Плевенска октомврийска, есенна и дъждовна

  • 14 216
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 864
Дикси,Дикси,страхотна рецепта,точно нещо такова ми трябва.Благодарско  bouquet!Утре ще я правя,че тая вечер Ангел е наряд и трудна работа с двете мацки да напазарувам и да направя всичко.А после нещо обръщате ли ги тия буркани,климбучкате ли ги?Ако стане добра туршийка,ще те черпя една ракийка...даже и рима има Laughing.
valja ,изпразни си малко кутията.Опитах се да ти пратя на ЛС отговор на въпросчето за хотела и не мога. Wink
Фурор,и аз мисля,че не е лошо да я заведеш Ради на лекар.Нали правят разни посявки там,не знам...Моите страдат от запек обикновенно,та в тая част на миризливите неща съм по-силна. Mr. Green

# 256
  • Мнения: 801
оф, хора, водих я два пъти при педито заради дрискането в сряда и в петък....еми това си е.....ходиш, чакаш по 2 часа и....нищо.....ни изследвания, ни нищо...предписват ти лекарите разни лекарства и това е....а детето ти не се оправя Confused

# 257
  • Мнения: 801
оф, аз исках да питам за Българанов, как мога да го намеря, къде му е кабинета или някакъв номер ако имате? Дикси ти последно си била при него, кака, ще го дадеш ли  Praynig

# 258
  • Мнения: 5 026
оф, хора, водих я два пъти при педито заради дрискането в сряда и в петък....еми това си е.....ходиш, чакаш по 2 часа и....нищо.....ни изследвания, ни нищо...предписват ти лекарите разни лекарства и това е....а детето ти не се оправя Confused
Е,ти бъди по-настоятелна.Кажи й,че държиш да й направят изследвания, какво се правят на луди.Че то детето се измъчва така,просто бъди настоятелна и не приемай :"Ще мине..."

# 259
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
оф, аз исках да питам за Българанов, как мога да го намеря, къде му е кабинета или някакъв номер ако имате? Дикси ти последно си била при него, кака, ще го дадеш ли  Praynig
Кабинетът на Българанов е до у-ще "Иван Вазов" в едно триетажно блокче. Ако греша Дикси да ме поправи.

Поразчистих си ЛС. Аз пък се чудя защо не получавам ЛС-я. (от Дикси и Валенцето)

# 260
  • Мнения: 5 026
оф, аз исках да питам за Българанов, как мога да го намеря, къде му е кабинета или някакъв номер ако имате? Дикси ти последно си била при него, кака, ще го дадеш ли  Praynig
Питай Грета,тя ми е давала тел. му,но къде съм  го записала.....

# 261
  • Мнения: 248
фурор, тел. на Българанов е 0888691458. Можеш да му звъннеш по всяко време. За себе си вече съм решила никакви лични лекари, никакви здравни каси. Не съм писала тук, но последния път педито тотално ми обърка детето. Натрових го с антибиотици и добре, че отидох при Българанов. Оказа се, че сме с отит, личната вече не знаеше какво да ни прави и  изписа инжекции гентамицин  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 262
  • Мнения: 1 951
оф, аз исках да питам за Българанов, как мога да го намеря, къде му е кабинета или някакъв номер ако имате? Дикси ти последно си била при него, кака, ще го дадеш ли  Praynig

ул. "Ив. Вазов" 55
тел. 82 52 23
GSM 0888/ 691 458

Обади му се още сега на мобилния, за да ти каже в колко часа да я заведеш при него. Работи в кабинета си само следобяд. Прегледа е 15 лв.

А после нещо обръщате ли ги тия буркани,климбучкате ли ги?

Май не Rolling Eyes Бурканите не затварят със затварачка, само така им се слагат отгоре капачките.

ДеЩоВиди, в коя вила бяхте толкова много хора? И аз се интересувам къде може да отидем за Нова Година някъде около 15 човека. Без деца. Искаме да наемем цяла вила, без да има други хора. Тази седмица са ми поставили на мен задачата да открия "нашата" вила  Grinning
Мирама, ти кое препоръча на Деси, че му забравих името, а не ми се рови назад по темата?

# 263
  • Мнения: 2 070
Валенце, да питам ли Яна как се прави туршя, че те в градината правиха.  Joy носихме по един-два зеленчука и по два аспирина. седмицата им беше на тема Готварство и децата са толкова ентусиазирани. пускали са зеленчуците в бурканите, ръпали са зеле и карфил, бе голям кеф.

Джина, Мама Ася даже споделила, че е обидена викаш. Брей. Че той форума винаги звучи като счупен телефон. Според мен, който в каквото настроение и каквото му се иска да чуе това прочита или чува  итова не се отнася само за форума. Как пък от едно изречение човек разбира какъв е бил тона на пишещия. Всеки си влага в написаното или казаното от другия каквото той си разбира. Това не е мой проблем обаче. Аз само дадох предложение.

Дикси, ние бяхме на Рибарица този уйкенд, чак в неделя застудя, но чак сняг...вие явно сте били по високите части, ние бяхме в самото село. Направо ти завидях. Искам едни гумени ботуши и планинарски обувки и яке. Ние се въртяхме само в къщата и двора и се разхождахме по асфалтирания път. Преди малко успях да преборя колко хора сме били- 21 плюс 9 деца, две от които още бебета - на 2 месеца и на 10месеца. Голяма лудница.
Вила Омайниче ви препоръчвам, има я в интернет, в задният и двор има и пързалка и пясъчник, хамак и конче люлка..а отзад е и реката. само времето да беше по-хубаво и да не се беше съсредоточила цялата компания толкова върху скарата и камината...

# 264
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Преди малко успях да преборя колко хора сме били- 21 плюс 9 деца, две от които още бебета - на 2 месеца и на 10месеца. Голяма лудница.
Вила Омайниче ви препоръчвам, има я в интернет, в задният и двор има и пързалка и пясъчник, хамак и конче люлка..а отзад е и реката. ...
Деси, видях вилата, но не разбрах как се побрахте полкова много хора. В описанието на вилата пише 4+4+4 newsm78 Били сте като в дядовата ръкавичка. Wink

# 265
  • Мнения: 1 951
Вила Омайниче ви препоръчвам, има я в интернет

Дааа, разгледах сайта. Много ми хареса, но ентусизма ми беше попарен с едно изречение "Вилата е резервирана за Нова Година."  Confused

# 266
  • Мнения: 22 452
За вилите из балкана, препоръчах Вила Цветина и Слънчевите къщи.
Цветина се намира в Априлци, а Слънчевите къщи са в с. Бели осъм.
В чифлика също има една много хубава вила - вила Есперанца. )) Хората са много мили и вътре е чудесна обстановката. Има си собствена механа и да речем на обед може да си поръчате какво да ви сготвят за вечеря. )))

# 267
  • Мнения: 22 452
Здравейте пак,

има ли някой за разходка?)))

# 268
  • Мнения: 2 070
Хахахах, ами ние бяхме в две вили, другата беше Алдая, също много хубава, с байсейн и готин двор, но там не се изкефиха на собствениците, бяха си там и им искаха да си платят отделно механата, не им отключиха кухнята, абе платиха същите пари като нас май и то само да ползват стаите за спане и баните...мн странно. Първата вечер бяхме в тяхната механа, пък готвихме ва нащшата кухня, втората при нас, в Омайниче. Иначе нямаше как да се съберем толкова хора да спим в една къща.  Laughing

# 269
  • София
  • Мнения: 9 864
Ами ние преди малко се прибрахме. GrinningДнес беше първия ден на Бубка в градината,имам предвид в групата.Всичко е било наред.Учителките като ми я изведоха,ми казват-ама тя е започнала да говори ,каза ни "не","да",...Мислех си,че няма да забележат.
Мирама,квартирата до нас е дадена.

Общи условия

Активация на акаунт