за безплатните учебници и ....набор95

  • 23 998
  • 380
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ нашите вече са изнесени-после ще има  2-ра серия -за помагалата,защото когато  ги купуваме предварително по препоръка на "книжарките" се оказва че половината не са това което трябвало. #Cussing outТака миналата година купувах 2 атласа по история и още незнам какво...
 newsm78Сега имам едно въпросче -Успял ли  някой да продаде старите/5 клас/учебници и дали си заслужава да се занимавам?-синът ми не е от най старателните при опазването. Twisted Evil

# 61
  • Мнения: 2 577
момичета, получих разрешение от модераторите да пусна тема "Борса за учебници"  Peace
аз лично издирвам още, а и в темата за петокласници има още търсещи мами

след малко ще ви пусна линк към темата

# 62
  • София
  • Мнения: 6 743
момичета, получих разрешение от модераторите да пусна тема "Борса за учебници"  Peace
аз лично издирвам още, а и в темата за петокласници има още търсещи мами

след малко ще ви пусна линк към темата
Това е страхотно  Hug   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 577
да, само чакам уточнение в кой подфорум, че е малко извън правилата  newsm78
ще пиша допълнително

# 64
  • Мнения: 2 829
а някой знае ли-дали списъка с учебниците на НСОУ-Св софия  е изкаран newsm78

# 65
  • Мнения: 393
Момичета издирвам учебници за 5-ти класл Моля ви ако има някой от Варна да ми пише на лични да дам списък Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 2 577
Момичета,
Копирам ви съобщението, което получих вчера, относно питането ми за възможностите за пускане на тема "Борса за учебници", тъй като не е по правилата. Отговорих с обяснение, което също копирам, че не можах да го измисля как да стане.


Re: (Без заглавие)
« Изпратено до: Amelia : понеделник, 10 септември 2007, 16:15 »
« Отговорили сте на това съобщение, или сте го препратили. »     

--------------------------------------------------------------------------------

Здравей,
Говорих с другите модератори, за съжаления Мамма не се е включила все още  . Но ние решихме, че идеята е хубава. Можеш да пуснеш тема с линкове в Нашите деца. А самите учебници пуснете за продажба в Продавалника. В темата в Нашите деца дай линкове и към темите в Продавалника.
Поздрави,
Ели
--------------------------------------------------------------------------------




Re: (Без заглавие)
« Изпратено до: Ellypr : понеделник, 10 септември 2007, 20:08 »     

--------------------------------------------------------------------------------

Здравей Ели,
До сега разглеждах Продавалника. Но там не мисля, че ще се получи. Идеята е по-скоро на едно място майки да публикуват това което предлагат, а други, това което търсят. До колкото разбирам в Продавалника ще трябва всяка майка да пуска по 10-11 обяви за всеки учебник по една. А майките, които търсят да ровят из стотици обяви. Там една обща тема може ли да се пусне?
А в Обяви на forum.bg-mamma няма ли да стане?
Благодаря   
Поздрави,
Камелия

--------------------------------------------------------------------------------


Чакам още отговор, но междувременно реших да споделя с вас. Ако има някой идея как да го организираме, нека сподели, че то няма време....

А докато чакаме, няколко мами са публикували вече списъците си в темата за пети клас / може да хвърлите едно око/

Хайде давайте идеи как да направим, или да си прескачаме от темите за пети и шести клас  newsm78


сори, малко дълго стана

# 67
  • Мнения: 393
Да взема за си напиша списъка на учебниците, които търся тук, пък който има нещо  да ми пише на ЛС

БЕ- Просвета- М. Васева
Лит-Просвета-Хранова, Пелева и тн
Мат- Анубис-Ч. Лозанов
ЧП-Булвест- Максимов, Бенева
Геогр и Икон- Просвета- Цанкова
История-Просвета-Гаврилова
ИИ-Азбуки Просвета-Мойнова

Ами това е ,помагайте, ако трябва и по куриер може Peace

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето тук търсещите, ако искат да питат http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222387.new#new, а шестокласниците да предлагат
 

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Запис. Laughing
Аз съм на вълна 1 кл.,ще се включа малко по-късно.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 828
И ние сме набор 95, но още няма да бързам да купувам учебници  Crossing Arms
Миналата година няколко пъти си сменяха издателствата няколко госпожи, добре че ми ги сменяха без проблем  ooooh!
А колкото до излишните учебници, миналата година мойта хубавица още на втория месец си загуби учебника по информатика, друг не купих, защото бяха изчерпани, а така и не й потрябва  Tired

# 71
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз вече купих всичко, което пише на списъка на училището, без 4 за които се борим да обзаведем кабинетите, а не и следващите да купуват
Информатика,  трудово, рисуване и музика

# 72
  • Мнения: 2 716
Къде е темата за шестокласниците?

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Къде е темата за шестокласниците?

Това е темата на шестокласниците

# 74
  • София
  • Мнения: 4 493
А от шестокласниците някой да има следните учебници за 5 клас -
Български език  - Азбуки ЕООД
Литература - Азбуки ЕООД
Математика - Архимед - Паскилеви
География - Просвета - Чанкова и колектив
Атлас по география - Просвета
Контурна карта по География - Просвета
Човек и Природа - ИК Анубис ООД
История - Просвета
Изобразително Изкуство - Анубис - София - 2006
Домашен бит и техника - Николова и др.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт