Отслабнах с оризовки

  • 26 178
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 30
Исках да пробвам някоя по-нестандартна диета и реших да мина на оризовки(натуралните) и се оказа, че се чувствам страхотно психически. Та, вече  3 кг са история за 5 дни.

# 1
  • Мнения: 916
Aз пък отслабнах с пица, ама ядях само зеленчуците й. tooth

Сега сериозно... това е доста нездравословно! Дано да не ги качиш отново. Peace

# 2
  • Мнения: 30
 ooooh!Просто исках да помогна, стойте си така тогава.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 731
Какви са пък тия оризовки ? newsm78 Само тях ли хапваше? Thinking

# 5
  • Мнения: 4 678
Искам да знам какво ще ядеш след като свърши  диетата с оризовки Hug

# 6
  • Мнения: 30
Ще направя захранване както си му е редът.

# 7
  • Мнения: 1 085
Само оризовки ли си яла? Shocked

# 8
  • Мнения: 30
Само оризовки ли си яла? Shocked
Дам, те много засищат и са диетични. Смятам след 10 дни пак да я повторя.

# 9
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm78 newsm78 newsm78 Какво е това оризовки  Thinking

# 10
  • Мнения: 3 376
Може би са тези:


Тези не съм ги опитвала,ако са те би ли споделила дали се правят с нещо или просто так от пакетчето се хапват?Купувала едни квадратни като плочка,не се сещам за марката.Много са ми вкусни и детето ги харесваше.

Не разбирам защо нападате момичето,просто иска да ви сподели.Има къде-къде по-нелепи "диети" в този подфорум Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
ooooh!Просто исках да помогна, стойте си така тогава.

Недей толкова злобно де Wink

# 12
  • Мнения: 30
EASpirit , да точно тези са. Само тях хапвах. Някои тук са злобни, не аз.

# 13
  • Мнения: 3 376
Да,аз видях такива,но друга марка в диетичния магазин днес.

Как ли ги правят точно Thinking Искам за детето да взема,но дали не е на принципа на царевичните пръчици.

Поздрави за свалените килограми,браво Peace

# 14
  • Мнения: 2 726
EАSpirit,моля те кажи от кой диетичен магазин пазаруваш,понеже виждам,че сме градски Wink

# 15
  • Мнения: 1 885
За пръв път виждам такова нещо.
Някой да обясни как се яде  Laughing

# 16
  • Мнения: 916
Aз знам, че заместват хляба, а също съм ги яла с мед и шоколад.

# 17
Малко се съмнявам да се смъкнат 3кг за 5дена, но щом казвате. Аз съм ги яла тези на ИЗЗИ, освен тях има още едни, които са български POP RICE, от тях има освен натурални и такива със сусам, копър и ким, а също и житенки. Аз лично съм ги яла с течен шоколад(а вече има и такива с глазура CHOCO RICE), с пастет и с кашкавал за 10сек в микровълновата, стават фантазия, кашкавала се разтапя, а оризовката остава хрупкава.
Относно това как се правят и дали не съдържат някакви вредни съставки, мога да ви уверя, че по-натурален и естествен продукт от този на дали има. Това си е пукан ориз, все едно пуканки, но пуканките се пукат в мазнина, а ориза в случая при висока температура.


http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?p=370125#370125

# 18
  • Мнения: 673
Те може да не съдържат вредни съставки, но и полезни такива не съдържат. Могат да бъдат като добавка към храненето, но да го заместват изцяло  Naughty

# 19
В никакъв случай не говоря да заместват храненето. Аз най-много да заместя обеда с тях, ако имам много работа и не мога да изляза на обяд. Инъче ги консумирам като чипса и снакса - на разходка или пред телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт