Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 832
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 927
Ох, Господи...милата душичка...

# 1 006
  • Мнения: 8 955
Lilibon, ПРЕГРЪЩАМ ВИ! Hug Hug Hug

# 1 007
# 1 008
  • Мнения: 12
Момичета, вярвам,че има нещо специално в това детенце.Във форума е имало толкова много случаи ,в които е имало нужда да се помолим и да помогнем на дечица. Но ми се струва,че в случая с Криско сме най-обединени, като че ли той докосна най-силно всички. Може и да греша, не съм от най-редовните потребители.
На мен лично това дет....

Az predi niakolko dni go kazah tova KRISKO E SPECIALEN. TOLKOVA MNOGO HORA MISLIAT ZA NEGO NE E SLUCHAINO SHTE VIDITE...

# 1 009
  • Мнения: 1 422
....Няма ли някоя мама тук с познати в НЗОК  или работеща  в системата да помогне поне с информация за развоя на  молбата? То бавни бавни процедури  ама колко може??? #Cussing out....

А знаете ли всъщност колко много хора и колко много животи, колко други животи освен това малко момченце чакат решение.....

# 1 010
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
....Няма ли някоя мама тук с познати в НЗОК  или работеща  в системата да помогне поне с информация за развоя на  молбата? То бавни бавни процедури  ама колко може??? #Cussing out....

А знаете ли всъщност колко много хора и колко много животи, колко други животи освен това малко момченце чакат решение.....
Предполагам много щом като така ме питате... Embarassed Embarassed Embarassed
Вили

# 1 011
  • Мнения: 1 422
Аз само се хванах за твоето мнение, а мисълта ми е вследствие на доста коментари нагоре как сме се обединили и т.н. Някой тук замисля ли се колко други човешки същества нямат този шанс някой да помисли за тях и семействата им в час на изпитание.... Колко други болни синове и плачещи майки или болни майки и плачещи синове. Просто си спомних нещо от миналото. От един друг живот.

# 1 012
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Господи, благослови това велико семейство и изцели Криско! Praynig Praynig Praynig

# 1 013
  • Мнения: 6 029
Аз само се хванах за твоето мнение, а мисълта ми е вследствие на доста коментари нагоре как сме се обединили и т.н. Някой тук замисля ли се колко други човешки същества нямат този шанс някой да помисли за тях и семействата им в час на изпитание.... Колко други болни синове и плачещи майки или болни майки и плачещи синове. Просто си спомних нещо от миналото. От един друг живот.

това, че не можем да помогнем на всички, не значи, че не трябва да помогнем на едно дете поне.

# 1 014
  • Мнения: 1 187
Мила майчице - ПРЕГРЪЩАМ ВИ.  Hug
Моля се мъничкия Крис да порасне голямо, здраво и талантливо момче и да ви радва до старини.  Heart Eyes

# 1 015
# 1 016
  • Мнения: 985
Аз само се хванах за твоето мнение, а мисълта ми е вследствие на доста коментари нагоре как сме се обединили и т.н. Някой тук замисля ли се колко други човешки същества нямат този шанс някой да помисли за тях и семействата им в час на изпитание.... Колко други болни синове и плачещи майки или болни майки и плачещи синове. Просто си спомних нещо от миналото. От един друг живот.

това, че не можем да помогнем на всички, не значи, че не трябва да помогнем на едно дете поне.
Джули,абсолютно си права и мисля,че коментара ти NadG е абсолютно излишен. NaughtyПоне в тази тема е!

# 1 017
  • София
  • Мнения: 1 464
    Лилибон, имайте вяра! Всичко ще се оправи! Щом Мама и Тати имат толкова сила, за да се справят с толкова трудности, значи  има надежда, че нещата ще се оправят! А щом и най-важното е налице - любовта, значи е сигурно! И ние със съпруга ми следим всичко, което се случва! Ние сме с вас! Убедена съм, че в Европа ще има по-добри методи за лечение, лекарства, консумативи, специалисти. Ние нямаме много големи възможности, но със мъжа ми сме решили и ние малка паричка да пратим по банковата сметка. Вярвам, че ако повече хора намерят начин да помогнат с каквото могат все ще се набере нужната сума, която да помогне спокойно да проведете лечението, което решите, че е най-добро за Криско!

# 1 018
  • Мнения: 1 488
Адашке, стискам палци най-скоро да заминете, но и криско трябва да може да пътува! Пожелавам ти малкия все така да наддава в килцата!Прегръщам те  Hug

# 1 019
  • София
  • Мнения: 4 578
Ели, и аз стискам палци всичко да върви към по-добре.  Praynig Възхищавам ви се колко сте силни, прегръдки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт