Има ли отново желаещи за диета?

  • 6 884
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Искам да започна сериозно,но ще ми е по-лесно и приятно ако знам,че има и други като мен,за да се мотивираме взаимно Grinning

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Каква диета започваш?
Доста сме тези, които в момента са на диети  Wink

# 2
  • Мнения: 3 461
Мисля да започна с една 5 дневна:1 ден:3 кисели млека,2 ден:зеленчуци,3 ден:варени яица,4 ден:варени картофи,5 ден:варено пиле.Имам да свалям 12 кг. Embarassed Идеята ми беше да се отчитаме всяка седмица,миналата година март месец го направихме с майките в дира,беше много успешно,но април пак забременях та нямаше кога да се зарадвам на резултатите.

# 3
И от кога започваш?Утре става ли,че аз днес вече хапнах,ама и аз все се каня,а то с канене не става...Значи моята цел е 5 кг.Започвам от 56 и смятам да го карам на пилешко месо и риба.Мъж ми свали така 12-13 кг.

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аз съм на НВД и не ставм за тази, но ти желая успех.
Сигурно ще се намерят желаещи да ти прават компания  Hands Thumbsup

# 5
  • Мнения: 3 461
Цитат на: lucki
И от кога започваш?Утре става ли,че аз днес вече хапнах,ама и аз все се каня,а то с канене не става...Значи моята цел е 5 кг.Започвам от 56 и смятам да го карам на пилешко месо и риба.Мъж ми свали така 12-13 кг.


И аз мисля да започна от утре.Може ли да ми кажеш по-подробно за тази диета,точния план и за колко време ги постигна тези резултати?

# 6
  • Мнения: 3 461
Цитат на: Valery
Аз съм на НВД и не ставм за тази, но ти желая успех.
Сигурно ще се намерят желаещи да ти прават компания  Hands Thumbsup


Успех и на теб Valery,идеята ми беше по-скоро да има ден ,в който да се отчитаме,а не всички да сме на една и съща диета. Simple Smile

# 7
Ами точната диета си е само това-месо +салатка/но не в неограничени количества-на един прием по 150-200гр месо+същото количество салата./Трудното идва от там доколко държиш през деня на глад,защото е препоръчително да не се обядва,а вечерята да е към 18 часа.Ако не можеш-ядеш същото,но наполовина като количество.Сутрин с кафето-няколко сухарчета.Плодовете вечер са забранени-може преди обяд да хапнеш ябълка/не банан и не сушени/Но който каквато диета си избере/всеки организъм се влияе по различен начин/Значи започваме от утре и след почивните дни-отчет! Thinking Става ли?

# 8
  • Мнения: 3 461
В понеделник на линия Simple Smile  Laughing

# 9
Понеделник и вторник са почивни дни/аз пиша от работата Rolling Eyes /Сряда ще давам отчет-така се събират повечко дни.Идеятат ми беше да е на 4-5 дена отчета,че да се виждат резултатите...а иначе всеки ден можем да се оплакваме една на друга колко сме гладни и нещастни Laughing .Значи мен ме чакай в сряда.Успех-настройвай се вече-12 кг не са толкова много и не са непреодолими!  grinning039 Идва лято-трябва да сме неотразими thumbsup

# 10
  • Мнения: 3 461
Няма проблеми за сряда,още по-добре Grinning .Ти колко кг искаш да свалиш?

# 11
5,aма ако успея-добре ще е. Praynig  Praynig

# 12
  • Мнения: 4 362
С вас съм,аз започнах вече така че.... Grinning Аз пък съм на кисело мляко и плодчета върши работа за сега имам свалени кг,но поставила съм си цел за сега вървя в норма Mr. Green

# 13
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Имате ли нещо против и аз да се включа към вас Simple Smile от утре? Искам да сваля и аз 12 кг  Embarassed ..мисля да съм на някаква диета от рода на салата и риба или пиле Simple Smile дано има успех..

# 14
  • Мнения: 3 461
Радвам се,че се присъединяваш към нас,дано да има с какво да се похвалим в сряда. Simple Smile

# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да дано имаме успех Simple Smile) ти какво реши коя диета  започваш?? ние с теб сме и с еднакви желания за кг май Wink)

# 16
  • Мнения: 3 461
Аз съм я написала в началото,да не я повтарям.Хич не са малко килограмите,ама така е,като бях почти две години бременна. Embarassed

# 17
Хайде-СТАРТ!И успех на всички! #Milti

# 18
  • Мнения: 4 362
Хей от кога сте на диета?Аз започнах да броя пак от вчера до 10-ти юни.Вчера бях на 2 кисели млека,едно яйце и се чувствам добре засега,само вечер е мъка TiredДаже лентичка ще си сложа да отчита Flutter

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле ,моми4ета направо ви се възхиЩавам  Blush Аз досега през живота си не съм спазвала диета ( не ми се е и налагало,де) Но сега имам да свалям към 5_6 кила поне,но ме е страх ако отсабна да не ми увисне кожата а месата да си останат отпуснати Thinking Не мислите ли 4е е по_добре да се спортува и може би едновременно с това да се храни по_здравословно Thinking Питам Щото аз съм много боса с диетите ама и на мен ми се иска на лято да съм на линия Confused

# 20
  • Мнения: 5 626
Цитат на: lucki
.....смятам да го карам на пилешко месо и риба....


Това ми прилича на кетогенна диета, но не трябва да се прави дълго време. Внимавай, не стой дълго време само на месо, защото може да ти се увредят бъбреците.

# 21
да,зная! Flutter само 5 килца ми трябват,а това ще стане за 2 седмици!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 956
Ооох, де да имах и аз 5 килца да свалям Wink

А моите 30 кога ли ще се стопят Praynig Praynig но се старая.

Започнах НВД на 10.05 и за сега съм -5кг  Hands Clap

На 27.05 малко ще се поизложа, признавам си отсега newsm03 - рожденничка съм и няма как, но после продължавам пълен напред #Onfire

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 190
И аз се включвам в диетата за отслабване, по-скоро продължавам, защото съм на такава от 2-3 месеца и вече съм свалила 8 килограма и сега съм 54 Но искам да сваля поне още 3-4, защото преди да забременея бях 49   Моята диета се състои от това да не ям тестени и пържени работи и да избягвам вечерята   Сутрин ям мюсли(3 супени лъжици с 5 супени лъжици кисело мляко-обезмаслено) На обяд ям, каквото има готвено без хляб На вечеря мога да си позволя малко салата Правя и всеки ден упражнения като наблягам предимно на коремните преси- около 100

# 24
  • Мнения: 208
Momi4eta,kajete ,v kakvo to4no se sastoi NVD? Embarassed newsm78 Embarassed

# 25
да. аз почвам от тази минута. какво правите?

# 26
preporuchvam edin link goreshto
http://www.emilova.org   
Chai i plodove!!!  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 461
Всеки спазва различни диети в общи линии.Разбрахме се да се отчетем следващата сряда,но аз ще пътувам тогава и ще го направя на следващия ден.До сега не мога да се похваля с нещо,напротив,за порицание съм Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 576
Аз мислех от днес да започна диета, сутринта всичко беше наред, но след това разбрах че имало торта у нас и ....... Blush
Откакто се почнаха празниците от началото на май не мога да се спра с това ядене и като резултат качих няколко кг, а тъкмо си бях възвърнала старите кг.
Сега искам да сваля 5-6кг с НВД - това е начина на хранене, който най-много ми понася, а трябва и упражнения да почна, но детето толкова ме изморява, че сили не ми остават и за упражнения.
Направо започнах да се отчайвам, чуствам се ужасно дебела, а лятото вече дойде Cry

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета.
От доста време следя форума, но до сега не смеех да се регистрирам.
Събрах вече кураж и ще участвам активно. Значи и аз като вас искам да отслабна, но съм малко несериозна. Надявам се сега като участвам да имам по-голям стимул. Нали ще трябва да се отчитам и да не се срамувам от себе си.
Започвам от утре - смятам да бъда само на кисело мляко - по 2 "Активии" на ден. Освен това в къщи спортувам по 1 час на ден. Стартирам от 65 кг. Ще докладвам след 1 седмица. Пожелавам успех на всички!

# 30
  • Мнения: 480
Мисля да започна с една 5 дневна:1 ден:3 кисели млека,2 ден:зеленчуци,3 ден:варени яица,4 ден:варени картофи,5 ден:варено пиле.Имам да свалям 12 кг. Embarassed Идеята ми беше да се отчитаме всяка седмица,миналата година март месец го направихме с майките в дира,беше много успешно,но април пак забременях та нямаше кога да се зарадвам на резултатите.

Привет!
Аз съм от тези, които все гладни и дебели си ходят, но мисля, че пет дена ще мога да ги издържа, още повече като имам стимул и не съм сама...  Simple Smile
Кажи ми, моля те, като я прави миналата година тази диета какъв беше ефекта? Някакси по-стимулиращо ми е като знам, че има "едикакъвси" резултат...
Айде, от утре и аз, че имам да свалям поне 15...  Embarassed

# 31
  • София
  • Мнения: 938
Бройте ме и мен. От вчера гладувам по повод на лунните дивотии, вече зверея, мразя целия свят и чакам да стане 11 часа. Бях решила да се напукам здраво  Laughing, ама ме разубедиха, че язък ми за гладуването. Аз, к сожалению, имам 25 килца да отхвърлям (вече 20 съм свалила Mr. Green). Светнете ме за тая НВД  Praynig Докато чакам сведения ще гледам да плюскам по-малко, и ще ви кажа утре от колко стартирам (все се надявам да падне някое килце след днешното НЕЧОВЕШКО мъчение Wink ).

# 32
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз да се отчета сряда е Simple Smile), ами не се представих мног блестящо имам някой прегрешения  Embarassed, но утре се прибирам и ще съм по стриктна надявам се Wink..резултата е 1.5 кг само Sad(..аз съм си виновна и изпитвам угризения но какво да се прави, важен е ентусиазма нали Simple Smile продалжаваме в същият дух след една седмица да видим пак какво ще покаже кантара..Успех на всички !!

# 33
Моят отчет-1 кг надолу-бавно,но славно!

# 34
  • Мнения: 3 461
Моят отчет-1 кг надолу-бавно,но славно!

Същата история,и аз -1 кг,можеше да е доста повече,ако имах малко повече воля. Embarassed

# 35
  • Мнения: 3 461
Кога ще се отчитаме ,понеделник или сряда?

# 36
  • Мнения: 3 461
Мисля да започна с една 5 дневна:1 ден:3 кисели млека,2 ден:зеленчуци,3 ден:варени яица,4 ден:варени картофи,5 ден:варено пиле.Имам да свалям 12 кг. Embarassed Идеята ми беше да се отчитаме всяка седмица,миналата година март месец го направихме с майките в дира,беше много успешно,но април пак забременях та нямаше кога да се зарадвам на резултатите.

Точно тази все още не съм я почвала,но четох доста обнадеждаващи мнения,от 5 кг за 5 дни до 9кг за 17 дни,колко е вярно не знам. Rolling Eyes

Привет!
Аз съм от тези, които все гладни и дебели си ходят, но мисля, че пет дена ще мога да ги издържа, още повече като имам стимул и не съм сама...  Simple Smile
Кажи ми, моля те, като я прави миналата година тази диета какъв беше ефекта? Някакси по-стимулиращо ми е като знам, че има "едикакъвси" резултат...
Айде, от утре и аз, че имам да свалям поне 15...  Embarassed

# 37
  • Мнения: 9
Мисля да започна с една 5 дневна:1 ден:3 кисели млека,2 ден:зеленчуци,3 ден:варени яица,4 ден:варени картофи,5 ден:варено пиле.Имам да свалям 12 кг. Embarassed Идеята ми беше да се отчитаме всяка седмица,миналата година март месец го направихме с майките в дира,беше много успешно,но април пак забременях та нямаше кога да се зарадвам на резултатите.

Аз не съм я правила тази диета, но сестра ми я направи преди 2 седмици и за 5 дни свали 4 кг. Сега продължава на плодове и салати . Може би при всеки действа различно.

# 38
от 5 кг за 5 дни до 9кг за 17 дни

Остава сега някой да напише, че се свалят предимно мазнини  Laughing


# 39
  • Мнения: 9
от 5 кг за 5 дни до 9кг за 17 дни

Остава сега някой да напише, че се свалят предимно мазнини  Laughing

Не мисля, че са мазнини, но все пак стимулът е по-голям като виждаш, че кантарът е мръднал надолу.
Е-е-е-х  мечтани килограми!!!...Кога ще ги достигнем, че да започнем само да задържаме.

# 40
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Моят отчет-1 кг надолу-бавно,но славно!

Същата история,и аз -1 кг,можеше да е доста повече,ако имах малко повече воля. Embarassed
Момичета вие ме зардвахте аз си милсих че само аз съм с такива резулатати а сега се чувстам по нормално Simple Smile))..бано но славно,  важното е да не се отказаваме и да продалжаваме нали Simple Smile)..успех на всички за тази седмица и последно кога ще се отчитаме ??

# 41
  • Мнения: 9
pq220899,
 извинявай,  регнала съм се  при твоя цитат. Малко се обърках.

# 42
  • Мнения: 493
здравейте
и аз от днес сам на лека диета
моята представлява
сутрин кафенце , на обяд малко месо+ салата
и ве4ерта салатка предимно зелена
ако ипиам глад ям ябалка
и пия по много вода
винаги ако имам 2-3 кг ми действа сега ще я пробвам пак ама за 5 кг.
и пак почвам да спортувам

# 43
  • Мнения: 3 461
Предлагам всяка сряда,тъкмо ако има прегрешения през уикенда,да има време за поправителен. Wink

# 44
  • Мнения: 507
Аз съм вече месец на НВД. Резултата ми до тук е -5кг. Сега чета за вашата диетка, не разбрах само какво може да се пие?

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 978
И аз ще с е включа, но когато приключа с тортата!  Grinning
Преди няколко дни малкият ми син имаше рождден ден и мама се натъпка с всевъзможни неща, за лош късмет гостите не се справиха с 1/2 от тортата и познайте: няколко дена основно меню ми е тази половин торта, остана само 1 парче в хладилника. Татенцето не я докосна, защото наскоро проявих "чувство за хумор" , наричайки го "шиш". Оттогава той обиден се мъчи да фотосинтезира.  Wink Та така, дотук от вакханлия с половин торта и други калорични удоволствия съм лепнала 1 кило, да видим инерцията на колко кг. ще спре. От утре, не, от понеделник, че в неделя сме на рожден ден на сестра ми, предприемам спешни мерки .
Закуска - капучино
Обяд - останки от вечерята
Вечеря - салатка с пилешка пържолка(или друго немазно месо)
и шоколад в мъчителните моменти на диетата  Flutter

# 46
  • In transit
  • Мнения: 11 869
Момичета защо не добавите сутрин и вечер на гладно ябъков оцет с пектин и по 2-3 чаши зелен чай на ден(ама не на пакетчета , а насипен) Ако някой от Варна се интересува мога да кажа къде го продават Wink Ефект определено има Simple Smile

# 47
Къде сте отслабващите???Аз съм още 2 кг надолу,до заветните 52 остават 2 кг.Както съм започнала-ще взема да стигна до 50,че да е по-сигурно...Казвайте при вас как е?

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От три дни съм на нещо като диета, но не точно...Просто си забраних консумацията на няколко неща- газирано, хляб, пържено, всичко сладко. Пия кафето без захар, а преди 3 дни с по 3 лъжици, купих си голямо количество зехтин, а олиото изхвърлих. На обяд ям 3 варени яйца с мнооого лимон и капка зехтин, а вечер- обилна салата от марули, краставици, магданоз и пак мнооого лимон. Опекох една тава тиквички и ще си ги разпределя през ден, след салатата. Нооо...още не съм се качвала на кантара.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз се включвам - от една седмица съм спряла хляба и тестените неща.
Опитвам се предимно да съм на салати.
Чакам да паднат цените на ягодите и черешите, че още са скъпички и купувам предимно за детенце   Rolling Eyes
Успех на всички!

# 50
  • Мнения: 3 461
Аз съм -1.5 кг и то само от неделя,но това се дължи на много плуване и коремни преси,

# 51
  • Варна
  • Мнения: 366
Момичета защо не добавите сутрин и вечер на гладно ябъков оцет с пектин и по 2-3 чаши зелен чай на ден(ама не на пакетчета , а насипен) Ако някой от Варна се интересува мога да кажа къде го продават Wink Ефект определено има Simple Smile
дай координати къде се продава този чай и как се приготвя.

# 52
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Някой ще ми кажели какво значи НВД ?

# 53
  • Мнения: 558
Някой ще ми кажели какво значи НВД ?
 
НВД е Ниско Въглехидратна диета- пусни търса4ка има поне няколко теми по въпроса.

# 54
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
ОК аз от днес спирам хляба садкото и газираното.Защото имам доста да свалям.Месля и някакви хапчета да пия ама какви ли да са те Rolling Eyes Hug

# 55
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм минус 1.5 кг Simple Smile..не бях в София затова пропуснах сряда да се отчета но сега съм на линия..успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт