любители на ужасите, да споделим

  • 63 408
  • 761
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 811
Не ми хареса много MArtyrs - банален е и съм разочарована от факта, че е френски. Grinning (хич не харесах и страстите христови, макар да не намирам много голям паралел между двата). Drag me to hell e naistina dobyr film, no ne бих го сложила чисти ужаси като жанър...има доста пародия newsm78. Поне със сигурност не е предсказуем и е доста страшен (което все пак е идеята) , както и много добре заснет/изигран и тн .

# 631
  • Мнения: 431
Свършиха ли ужасите? Mr. Green newsm43

Гледах "Let the right one in", шведски вампирски по книга. http://www.imdb.com/title/tt1139797/. Някой го беше споменавал из темата. Книгата е много по-добра, както обикновено, но и филмът ми се видя много приятен. Романтичен софт-хорър, доста кръв, но без гадории .Simple Smile Препоръчвам да се гледа с оригинален шведски звук, а не с английски дублаж, дублажът разваля картинката.

Догледах и японския "Инфекция" http://www.imdb.com/title/tt0418778/, честно казано нищо не разбрах от тази зелена слуз навсякъде.  Grinning

Следя какво става с екранизациите по Стивън Кинг, интересна новина е, че ще филмират отново "То" и "Гробище за домашни любимци". "То" ми е от любимите книги-ужаси, дано направят добър филм.

# 632
  • Мнения: X
Мдано, че след книгата това филмче си беше чиста проба гаргара, за "Гробище за д.л...." се надявам силно да измислят някакъв по-готин вариант за онзи сив котарак, дето не се знае жив ли е или умрял. Ако може да не изглежда баш препариран, както изобщо повечето котки по филмите.

# 633
  • Мнения: 431
Е, маците трудно се поддават на дресировка, твърде са своенравни. Grinning Така че само на компютърни ефекти ще трябва да заложат. Ако са нискобюджетни, пак ще са препарирани или твърде нарисувани.

Доста Кинг ще се филмира, "Клетка" все я отлагат във времето, а са се захванали храбро с невъзможната задача да филмират Тъмната кула... Ще видим.

# 634
  • Мнения: X
На мен от Кинговите неща ми се гледат  на филм "Долорес", "Играта на Джералд" и "Дългата разходка"

# 635
  • Мнения: 431
Долорес е филмирана - с Кати Бейтс (която играеше и Ани в "Мизъри"). Не е лош филмът. http://www.imdb.com/title/tt0109642/

Другите две наистина би било интересно да се видят... особено Дългата разходка.

# 636
  • Мнения: X
Ехе супер значи. Много са й хвърлили око на нея, ама то и аз ако бях режисьор със сигурност щях да я харесам за много роли тая симпатяга.

# 637
  • Мнения: 78
Искам Дългата разходка

уникално ненормална книга

# 638
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте,току що изгледах ,,Хълмовете имат очи 1 и 2,,който иска страшен и отвратителен филм да го дърпа. Peace
Трайкова,за вампири може да гледаш още ,,Подземен свят,, 1,2 и 3
,,Ван Хелзинк,, ще ти харесат.

# 639
  • Мнения: 1 558
Здравейте,току що изгледах ,,Хълмовете имат очи 1 и 2,,който иска страшен и отвратителен филм да го дърпа. Peace
Трайкова,за вампири може да гледаш още ,,Подземен свят,, 1,2 и 3
,,Ван Хелзинк,, ще ти харесат.

„Ван Хелзинк„ съм го гледала и наистина ми хареса Peace Сега гледам за n-ти път „Twilight„,даже и мъжа ми зарибих Mr. Green

# 640
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте,току що изгледах ,,Хълмовете имат очи 1 и 2,,който иска страшен и отвратителен филм да го дърпа. Peace
Трайкова,за вампири може да гледаш още ,,Подземен свят,, 1,2 и 3
,,Ван Хелзинк,, ще ти харесат.

„Ван Хелзинк„ съм го гледала и наистина ми хареса Peace Сега гледам за n-ти път „Twilight„,даже и мъжа ми зарибих Mr. Green
Моя мъж ме мисли за психарка щом гледам такива филми Mr. Green а аз ги обожавам.
Първият си ужас изгледах на около 10 години, беше ,,Пришълеца,, и от тогава съм луда по този жанр.

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 14:44 от zisska

# 641
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Гледах,,The Haunting in Connecticut,, и много ми хареса,препоръчвам ви го. Peace

# 642
  • Мнения: 897


Някой гледал ли е "Завлечи ме в ада" / Drag me to hell http://www.imdb.com/title/tt1127180/? Висока оценка, и трейлърът ми допада, ще се гледа.


Да. Мен ми хареса и то много.

# 643
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледах "Петък 13-ти" - нищо ново, неочаквано или изненадващо  Tired
Даже превъртах от време на време.
Единствено Джаред Падалеки беше приятен за гледане, макар че не играе по-различно отколкото в Supernatural.

# 644
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Искам Дългата разходка

уникално ненормална книга
има я филмирана с Шварценегер в главната роля - нещо фантастично с много мусколи и екшън - както се сещате

от Кинг харесвам старите филми - в тях има повече психо
обожавам "Изкуплението в Шоушенк"
повечето книги на Кинг са филмирани и в ЗАмундата има волюмета с по няколко филма...

The end of the line
Dark floores
не са нещо особено, но създават настроение...
бих казала че съм разочарована от Нероденият - много накъсано, празпокъсано...тематиката е повече от стара и износена - като почнеш от Бебето на РОзмари, кой ли не е искал да се ражда...
бях разочарована - всичко бе хаотично...а можеше да е по-силно....

Общи условия

Активация на акаунт