Нов апартамент в Пловдив - откъде да купя горе-долу всичко?

  • 7 876
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 9
Правим основен ремонт на апаратамента, за да се нанесем. Та с изключение на дограмата общо взето всичко е за смяна ooooh!

Отиваме да търсим обзавеждане за баня, обиколихме 10-ина магазина, а цените едни... Money
Отиваме да видим къде може да поръчаме кухня - същия филм Thinking

Та ще съм благодарен ако препоръчате къде може да понапазаруваме за новото жилище Grinning

# 1
  • на майната си
  • Мнения: 425
Керамик център - от там взех нещата за баня - Голямоконарско шосе, след КАТ само надолу /отляво се пада/
А за кухни и други от този сорт - ползвам услуги на приятел, който се занимава с това

# 2
  • Мнения: 107
и аз ще следя темата, 4е ние също си купихме апартамент и той е за основен ремонт

# 3
  • Мнения: 9
Това керамик център не беше ли на ТЕД? А как са цените там?

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 425
Да, на ТЕД е. На мен ми сториха нормални. Има и избор, най-добре да огледате. Незнам какво търсите :>

# 5
  • Мнения: 284
Аз взех плочки от ТЕД и бяха дефектни,наложи се да ги връщам.Намерих един магазин по Васил Априлов след кино Гео Милев в дясно по булеварда.Освен всичко за банята правят и кухни.

# 6
  • Мнения: 9
Гледахме кухни от двете страни на кръстовището на Централни гробища. Едните бяха ДИАЛОГ, другите не запомних. Цените бяха няма и 5% разлика. Някой да е купувал от там - цени, качество?...

# 7
  • Мнения: 6 206
Ние току що днес харесахме баните - едната от Киров и син и детската баня от магазина на Нева. Нито евтино, нито скъпо.
Виж за кухните, вече е друг филм, навсякъде съм изумена от цените, но и нашата кухня си е доста голяма. Засега сме се спряли на Зара.
Вече ме боли главата от обикаляне и гледане....
Навсякъде обаче хубавото струва пари.

# 8
  • Мнения: 9
Вчера бяхме изненадани с нови новини - първо трябвало вратите да сложим, пък после останалото... И стана тя една - от търсене на кухни и бани - юруш на вратите Laughing

Най-добри бяха в ДИЗАР, ама в 2 магазина на не повече от 20 метра бяха двойно по-евтини. Става дума за вътрешни интериорни врати - намерихме много хубави румънски по 235лв. със всичките им дръжки и други аксесоари, без монтаж. В Практикер са горе-долу същите цени, само че само врата и каса. Някой да знае по-добра оферта? newsm78

# 9
  • Мнения: 6 206
Ние пък не може да харесаме врати никъде засега.
В София харесахме едни - около 400-500 лв, но сега чакаме Зара да ни дадат оферта, защото и те започвали с интериорни врати. Иначе за вратите какво обикаляне му хвърлихме. Tired
Не си спомням защо от Дизар не харесахме.

# 10
  • Мнения: 455
Ние правихме нашите в една фирма.........  newsm78 .............. не мога да се сетя за името й за съжаление. Наскоро направиха магазин в Тракия, срещу пазара зад магазин Сани - предлагат кухни, врати и други мебели по поръчка на клиента.
Днес поставят последните три от вратите у дома - много ми хареса изработката - от фурнирован МДФ, цвят - орех, уплътнения, первази, каса, брава, монтаж и т.н. - по 320 лв. на врата.
Ако някой проявява интерес може да ми пише на лични за повече информация.

P.S. Най-добре е преди да се поставят вратите да е поставена настилката на пода - паркет или теракот, за да може да се монтира възможно най-плътно касата на вратата.

# 11
  • Мнения: 6 206
Да, моля те, дай името на тази фирма или къде по-точно около пазара в Тракия, че не се сещам, може и да им е нов офиса, затова.
Ние определено търсим врати.

# 12
  • Мнения: 455
Да, магазина им е съвсем нов - може би от около месец работи.
Срещу пазара /или поне това което е останало от него/ зад Сани - от другата страна на улицата, в посока към поликлиниката, точно преди блоковете. Там има една пресечка, която води навътре между блоковете. Като свиете по нея, веднага в ляво има паркинг и там се вижда и самия магазин. На ъгъл се пада.
Ух, дано успях да обясня добре.  Hug

# 13
А знаете ли работно време или телефон на този магазин зад Сани?

# 14
  • Мнения: 1 873
Всичко за банята от ИВЕС, Магазина се намира на ".Рогошко шосе".

# 15
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441

P.S. Най-добре е преди да се поставят вратите да е поставена настилката на пода - паркет или теракот, за да може да се монтира възможно най-плътно касата на вратата.

На нас пък ни казаха първо вратите и тогава паркета  newsm78. Вратите вече ги сложиха , паркета още не е (наложи се да сме извън Плд за 6месеца)
Иначе вратите ни са от фирма Чам от едно село -май Ягодово беше (много близо е до Тракия). Ако искате мога да пусна снимки... Не ме питайте за материал и цени - мъжа ми се занимава с това. Знам само крайната цена и цвета (защото аз го избрах  Simple Smile)..

Иначе плочките за банята го взехме от един магазин след Пинокио по бул България - вносител на испански теракот са- на много добра цена...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Да си кажа и аз мнението за Дизар. Апартамента, който ни предстои да обзавеждаме беше с вече поставени интериорни врати (включени в цената на апартамента). Няма да Ви казвам, колко забележки мога да направя относно техните врати. Нито една от тях не се затваряше, както трябва. На всички уплътненията бяха или много по-къси от размера на вратата или много дебели, че чак не могат да се затварят нормално, а и на всичкото отгоре са поизкривени  smile3513

# 17
  • Мнения: 55
Да се включа и аз.Ние обзаведохме кухнята отhttp://mebeligaroni.com/ а банята от бившия магазин НЕВА.Остават детска спалня и хол.А относно интериорните врати има магазин до Сточна гара като идваш от Асеновград по-новия път/вече не е толкова нов/в дясно под-кооперциите преди светофара има вносител на Китайски врати по-200лв много хубави,със стъкло и без стъкло ,изчистени и гравирани.Ще следя темата с интерес .Успех на всички в пазаруването  bouquet

# 18
  • Мнения: 455
Ние също купувахме плочки и санитария от фирма "Ивес" /на Рогошко шосе/ и трябва да споделя, че сме изключително доволни - всички бяха много коректни, в т.ч. бяхме купили плочки в повече и в последствие ги върнахме в магазина. От своя страна - ти ни върнаха пари!
Една част от мебелите - кухня, готварна, модули за хол и дрешник поръчахме от Мебели "Марини" - наскоро откриха нов офис в Кичюка, по бул. Македония, и до момента също са били много коректни /променихме някои от поръчаните неща, добавихме нови и т.н./. На 07.11.2007год. ни предстои монтажа на мебелите и тогава ще мога да Ви кажа дали са се справили добре. Надявам се отговора да е "да".
Обзавеждането за спалнята купихме от Мебели "Дизма" - полско, сравнително здраво излезе /малкия постоянно пробва здравината на подматрачната скара/ и на нормална цена.
А за тези - китайски врати - ние също ги гледахме, но предвид, че 200 лв. е цена само за вратата и от там на татък купуваш каса и плащаш за монтаж ..... отиваш на 300-400 лв. и си мисля, че не си струва. Още повече, че те са изработени от обикновен талашит и отгоре са облепени с фолио.

# 19
  • Мнения: 55
Ние също купувахме плочки и санитария от фирма "Ивес" /на Рогошко шосе/ и трябва да споделя, че сме изключително доволни - всички бяха много коректни, в т.ч. бяхме купили плочки в повече и в последствие ги върнахме в магазина. От своя страна - ти ни върнаха пари!
Една част от мебелите - кухня, готварна, модули за хол и дрешник поръчахме от Мебели "Марини" - наскоро откриха нов офис в Кичюка, по бул. Македония, и до момента също са били много коректни /променихме някои от поръчаните неща, добавихме нови и т.н./. На 07.11.2007год. ни предстои монтажа на мебелите и тогава ще мога да Ви кажа дали са се справили добре. Надявам се отговора да е "да".
Обзавеждането за спалнята купихме от Мебели "Дизма" - полско, сравнително здраво излезе /малкия постоянно пробва здравината на подматрачната скара/ и на нормална цена.
А за тези - китайски врати - ние също ги гледахме, но предвид, че 200 лв. е цена само за вратата и от там на татък купуваш каса и плащаш за монтаж ..... отиваш на 300-400 лв. и си мисля, че не си струва. Още повече, че те са изработени от обикновен талашит и отгоре са облепени с фолио.
Ако става въпрос за същите врати на нас ни излезнаха 200лв +каса+ брава+панти.Входната врата ни е Солид и нещо взе да заяжда едната ключалка,така ,че вече незнам кои са НАЙ- ДОБРИ .Вече не вярвам на максимата КОЛКОТО ПО-СКЪПО ,ТОЛКОВА ПО-ХУБАВО.

Общи условия

Активация на акаунт