Търся детско легло тип сандвич

  • 13 474
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 164
Здравейте мами,
Дойде време и ние да  променим нашата детска стая.Тъй като малкия до сега спеше при нас в спалнята,но на мъжо му писна все разделени да спим,защото по някое време и тъй голямото ни спално легло ставаше тясно и той посред нощите се местеше във всекидневната,сега от една седмица го преместихме в детската при баткото.Но преблема е ,че нва времето като я обзавеждахме немислехме за второ и баткото спи на детско легло с размери на Приста  и сега на мястото на това легло искаме легло сандвич,но уви  немога да намеря нещо което да ми хареса.Помогнете ми с  идейки.лагодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 274
какво   искаш  да   кажеш с   това`тип  сандвич`?

# 2
  • Мнения: 274
виж  тук,  ако   не   харесаш   нищо , хората   правят   всичко  по   поръчка,  и го правят  добре


www.dofi-mebel.com

# 3
  • София
  • Мнения: 1 775
запис

# 4
  • Мнения: 492
Преди около месец го гледах в Лабиринт- струваше около 450 лв.Хареса ми.

# 5
  • Мнения: 1 655
Леглото сандвич в Лабиринт е на една русенска фирма 'Стефани стил'. Ако го няма изложено, поискай каталога им, имат го в няколко варианта леглото.
Иначе всяка мебелна фирма може да ти го изработи по поръчка. Ние си поръчахме така, но още не е готово, инак бих ти го показала, щом е за идеята.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896


намерих го тук

И аз се бях засилила, но реших да изчакам малко да поотрасне чавето.

# 7
  • Мнения: 82
Ние купихме преди 2 години легло тип сандвич и съм мноооого доволна. Доста време хвърлих, за да търся и една вечер като се прибрах таткото беше купил, за да ме изненада  Simple Smile.
Нашето е от Нов дом Симеонов, http://www.novdombg.com/, турско е  - на Чилик, но е много качествено. Не ми се зареждат картинките в сайта им, за да ти кажа точно кое беше.
Няколко месеца след леглото тати пак ме изненада - купил гардероб, скрин и бюро от същата серия и стана много красива стаята на детенце.

# 8
  • Мнения: 3 576
Можеш ли да покажеш на снимка леглото на Чилик, т.к в сайта нищо не им се отваря...   Rolling Eyes
Аз бях разглеждала техни каталози преди, но не помня да имаше такъв тип легла.  Thinking
Коя е серията, евентуално да проверя и в турския сайт.

# 9
  • Мнения: 164
Благодаря Ви момичета,
Ние просто нямаме време за поръчка трябва да чакам 1месец и половина два. Искам някъде готово да си купя.А аз също съм разглеждала на Чилик и не съм срещала такова легло тип сандвич.В Дофи питахме ама около 1000лв ще ми излезе не си струва за такова легло.Вие какво ще кажете.Извинете ме за късното включване ама днес ми е първи работен ден след отпуск и познайте работа до гуша.Чао чао чакам и др. предложения.

# 10
  • Мнения: 82
Ето го сайта на Чилик:
http://www.cilek.com.tr/english/arama.aspx?id=8
Нашето легло е G1039S, бюро G1017S, гардероб G1004S и скрин G1021S; цялото обзавеждане накуп не можах да намеря. Добре, че разгледах, видях, че има и нощно шкафче, каквото ми трябва и ще си поръчам  Simple Smile.
Ние не сме чакали месец - имаше наличност в магазина; по-точно имало е наличност в магазина, затова моят мъж е купил този цвят (кафяво и жълто), иначе аз повече харесах модела със синьо, ама...

А, нещо подобно е нашето: http://www.cilek.com.tr/english/seri_detay.aspx?seriID=14, но не се вижда добре тук...

# 11
  • Мнения: 3 211
А който ги е ползвал, да каже удобни ли са за ежедневно ползване за 2 деца

# 12
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996


намерих го тук

И аз се бях засилила, но реших да изчакам малко да поотрасне чавето.

Не знам дали е на същата фирма,  но подобно купих от "Лабиринт". Долното легло се издърпваше и с помощта на едни крачета можеше да се повдига на височината на горното. Продавачката ми каза да не си взимам, но аз нали съм ината, пък и идеята ми хареса.

Е, вярвайте, по голям боклук не съм купувала. Няма да се впускам в големи подробности, ще кажа само, че щом мъжът ми легна на долното легло, таблата му се откачи и падна, а матраците след втория месец станаха на бабуни.

Има и хубави такива легла, но хубаво гледайте какво купувате.
От този тип има много хубави в "АЙКО", с детски мотиви са а и ми се виждат доста по здрави.

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И само да допълня - щом е за деца, трябва да има табли, дори и  ниски.

# 14
  • Мнения: 82
Да, нашето горното легло е с табли, долното - не. Това на снимката, която Гуш е показала ми изглежда нестабилно...
Ползваме ежедневно и двете легла, но детето спи на горното, а аз (или майка ми ако е у нас) на долното - все още не иска сам са спи в стаята моя син. От време на време спи и таткото на едно от двете, а таткото е доста едричък (около 130 кг), така че са здрави със сигурност.
Аз лично съм много доволна и бих препоръчала тази фирма на всеки. (Не правя реклама, но ако се сметне за такава няма да се сърдя ако се изтрие  Simple Smile)

# 15
# 16
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Да и аз гледах горното легло, изглежда здраво. Само, че на мострата, която бяха изложили в "Айко", от многото разглеждане се беше отчупил единия край на долното легло, и видях, че отвътре тези плоскости са талашитени. Но предполагам, че ще свърши работа.

Другото ми предложение е от "COMO" Там има такива чамови, но ми се виждат здрави, пък и по-лесно се отремонтират, ако се счупят. Няма ги в сайта им, но си заслужава да се видят.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 775
luda обърна ли внимание, дали долното легло има някакви табли. Дори малки. Ние май отиваме на варианта да си проектираме сами леглото. Нещо не ми се нравят готовите. Обаче ме подсети за чупването. При прибирането на долното легло това е проблем  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт