Кое е наи-странното име на дете което сте чували?

  • 104 693
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 251
Едни познати са с фамилия Дупаринови,бащата работеше на летището ,чакат проверка.От София се звъни и на телефона е  майор Доколенков,а нашия човек отговаря:лейтенант Дупаринов,докато се разбере,че не е било шега,нашия човек за малко да отнесе дисциплинарно наказание!

# 76
  • София
  • Мнения: 2 958
Сетих се още....Един семеен приятел Мильон и  един Гълъб....отдавна не сме се виждали ,та затова ги пропуснах в предния постинг. Laughing

А на баща ми брат се казва Ленин и му казват Ночко Shocked newsm78

# 77
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оу, хубава тема, посмях се доста... Тъй да видим странните имена за които мога да се сетя. За дете... Една потребителка във форума на Егмонт се казва Елжана... Баба ми Дренчи, бабата на братовчед ми Марулка... А бившия шеф на баща ми се казва Кочо Мучев... Представете си имената на сина му. И дъщеря има.  Crazy Майката на приятеля ми се казва Корнелия, но на мен това име никак не ми е странно, но някой беше споменал нещо подобно преди няколко страници... Не се сещам други.

# 78
  • Мнения: 3 562
.... Е, тия хора не знаят ли, че могат да си сменят фамилията....

Съществуваща личност в Стара Загора (може и да се е гътнал вече) мъж с фамилия ТЪНКОСЕРОВ  Mr. Green Crazy

# 79
  • Мнения: 4 187
Ами освен името на едно бившо гадже- Полихрон, съм се сблъсквала с име на дете Първолутка( не е грешка с у е) иначе познавам и една Първолетка, с една приятелка на баба ми hahaha Гъбана чийто мъж се казаваше Кучмар  Shocked!

# 80
  • Мнения: 7 263
 Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy
Хе хе хееееееееееееееееееееее благодаря Ви момичета, направо съм се смяла с глас!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

А най-странното име което съм чувала е Патушка Балтазарова Рачева - беше ни клиентка тази дама. Винаги като я чеух и избухвах в бурен смях /е знам че е невъзпитано ама / , а и имаше един образ също Храбър Смочевски Joy Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 5 539
Едни познати са с фамилия Дупаринови,бащата работеше на летището ,чакат проверка.От София се звъни и на телефона е  майор Доколенков,а нашия човек отговаря:лейтенант Дупаринов,докато се разбере,че не е било шега,нашия човек за малко да отнесе дисциплинарно наказание!

Маргарита Дупаринова не беше ли вдовицата на Апостол Карамитев?

Имах в университета една колежка с фамилия Бързачка Wink
Преди години познавах момиче на име Плумка, беше вратарка на женския футболен отбор на Порт Бургас.

# 82
  • Мнения: 463
 hahaha ЗАРЗАЛА ЖЕКОВА

# 83
  • София
  • Мнения: 2 958
Едни познати са с фамилия Дупаринови,бащата работеше на летището ,чакат проверка.От София се звъни и на телефона е  майор Доколенков,а нашия човек отговаря:лейтенант Дупаринов,докато се разбере,че не е било шега,нашия човек за малко да отнесе дисциплинарно наказание!

Маргарита Дупаринова не беше ли вдовицата на Апостол Карамитев?


Точно така ... също  актриса.

# 84
  • Мнения: 5 539
Една потребителка във форума на Егмонт се казва Елжана...
Една актриса, играла в Бургаския театър се казва Елжана Попова. Сега живее в Италия и участва в първия епизод на "Отдаденост"
/поправете ме ако бъркам някъде в подробностите Embarassed/

# 85
  • sofia
  • Мнения: 482
Някой беше споменал фамилия ПУТЕВ, е аз имах съученик - КУРТЕВ. а ПУЛЕВ как ви звучи?

# 86
  • Мнения: 8 464
Права си, Лилита! WinkНо Елжана на мен ми харесва много Laughing!

# 87
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
име: ЛЮБОВ
фамилия: ФРЕНСКА Blush
Колежка от университета.

Точно за Любов Френска се сетих, учеше една приятелка с нея в УНСС-то.

А иначе - три сестри (вече над 50-те ще да са) - Череша, Ягода и Малина... Фамилията им не я знам...

# 88
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Скъпидар
Кателия
Катил
Диню
Динко- познавам и дете с това име

# 89
  • Мнения: 6 995
В селото на баба ми-Пловдивско много често срещано име е Смиляна- Laughing
ъъ, аз съм от Пловдив и имах съученичка Смиляна Laughing Ама никога не ми се е виждало странно...

Общи условия

Активация на акаунт