шаблони за стена

  • 108 059
  • 222
  •   1
Отговори
# 105
  • гр. София
  • Мнения: 252
Привет на всички! Много се изкефих , когато зърнах темичката- та и на мен от доста време ме сърбят ръчичките да поразкрася стената зад диванчето и търсех из нета рисуване по стени;) тук има готини идейки. Благодаря Ви !

# 106
  • Мнения: 791
Цял ден разглеждам и не мога да се спра  Mr. Green

# 107
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Леле, страхотни неща видях. А някой може ли да ми обясни стъпка по-стъпка изпълнението. какви бои ползвате, на грапава стена ще стане ли? Как правите шаблона?

# 108
  • Мнения: 3 810
цоп в темата  Mr. Green
И аз правих едни звездички преди 2г., но няма да ги покажа, защото сте ме надминали Wink

# 109
  • Мнения: 161
Страхотна тема - точно за такива неща си мислех, че имам едни голи стени и се чудех каква щуротия да измисля за тях !!! Ще ви следя с интерес  Hug

# 110
  • Мнения: 25
 Embarassed едно деликатно вмъкване и от мен,много се запалих от вашата тема страхотни идеи имате!!! Peace

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ок, то хубаво, ама вече се продават и готови тапети със споменатите шарки и нюанси! Не е ли по-лесно да лепнеш тапет, (ако става въпрос за цяла стена), отколкото да си играеш със спрейове и бои?  newsm78

# 112
  • Мнения: 2 035
хопппп и аз да се запиша в полезната тема    bouquet

# 113
  • Мнения: 3 294
Запис , ще следя с интерес  Peace

# 114
  • Мнения: 2 175
По студиата за декор и дизайн се намират такива шаблони..

# 115
  • Варна
  • Мнения: 692
По студиата за декор и дизайн се намират такива шаблони..
Къде например във Варна, виждала ли си някъде? Simple Smile

# 116
  • Мнения: 18
Много интересни предложения сте показали. Особено ми харесаха дракончето и пастелните цветя:)
 Ето някои от моите първи опити:
1
2
3
4
5
Тези пък 'минават ' през входната врата.

Шаренийки  Laughing

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 12:04 от айтана

# 117
  • на село
  • Мнения: 834
 Момичета, не мога да разбера това шаблон ли е, тапет ли е?  newsm78

И ако е шаблон /или стикер/, как да го направя, или пък има  готови...? Пигах в една друга тема, като мислех, че е тапет, но ме пратиха тук за съвет.

# 118
  • Мнения: 71
И аз искам да знам къде във Варна могада намеря такива шаблони?Търся тапети вече повече от 2 месеца и не могада си харесам.Реших,че май ще е по-добре да мина на този вариант.Много моля момичетата от Варна да помагат! Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 226
Монстерче, ако си добра с фотошопа, можеш да си направиш шаблон - потърси в Goggle есенни листа или есенно листо - има хубави картинки, които могат да се подредят, да се очертаят само контурите им и после като си ги отпечаташ (най-добре на картон) да се рисуват по начини обяснени в темата.
Успех!

П.П. Малко листа: http://en.wikipedia.org/wiki/Leaf
Още: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112172

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 12:51 от Didko

Общи условия

Активация на акаунт