервна,не изпитвам неистова жажда,но нощем не мога да спя повече от 4ч.
-3кг.

# 75
  • Мнения: 38
за 2-3 дни си минус 3 кг???  Shocked
Това е чудесно. Така ли е наистина? как се храниш? Имаш ли апетит и ядеш ли си нормално и всичко-тук имам предвид шоколад

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Прочетох всички коментари ОТ-ДО  Peace Но все пак искам да ми разясните някой неща и ако може да са хора,които вече са ги пили и имат ефект : )
1.Каква им е точната цена?
2.Ако ми подействат и сваля нужните килограми и ги спра постепенно,какво ще стане?Ще кача ли наново или ще си остана както съм желала? newsm78

# 77
  • у дома
  • Мнения: 1 160
3-=35 лв.е цената
аз съм адски недоволна.не свалих и луднах-имай предвид,че страничните ефекти са ужасни.
Правих 2 курса
само -3,които си качих

# 78
  • Мнения: 0
Днес ги търсих и попитах за тях в няколко аптеки,но казаха,че не са чували дори за тях  ooooh! Ще може ли някой да ми покаже точна снимка на хапчетата и как мога да се снабдя с тях?
Купих си Regulin T : http://www.bgdrogeria.com/images/3401_5100/4231.jpg : Какво мислите за тях?

# 79
  • Мнения: 366
Суперслимът е забранен за подажба, тъй като съдържа сибутрамин.Такива са и лида, мейзитанг, янг шенг и всички китайски продукти, които обещават светкавично отслабване. Изключено е да го намерите по аптеките./ Никога се е е продавал./
http://www.livestrong.com/article/322165-super-slim-diet/
http://spisaniemd.bg/md/2010/03/novini-ot-emea-17

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 18:50 от ASSAMARIS

# 80
  • Мнения: 0
Аз съм ги пила,имат голям ефект,на 100%,има ги в интернет-доставка с куриер с наложен платеж 35лв е цената.

# 81
  • Мнения: 366
http://tv7.bg/news/health/6012982.html
Нищо лично, само имайте едно на ум.

# 82
  • Мнения: 0
тези не ги знам какви са,но на същия принцип и най-вероятно от същия производител.Има достатъчно информация в мрежата,всичко е въпрос на избор. newsm12

# 83
  • Мнения: 366
тези не ги знам какви са,но на същия принцип и най-вероятно от същия производител.Има достатъчно информация в мрежата,всичко е въпрос на избор. newsm12
Бре, къде е тази информация? От Агенцията по храните  се изненадаха даже, сигурно не четат този форум.

# 84
  • Мнения: 0
много добре знаят даже,но така е по-лесно
който се интересува,намира начин  newsm10
прегледайте 2-та линк-а

Най-общо-на принципа на амфетамините са (създават чувство за ситост,сухота в устата,главоболие,безсъние и т.н. )
След 2010г. са забранени заради съдържанието си на сибутрамин,който до преди това се е изписва от лекари при затлъстяване и при отслабване в комбинация с диета и физически режим на натоварване.Не е доказана вредата му и неговото действие.Изисква се лекарско съгласие ,при неговата употреба и т.н. както и е забранено за хора със сърдечно-съдови заболявания,високо кръвно налягане и ....Наблюдава се при някои учестен пулс и повишено кръвно налягане.
Има много информация в мрежата.

# 85
  • Мнения: 8
Аз съм на втори ден на тях-нямам никакви странични ефекти,освен леки топли и хладни вълни.но въпреки това нямам апетит и съм минус 1кг,което за мен е невероятно.аз свалям много бавно и трудно Sad а имам доста в излишък

# 86
  • Мнения: 8
Здравейте.От 4 дни пия супер слима и съм минус 2кг.Спя нормално,но се наспивам за 4-5часа максимум.Имам понякога топли и студени вълни,не съм изнервена.Нямам никакъв апетит.Ям по обед една салата и това е.Доволна съм.Имам доста килограми за сваляне дано успея.Взех ги за 38лв с доставката.Поръчах ги от сайта на Лида

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,мили Мами, Laughing!От скоро се интересувам от хапчетата супер слим,прочетох че всички са доволни от тях,а и една приятелка също ми ги похвали.Искам да ви питам само от интернет ли мога да си ги поръчам,може ли от някоя аптека? Rolling EyesБлагодаря ви предварително!

# 88
  • Мнения: 0
заложи на мрежата newsm10

# 89
  • Мнения: 0
http://apteka.framar.bg/30021162/%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80- … B0%D0%BF%D1%81-30                                                                                                  От тук мога ли да ги поръчам?И,това ли са хапчетата,питам защото има и някакви други опаковки?Или са вторите?Моля Ви кажете ми,защото съм малко объркана? Rolling Eyes!       newsm78       Благодаря!    http://www.google.bg/imgres?q=super+slim&hl=bg&sa=X& … tart=0&ndsp=1                                                                                                                           

# 90
# 91
  • Мнения: 0
благодаря ти много,Даниелка! Wink Когато започна приема им(в средата на другия месец)ще пиша за резултати. Simple Smile ще си ги поръчам от тук,където ти ми прати линк.

# 92
  • Мнения: 0
има много,които ги предлагат newsm10

# 93
  • Мнения: 0
Някоя от вас,Мами. Simple Smile чувала ли е за Acai Verde ?Ако сте го пили моля кажете какъв е резултата и има ли йо-йо ефект?Аз четох в нета,че за 2 месеца една жена свалила 30кг.,но понякога ме е страх да се доверявам само на интрнет,кажете ми,моля ви?
 newsm78

# 94
  • Мнения: 0
вижте тук                                                         


http://www.acaiverde.com/testim.aspx










# 95
  • Мнения: 0
не съм ги чувала,някой ако има инфо-и аз ще чакам отзиви  newsm10 newsm68 newsm53

# 96
  • Мнения: 0
Здравейте,
изчетох всичко във форума.
Купих си Super Slim, но не този в китайската опаковка а на JK Fitness (въпреки че на опаковката пише, че са произведени в Китай специално за JK)...
Имам приятелка, която го е пила и твърди че има ефект. Цената му е 38 лв.
Пия го от днес и това което усеща е че гърлото ми е пресъхнало и пия много вода...
В момента съм 59 кг и напълнях много по време на бремеността, мога да споделя че преди да забременя спортувах активно и бях 46 кг...влезнах да раждам 70 кг...може да си представите...
Започнах да сортувам активно след като детето ми направи 2 месеца. Под активно спортуване имам предвид-5 пъти седмично активна тренировка, 3 пъти кардио до припадък и 2 пъти упражнения за корем, крака, гръб, ръце. Тренирам по час минимум и се храня балансирано....и не мръднах и грам за 6 месеца. И реших, че ще взема и тези таблетки. Знам от моята приятелка, че няма йо-йо ефект и се предлага като хранителна добавка в JK Fitness, силно се надявам да не е наблъскано с някакви болкуци...Ще пиша пак за да ви кажа дали има ефект:)))

# 97
  • Мнения: 0
Здравей,искам да споделя че аз също напълнях когато забременях,бях 47кг. а отидох да раждам 70кг. Sad,направо ужас.При раждането свалих 9кг.,но после след месец пак качих 5кг.защото кърмех и все още кърмя бебето си(а всички около мен ми казваха да ям за да имам кърма)......сега съм 62кг.и много ми тежат честно казано.За супер слим научих от една скорошна приятелка и тя била много доволна и също ми каза,че нямат йо-йо ефект.Дано да е така,аз също си ги поръчах и другата седмица ги започвам,само да спра с кърменето.Ще пиша резултат.Стискам си палци и на вас момичета  Grinning

# 98
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,от всичко прочетено от вас се реших и аз да изпия една две опаковчици от тези хапченца..Някой може ли да ми каже дали се е решил да ги взима въпреки някакво заболяване? С дископатия съм и операция на маточни тръби...С моето незавършено фармацефтично образование  newsm78 стигам до извода,че хапченцата помагат на хора,които задържат вода,което пък мен ме устройва.Дефакто нямам проблем с прекомерен апетит,сладко,солено и др. нездравословни храни.Храня се умерено.На вид не съм дебела,но като се кача на кантара и се стряскам от цифрата-70кг  #Crazy Ще съм благодарна на всякаква информация

# 99
  • Мнения: 0
Здравей,първо да ти кажа че със сигурност знам,супер слим не се приемат от хора с високо кръвно,сърдечни проблеми,бъбречни заболявания и диабет.Това е с което мога да помогна,за по-сигурно може да се консултираш с джи пи-то си.Успех . Peace

# 100
  • Мнения: 0
Благодаря,за съжаление джипи-то ми е на далечко и разчитам за сега само на вашите мнения  Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 0
Здравейт отново.
След като пия Super Slim 3-ти ден съм свалила един кг, но мога да кажа, че когато тренирам се потя адски много.
Ако някой от вас е пил L-Carintine....та нещо такова се получава...
Та наистина не ми се яде и усещам неистова жажда, пия по 3 литра вода на ден.

# 102
  • Мнения: 0
Жаждата е основният характерен признак за СУПЕР СЛИМ,пий си водата и продължавай! Wink ефекта е гарантиран!

# 103
  • Мнения: 0
Момичета проблем ли е ако се пият след обяд,а не сутрин?..Моята сутрин започва в 14:00 Shocked newsm78

# 104
  • Мнения: 0
ако денят си обърнала в нощ,не мисля,че ще е проблем-идеята е през цялата активна фаза да ти потискат апетита,не виждам смисъл да става човек само за да го изпие и да продължи да спи Wink така че не вярвам да е проблем

# 105
  • Мнения: 0
а какво ядете докато приемате супер слим?някаква диета пази ли се или някакъв режим?

# 106
  • Мнения: 2
Дами, преди време публикувах тема за вредните хапчета за отслабване

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657671.0

на ред 65 е Superslim – съдържа необявени лекарствени съставки sibutramine и phenolphthalein

Сибутраминът е забранен за продажба в Европа и САЩ, защото уврежда здравето, има смъртни случаи.
Фенолфталеинът при продължителна употреба води до увреждане на бъбреците.

По-важно ли е да сте слаби и болни, отколкото закръглени и здрави?!

# 107
  • Мнения: 0
Чудесно! Но за кой Super Slim става въпрос?
Аз не взимам от кйтайския, а от JK Fitness магазина за хранителни добавки. Предполага се, че в магазин който предлагат хранителни добавки, няма да има такива съставки?

# 108
  • Мнения: 2
Чудесно! Но за кой Super Slim става въпрос?
Аз не взимам от кйтайския, а от JK Fitness магазина за хранителни добавки. Предполага се, че в магазин който предлагат хранителни добавки, няма да има такива съставки?

Скъпа Мариела, аз от АПТЕКА на голяма верига си купих ABC Acai Berry, който е в същия черен списък, а ти се надяваш на някакъв магазин.. не знам ти кой Super Slim приемаш, нито колко вида са те, но обикновено търговската марка отговаря на един и същи продукт.

# 109
  • Мнения: 0
абсолютно,не разчитайте на това,че са от фитнес магазин и означава ,че са качествени-на същия принцип са Wink спрямо това,което бяхте писали по-нагоре.Всички знаем,че са вредни,но в действителност никой категорично не може да каже колко са вредни-на принципа на амфетамините са-свръх енергия,сърцебиене,сухота в устата и т.н.
Има доста информация,няма нужда от повече резюмета Wink
Всеки сам решава сам за себе си,но никой не може да отрече тяхното действие Wink

# 110
  • Мнения: 0
Момичета,в крайна сметка, какво ядете докато приемате супер слим?някаква диета пази ли се или някакъв режим?

# 111
  • Мнения: 0
няма диета,ядеш всичко,но те толкова ти убиват апетита,че може и да нямаш желание да хапнеш нищо с дни

# 112
  • Мнения: 1
Продават ли се в аптеките?

# 113
  • Мнения: 1
В Благоевград къде мога да ги намеря?  Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 0
по принцип с куриер се поръчват-предимно от София

# 115
  • Мнения: 0
Здравейте,до колкото разбирам от форума,никой не е бил приет в Пирогов или друг спешен център заради приема на тези хапчета.Информацията е полезна,но за хора които не пишат в Гугъл "хапчета за отслабване" а "вредни хапчета за отслабване".Същото е  някой да побликува линка на този форум във форума Ви за вредните хапчета за отслабване.Все пак не мисля,че тук има 10 годишни необразовани деца,че да не сме наясно с нещата..Явно на всеки действа различно.Никой не е тръгнал да ги пие без да се позаинтересува за тях.И да завърша ще кажа,че далеч не значи,че щом си пълничка си здрава!

# 116
  • Мнения: 0
Никой не е тръгнал да ги пие без да се позаинтересува за тях.И да завърша ще кажа,че далеч не значи,че щом си пълничка си здрава!
[/quote]

добре казано  smile3521

# 117
  • Мнения: 1
Има едни Супер Слийм в пакетчета и едни в кутия, кои са по препоръчителни?
Дайте линк   Wink

# 118
  • Мнения: 0
Едни и същи били аз си поръчах от тези в пакетчетата,а моята приятелка си поръча от тези в кутийката,разлика май нямат.

# 119
  • Мнения: 0
важно е да са ефективни Wink

# 120
  • Мнения: 366
Момичета, знаете, че са вредни. Само внасям пояснение.
Всички китайски капсули, независимо от обявеното съдържание, съдържат сибутрамин. Вещество, забрането по ред причини. И ако приемем, че това не е най-страшното, другото е, че в отделните капсули съдържанието на въпросния сибутрамин е различно. Понякога надвишават максималната доза. Проверено!
Лидата, която продавахме по аптеките беше с перфектни документи. И аз я пих, пих и суперслим под името янг шенг/ и него продавахме с перфектни документи/. Даже имаше декларация, че не съдържа сибутрамин. Да, да, ама не. Анализите показаха друго. При суперслима има и фенолфталеин. Вещество, съдържащо се в слабителния препарат пургатив / пак забранен/.
Причината - канцерогенен и мутагенен ефект.
А дали има фенолфатлеин, ще ви пусна едно клипче как да проверите.

http://vbox7.com/play:bd12764c&r=emb

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 23:54 от ASSAMARIS

# 121
  • Мнения: 2
ASSAMARIS, браво! Hug

# 122
  • Мнения: 3
здравейте момичета...включвам се и аз като от скоро запознат и започнал да пие СуперСлим.
от тях разбрах от моята маникюристка...тя пък разбрала от нейна клиентка и така ...снабдиха ме с хапчетата пия ги вече 5 дни....Моите са от 38 лв. и са JK в бяла кутийка.
ОПРЕДЕЛЕНО нямам апетит ....аз сум много лаком човек...мога да ям много и постоянно много съм сладокусна и пощелива  Embarassed Laughing
може би аз съм единствената, която не усеща чак такава жажда, за каквато всички споделяте..:О  Shocked
първите дни усетих някакво замайване, вътрешно неспокойство, ставах по-рано от обикновено...но чак от безсъние не съм страдала....днес съм ОК....явно това са страничните ефекти а може и да е от земетресенията...аз лично много се изплаших така че може и това да ми е подействало така...но има и нещо друго...като не ядете цял ден няма как да не ви се вие свят и да не ви е изнервено......

А за килограмите......нямам представа дали съм свалила, защото не съм се качвала на кантара от  близо 1 год. та днес се качих на кантара от чисто любопитство сега съм 65 кг......не зная преди 5 дни колко съм била Joy....ще се следя през следващите дни и ако има резултат ще пиша......

а за тези, които обясняват че след 2-3 дни вече са свалили 2-3 килограма и това е логично.......помислете малко Thinking...............със празни кореми сте, нищо не ядете а ходите до тоалетна..... Joy   може малко грубо да звучи но тези 2-3 кг. са само храната която сте имали в корема от преди..... smile3503

Момичета пожелавам ви успех.... и не спирайте да споделяте личните си впечатления  bouquet

# 123
  • Мнения: 427
Днес реших и  аз да опитам тези хапчета.
Започвам от 65 кг. , ще видя за една седмица какъв ще е резултата . Peace

# 124
  • Мнения: 0
На третото хапче съм вече,пия  вода, но сухота в устата нямам.Започнах на 70кг,нямам кантар у дома и незнам дали съм свалила нещо.Определено си усещам корема по плосък обаче.Имам някъв апетит,но не както преди.Не се чувствам зле,нямам виене на свят,раздразнителност или други нетипични за мен състояния.И накрая да отбележа,че грешката която правя,е че пия вино вечер Laughing
а хубавото е,че имам повече енергия и приятелят ми е мнооого доволен  Shocked  Embarassed
След седмица ще пиша какво е станало и дали приятелят ми е жив newsm47
Успеж момичета

# 125
  • Мнения: 427
Radost_Paros   не бива да пиеш алкохол , когато приемаш тези хапчета  Peace
Обаче решението дали да го правиш , или не , си е лично твое .
Аз съм вече 3 ден на хаповете . Пия много вода , пак усещам глад , и малко трудно заспивам.
Имам и друг проблем , откакто ги почнах не съм посещавала ВЦ. Та се чудя , дали мога да взема билкови хапчета за разхлабване  Thinking Ако някой е имал същия проблем , моля да сподели как го е решил  Peace

# 126
  • Мнения: 0
има нещо такова-наистина малко запичат,аз пиех един китайски чай -зелен за отслабване ( за разхлабване) newsm53, но пък факт е ,че стомаха ти е супер плосък,въпреки че не си ходил до тоалетната  newsm20

# 127
  • Мнения: 427
daniellka_ Благодаря  Hug
Аз днес пропуснах хапчето , реших да видя дали ще изпитвам по - голям глад .
Утре продължавам  Peace

# 128
  • Мнения: 0
Проблема с 00 при мен го няма,даже ходя ВЕЧЕ по 2 пъти на ден.Събуждам се рано,въпреки,че работя в нощно заведение като барман (от там идва и проблема с винцето  :fight

# 129
  • Мнения: 3
Здравейте отново. пия хапчетата от 24 май. Вече "страничните ефекти", които така и не разбрах от хапчетата или от земетресенията ми бяха ги няма....но най лошото е, че и   - не мърдам от тези проклети 65 кг. Close Cry..........дА ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НЕ СЪМ СПРЯЛА ДА ЯМ напълно, но пък и не ям така както преди ядях.........сладкото съм го спряла само две вечери подред си позволих да хапна палачинка и пай..... Embarassed Rolling Eyes...........

Има ли някой от вас, който да не е имал резултат след толкова дни......аз лично очаквах до момента да съм свалила 2-3 килца..... smile3518

# 130
  • Мнения: 0
възможно е да са ментета,на мен лично ми се е случвало няколко пъти да си поръчвам и то от различни доставчици и да са без никакъв ефект

# 131
  • Мнения: 1
И на мен ми го донесоха преди 10 мин.. сега ще закуся и след това започвам с първото хапче..дано да има резултат. .претеглих се тежа в момента 58.7 ,а след месец кой знае  Hug Laughing

# 132
  • Мнения: 0
Мариелка,при моите пише,че се вземат преди храна,идеята е да ти убият апетита за да не хапваш...Аз вече така отвикнах да ям,че стомаха ми е станал като малко топче,от 5 фъстъка и преяждам #Crazy Три седмици ги пия вече,нямам странични ефекти,свалила съм килограми,но незнам колко (нямам кантар) Резултатът УАУ го няма,но признавам,че пия алкохол,а не трябва! Успех момичета

# 133
  • Мнения: 0
здравейте,момичета,аз пия супер слим вече от 24дни и наистина ефеката УАУ го няма,не изпитвам жажда,за тези 24 дни свалих само 5кг. Sad за жалост,почти не се храня,не закусвам,на обед хапвам варено яйце или някаква салатка,а за вечеря малко от това което съм готвила и само 5кг. Cry  Незнам като ги изпия и последните 6 които ми остават дали да ги продължа,чета че на много от вас са подействали наистина за 1 месец 10 и повече килца.Охххх  много се надявах и на мен така да подействат,но уви.....когато ги започнах бях 65кг. сега съм 60,много забавен процес  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 0
ехеее момиче какво искаш?! 5 кг са ти малко за толкова време?! ефекта уау е налице,но ти не го забелязваш!

# 135
  • Мнения: 1
Мариелка,при моите пише,че се вземат преди храна,идеята е да ти убият апетита за да не хапваш...Аз вече така отвикнах да ям,че стомаха ми е станал като малко топче,от 5 фъстъка и преяждам #Crazy Три седмици ги пия вече,нямам странични ефекти,свалила съм килограми,но незнам колко (нямам кантар) Резултатът УАУ го няма,но признавам,че пия алкохол,а не трябва! Успех момичета

Ами прочетох,че може и след храна,но от утре ще пробвам преди закуската..иначе за 10 дни съм свалила 2.5кг не са много,но пак е нещо.Не ми се яде нищо,но дори и да ям на втората хапка мога да кажа,че съм се наяла.И първите 4-5 дена ми ставаше кофти в смисъл,че ми се виеше свяят,но след това всичко е ок,но имам друг проблем имам запек от 3-4 дена Crazy След мен още три приятелки си го поръчаха.Момичета успех!  love001

# 136
  • Мнения: 427
Хайде от понеделник съм отново във редиците  Peace
Да видим дали ще успея да устискам , и да постигна резултати.
Пожелавам ви безпроблемно слабеене  Peace

# 137
  • Мнения: 1
Но да споделя.За максимален ефект,се пият три опаковки до колкото знам.
първата - всеки ден по едно хапче
втората - през ден
третата - през два дена
силно вярвам момичета,че са успешни,но и все пак си е и на психическа основа..ДА мислим положително.Успех от опит не се умира Wink аз ви казах при мен има ефект,по -бавно но предполагам че е и от проблема ми.. ( запекът ми  Embarassed Embarassed)

# 138
  • Мнения: 1
В Благоевград къде мога да ги намеря?  Rolling Eyes
аз лично си ги поръчах от този сайт на Лида http://lidamagazin.biz/super-slim-kapsuli-za-otslabvane-s-nar.html

# 139
  • Мнения: 0
имам една кутия,ако някой има интерес,да ми пише!Ще я дам на по-ниска цена! Wink

# 140
  • Мнения: 427
  Момичета ,
 някоя от вас пие ли бира по време на приема .
 Много ми се допи и си взех една кутийка от 500 гр. Но не смея да я отворя ....

# 141
  • Мнения: 0
пие се без проблем Wink

# 142
  • Мнения: 427
   Благодаря  Hug

# 143
# 144
  • Мнения: 1
Днес беше последното ми 30-то хапче и отслабнах 5 кг. ..взех си още една опаковка и след ден започвам на ново,защото втората опаковка се пие през ден.. надявам се още поне 3-4 кг,за този следващ месец да сваля,но не бих и отказала още 6..крайната ми цел Peace Praynig

# 145
  • Мнения: 1
Здравейте отново. пия хапчетата от 24 май. Вече "страничните ефекти", които така и не разбрах от хапчетата или от земетресенията ми бяха ги няма....но най лошото е, че и   - не мърдам от тези проклети 65 кг. Close Cry..........дА ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НЕ СЪМ СПРЯЛА ДА ЯМ напълно, но пък и не ям така както преди ядях.........сладкото съм го спряла само две вечери подред си позволих да хапна палачинка и пай..... Embarassed Rolling Eyes...........

Има ли някой от вас, който да не е имал резултат след толкова дни......аз лично очаквах до момента да съм свалила 2-3 килца..... smile3518


ами спри с палачинката и пая и ще има по-голям резултат..поне при мен има и дори и да ям на вторият залък се чувствам заситена Wink а иначе какво е развитието при теб?

# 146
  • Мнения: 0
възможно е да няма никакъв ефект,ако нещо са ментета,попадала съм на такива,мислех,че организма ми е привикнал,но не-и съм ги вземала от един и същ посредник! newsm12

# 147
  • Мнения: 1
никой ли не се притеснява за страничните ефекти,аз доста се стресирах и отказах поръчката- високо кръвно, проблеми с бъбреци и черен дроб

# 148
  • Мнения: 0
Ехоо, здравеите  55  Има ли някой, който още следи темата? Ако има споделете резултатате. Днес ми ги доставиха и от утре започвам, но ми е интересно с вас какво се е случило.

# 149
  • Мнения: 1
Ехоо, здравеите  55  Има ли някой, който още следи темата? Ако има споделете резултатате. Днес ми ги доставиха и от утре започвам, но ми е интересно с вас какво се е случило.
има има  55

# 150
  • Мнения: 0
Ей, най-накрая някой да влезе и в тази тема  smile3501 Мариела ти сега започна да пиеш Супер Слим? Как са нещата при теб?

# 151
  • Мнения: 0
И аз днес ги по4нах  Praynig дано да има ефект,след седмица примерно ще пиша резултати ако още има хора следящи темата  Grinning

# 152
  • Мнения: 0
След три дни пиене резултата е -1.600 кг.Много съм доволна,тъй като при мен ефектите на гадене,дехидратация и абсолютно никакъв апетит липсват  Wink Наистина ми се намали апетита,но пак си ям като нормален 4овек и се надявам,4е ефекта ще продължи  Praynig

# 153
  • Мнения: 427
Момичета , дайте снимка да видя какво представляват хапчетата.
Имам тук едни , но незнам дали са същите като вашите. А и честно казано ,малко ме е страх да ги пия . Rolling Eyes

# 154
# 155
# 156
  • Мнения: 6
Момичета, днес попаднах и аз на въпросния продукт, изчетох и доста мнения, и явно наистина си има значение кое е оригиналния продукт и кои са "ментетата". Естествено няма нищо сигурно в никоя една информация, вече толкова много фантом сайтове плъзнаха из интернет пространството, с фалшиви положителни коментари, с ползи и тн от тези капсули, че човек се чуди на кое да вярва.
Но като гледам все повече мненията клонят в полза на Super Slim, който се предлага от JK, а именно:
http://static1.framar.bg/product/JK-Nutrition-super-slim1.jpg
Разрових се в няколко онлайн сайтове за фитнес, в които се предлагат  хранителни добавки и във всеки един от тях има само този Супер Слим, а не другия китайския, така че явно пак в полза на въпросния...

Мисля утре да си го поръчам да пробвам. Само това със сухотата ме притеснява, принципно си пия доста вода, близо 2-3 литра на ден, ама знам ли  newsm78

# 157
  • Мнения: 21
Здравейте момичета! Аз си купих от интернет Slimlida прочетох в темата за проверка на тези опасни за здравето съставки и направих теста - няма го този виолетов цвят. На опаковката пише само на руски не на китайски. Пила съм ги два дни единственият ми страничен ефект е че нямам апетит. По принцип не пия такива неща но много ми ги похвалиха и реших да пробвам, но като чета тук мненията малко се притеснявам. Някой от вас пил ли е такива?

# 158
  • Мнения: 0
откъде могат да се закупят на каква цена и да са истински някои пил ли ли ги е и имат ли ефект

# 159
  • Мнения: 93
 сега ще си поръчам имам 6-7 кг да видим

# 160
  • Мнения: 4
Една приятелка изпи 1 опаковка SlimFX и свали 5 килограма за месец. Каза че не усещала глад и имала много енергия. Някоя от Вас да я пила случайно, да даде още едно мнение, защото много ме заинтригува.

# 161
  • софия
  • Мнения: 194
Аз съм го пила,но при мен резултата беше нулев.

# 162
  • Мнения: 93
днес дойделсутринта изпих едно но ме е страх.нямам много доверие.малко ми е не много добре.главата ме боли но дали е от това не зная.ще опитам и ще видим.но определено сега не ми е много добре не ми е лошо а ми е различно и страннол.дано има ефект

# 163
  • София
  • Мнения: 742
Към по-добре запознатите мами, и http://www.slimlida.com/ingredients.html ли съдържа вредни вещества?

# 164
  • Мнения: 11
Здравейте,
много искам да си поръчам тези хапчета.
Досега не съм пила никакви хапове за отслабване,но искам този път да пробвам
По принцип свалям бързо 10 кг за месец,но искам повече , на втория едва 5 и пълно зацикляне.
та, се чудя тея стават ли?
http://tedipetkova.wordpress.com/
http://www.slimlida.com/

# 165
  • Мнения: 0
Момичета не се лъжете в рекламата на тези и на други от този род хапчета.Всичко е бизнес и печелене на пари за наша сметка.Няма такова чудо, което да свали килограмите само с прием на хапчета.Казвам го от личен опит.Поръчах Super Slim и то от оригиналния, както казват на много места/ този със зеления цвят и червените плодчета на блистерите/.Познайте, пращат ми изцяло сребристи блистери. Вдигнах телефона и направих скандал на доставчика за измамата.Той упорито се мъчеше да ме убеди,че това са оригиналните хапчета,че работи без посредник и директно ги внася.Стигнахме до споразумение да ги пия една седмица и ако няма резултат да ги смени с други.И така пия аз една седмица- нищо.Нито апетита намалява,нито пък някакви странични действия има.Предварително бях изчела цялата ви тема за тези хапчета и при всички имаше някакви странични действия,но общото при всички беше жаждата.Е при мен и жажда нямаше.Вдигам телефона и настоявам да ми изпрати оригиналните хапчета.Замяната беше извършена,но и при този вид резултата е нулев- няма жажда,няма странични действия,няма и свалени килограми- даже и грамове и така цял месец.Та чудя се аз на тези които пишат,че още на 2-3 ден са свалили 1-2 килограма- как става това? За мен това е реклама от страна на самия продавач или на поставени лица.Влезте в сайта и се убедете сами,че коментарите от там са премахнати- защо ли?  http://krasivamama.com/products-page/%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1 … 0%BB%D0%B8%D0%BC/ Така че, мили момичета ,не се лъжете и не си давайте парите на разни търговци, които трупат печалби на наш гръб.Това беше моята гледна точка относно този продукт, но съм убедена,че и всички продукти от този сорт са със същото действие.Формулата за отслабване е : ГЛАД и ИНАТ, който може разбира се. 

# 166
  • Мнения: 0
Здравейте,пих Супер Слим преди 4 год. и имаше невероятен ефект,сега след второ раждане си взех уж като първите и от двете страни със сива опаковка но няма нищо общо с тях .Имам да сваля 15кг.Някои може ли да ми каже скоро ако е пил нещо наистина ефикасно! Thinking

# 167
  • Мнения: 38
Здравейте,мацки! Мин год една дама ми продаде една кутия Супер Слим.Не помня ника. Искам да знам отъде мога да взема Супер Слим в желязната кутия.Много съм доволна от тях

# 168
  • Мнения: 0
За пръв път я чувам тази желязна кутия нямаш ли снимка.

# 169
  • Мнения: 366
Все повече ще попадате на ментета. По митниците контролът за наличие на сибутрамин /това, от което отслабвате/ е доста сериозен. Шансът да се внесе такъв продукт е минимален предвид забраната му и последващите санкции.

# 170
  • Мнения: 38
За пръв път я чувам тази желязна кутия нямаш ли снимка.


Не знам как да кача снимка  Embarassed  Напишете в Гугъл Супер Слим и на изображения отваряте и по-надолу на 3-4 ред са снимките на кутията.

# 171
  • Мнения: 0
А чували ли сте за АВИ ЛИЙН четох че е добър някой да го е пробвал

# 172
  • Мнения: 0
Намерих си хапчетата на супер цена 26 лева с безплатна доставка.Ако действат ще ви пиша да си вземете Wink

# 173
  • Мнения: 38
Намерих си хапчетата на супер цена 26 лева с безплатна доставка.Ако действат ще ви пиша да си вземете Wink


Ще чакам с нетърпение. От сърце желая да имат ефект и да сте доволна!  Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 38
И само да питам в желязна кутия ли са или в картонените?

# 175
  • Мнения: 0
Здравей,кажи от кои хапове си взела име дай!Кажи дали има ефект.

# 176
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен днес си поръчах супер слим чакам го с нетърпение.Имам да свалям 25кг.Доно ми помогне  Praynig ще пиша като почна да го използвам и получа някакви резултати.Стискайте ми палци. Peace

# 177
  • Мнения: 1
Вече и аз ги пия една седмица, не усещам видим ефект,нито по дрехите,ще се премеря след известно време,така съм решила. Но при всички положения ако имате проблеми с кръвното, въобще не си и помисляйте за тях, при мен няма проблеми,но на мои познати влияе зле, особено за ниското кръвно. Другото, което ми се отрази е, че постоянно  ми е сухо в устата и въобще не ми се яде сладко. Успех на всички!

# 178
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да споделя своя опит с подобен вид хапчета.Преди 2 год пих ЛиДА,отслабнах много.С времето пак качих няколко килограма.Миналия месец си поръчах ЛиДа,нов вид-руска,поне на руски пишеше всичко.Ефект НУЛА.Мой познати също казаха,че са попаднали на подобно менте.Реших да пробвам Супер Слим,днес получих опаковката от утре почвам.Дано имам повод да се похваля след време с добър резултат.

# 179
  • Мнения: 0
здравейте, аз искам да попитам някои който в използвал тези хапчета и има ефект от къде са ги поръчали.
Благодаря

# 180
  • Мнения: 3
моля ,кажете откъде да си поръчам оригинални супер слим

# 181
  • Мнения: 165
и аз се записвам в тази темичка.ясно е че съдържа сибутрамин.то и цигарите са вредни,ама си носим риска.всички лекарства имат странични ефекти.бях чела че съдържа и фенолфталейн.вещество,което се съдържа в голяма част от лекарствата,действащи разхлабващо.много умно ,че са сложили и това вещество,защото анорексогените/сибутрамин,в частност/предизвикват запек.аз лично жертвах една капсула и се правих на химик за да се убедя че ще стане розоволилава водата и ще се потвърди мнението,че има,но не-не стана.а и да беше....аз не пия газирано,не ям пържено,не се храня с полуфабрикати,които съдържат глутамат,не употребявам маргарин.омръзна ми да ми повтарят колко са вредни лекарства,които помагат и работят.да,това работи и се отслабва от него.когато няма друг начин-човек рискува,носи отговорност и действа.алкохола също е вреден.при раждане има риск да се умре.......ако някой не пие такива лекарства,моля да не дава съвети-колко са вредни.знам,но ми е по-вредно да съм дебела ,а не искам да пия нито л тироксин,нито лекарство за диабетици,нито кленбутерол/от посочените също се отслабва /в суперслим има сибутрамине голяма работа,то по-страшно от хероина,бре!!! и фармацията печели милиарди.спряха,забраниха ги за да може същите които ги забраниха ,да ги тикат в билковите добавки с различен грамаж.мн неща са ми ясни,но нека това да е групичка за хора,които използват тези добавки и как отслабват с тях,а не някой да мята нравоучително пръст !

# 182
  • Мнения: 358
и аз се записвам в тази темичка.ясно е че съдържа сибутрамин.то и цигарите са вредни,ама си носим риска.всички лекарства имат странични ефекти.бях чела че съдържа и фенолфталейн.вещество,което се съдържа в голяма част от лекарствата,действащи разхлабващо.много умно ,че са сложили и това вещество,защото анорексогените/сибутрамин,в частност/предизвикват запек.аз лично жертвах една капсула и се правих на химик за да се убедя че ще стане розоволилава водата и ще се потвърди мнението,че има,но не-не стана.а и да беше....аз не пия газирано,не ям пържено,не се храня с полуфабрикати,които съдържат глутамат,не употребявам маргарин.омръзна ми да ми повтарят колко са вредни лекарства,които помагат и работят.да,това работи и се отслабва от него.когато няма друг начин-човек рискува,носи отговорност и действа.алкохола също е вреден.при раждане има риск да се умре.......ако някой не пие такива лекарства,моля да не дава съвети-колко са вредни.знам,но ми е по-вредно да съм дебела ,а не искам да пия нито л тироксин,нито лекарство за диабетици,нито кленбутерол/от посочените също се отслабва /в суперслим има сибутрамине голяма работа,то по-страшно от хероина,бре!!! и фармацията печели милиарди.спряха,забраниха ги за да може същите които ги забраниха ,да ги тикат в билковите добавки с различен грамаж.мн неща са ми ясни,но нека това да е групичка за хора,които използват тези добавки и как отслабват с тях,а не някой да мята нравоучително пръст !
Все повече ще попадате на ментета. По митниците контролът за наличие на сибутрамин /това, от което отслабвате/ е доста сериозен. Шансът да се внесе такъв продукт е минимален предвид забраната му и последващите санкции.
Няма ги. Ти откъде ги намери със сибутрамин. Даже и в Турция са спрени от години.

# 183
  • Мнения: 165
всеки си има глава на раменете да я използва рационално.
не искам да си купувам худия от аптеката,която може и да е минала през контрол/хахахахаааа/ е пристигнала от китай в прахообразна форма ,на която килото и е 1долар,тук е пакетирана,капсулите са бонус без пари,платено е на контролиращите за да се пусне в аптечната мрежа и пускат 30капсули за 50лв.ммммммм благодаря.няма да продължавам.има  ли ефект от китайските?има. дозата прави лекарството и отровата.забравих кой велик от древността го е казал.кой има по-голяма печалба/затова всеки засегнат крещи-не пийте тези,съдържат сибутрамин.

# 184
  • Мнения: 93
Щях да пукна от тях.из трап на ми едната част на главата и едната ръка.изплаши се много.момичета това не е шега.пазете се много и най добре диета.пази диета и 4 ще за месец.без хляб без сладко и пържено.но никога вече хапчета.такъв ужас изживях.

# 185
  • Мнения: 1
Здравейте.Чета доста добри отзиви за Супер слим,поръчах го,обаче освен,че постоянно съм гладна,няма никакви странични ефекти и въобще никакво действие.Възможно ли е да съм попаднала на фалшиво?Виждам,че коментарите са доста стари,а го поръчах преди седмица.Някой може ли да ми каже откъде да поръчам истинско?Благодаря

# 186
  • Мнения: 358
Здравейте.Чета доста добри отзиви за Супер слим,поръчах го,обаче освен,че постоянно съм гладна,няма никакви странични ефекти и въобще никакво действие.Възможно ли е да съм попаднала на фалшиво?Виждам,че коментарите са доста стари,а го поръчах преди седмица.Някой може ли да ми каже откъде да поръчам истинско?Благодаря
Нормално. Откъде ще го вземат тоз сибутрамин.

# 187
  • Мнения: 41
Здравейте напоследък във facebook попадам на страница супер слим всеки пише някакви невероятни неща за тези капсули.Аз по принцип не ям много а в същото време не отслабвам.Родих преди два месеца нямам апетит не кърмя вече а несъм свалила и грам.С първото раждане на 40тия ден бях дори по-слаба от преди да забременея.Никога несъм стигала до хапчета и медикаменти за отслабване и ми е съмнително.

# 188
  • Мнения: 1
Здравей, пробва ли ги и има ли резултата?

# 189
  • Мнения: 125
Здравейте! Колко капсули има в 1 опаковка? И има ли ефект?

# 190
  • Мнения: 4
Здравейте има ли някой който е пил скоро хапчетата има ли ефект ?

Общи условия

Активация на акаунт