Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 843
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 164
Идея: Не може ли, тоест има ли начин това да се разпространи и чрез изпращане на sms -и. Би дало мисля още по-голям резултат. Понеже не всеки може да отиде до банка.Аз лично съм закотвена в къщи с бебо.

# 526
  • Мнения: 6 029
Идея: Не може ли, тоест има ли начин това да се разпространи и чрез изпращане на sms -и. Би дало мисля още по-голям резултат. Понеже не всеки може да отиде до банка.Аз лично съм закотвена в къщи с бебо.

можеш да пратиш и запис. а аз ходих с бебето и дъщеря ми до банката. създаването на такъв ноемр, на който да пратиш смс е доста по-трудно.

# 527
  • Мнения: 648
    Лилибон, имаш и нашата вяра и подкрепа Praynig От цялото си сърце ти желая изцеление на малкия юнак и много сили на теб и цялото ти семейство Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 183
Всеки ден следя ,какво става с малкия Криско ,не съм писала до сега ,но ежеминутно сте в мислите ми.Моля се и вярвам ,че всичко ще има щастлив край за Криско и неговото семейство Praynig Praynig Praynig

# 529
  • Мнения: 136
2463 гласове !!!!!!

# 530
Още 120 гласа и идеята минава в челната шестица! Браво!!! Супер сте! Продължавайте все така!
 Ели, мила, всички се молим за теб и Криско. Добрите новини много ме радват. Надявам се от тук нататък де да са все повече и все по- добри! Hug Hug Hug

# 531
  • Мнения: 376
Сладкишка много добре и чувствено си представила идеята! Гласувах, а утре ще разпратя на приятели.

Лилибон невероятен пост! Трогна ме! Имаш голямо сърце! Смела майка си ти! Заслужаваш подкрепата ни!

АНИ, благодаря ти! Думите ми идват от сърцето ми, което е свито откакто прочетох за Криско! Мисля ежеминутно за него! Бъдете силни мама Ели, бебе Криско и цялото семейство! Бог да те пази мило бебе!

# 532
  • Мнения: 2 807
Мила Ели, благодаря ти, че сподели състоянието на Криси с всички нас!  Hug

Не спирам да плача и да се моля малкото човече да оздравее...

Бъди все така борбена и занапред!
Прегръщам те силно!  Hug Hug Hug

Целуни нежно малкия и сладък Криси от мен...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 533
Ежедневно следя темата, но досега не съм писала .Дано Господ ви даде изцеление!Бъдете силни за да преодолеите трудностите!Във всеки един миг вие сте в сърцето ми!Кураж и сърдечни целувки!!!!!!!!

# 534
  • Мнения: 985
Криско вече е в шестицата!

# 535
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Криско вече е в шестицата!

И аз току-що го видях  newsm44

# 536
  • София
  • Мнения: 1 235
Лилибон, ти си най-добрия и велик водач, нашата армия  ще те следва и ще помага докато не се пребори с болеста на Криско. Много се радвам, че се подобрява и дано скоро се приберете в къщи и успеете да намерите най-подходящата болница, за лечението на малкото бижу.
Силно се моля за вас. Praynig

# 537
Аз не съм лекар, но също мисля, че детето трябва да е на климатик. В инфо за заболяването четох, че се обостря през лятото, което ме води на мисълта, че наистина трябва да стои на по- хладно.

# 538
  • Мнения: 136
Ne moga da se sdurja i da ne kaja, che sum vuzhitena ot silata  i dobrotata koiato nosi vsiaka ot vas vuv surceto si  Hug. Momicheta, za poreden put se ybejdavam, che tozi sait  pritejava magnetichnost i dyh s koito kachestva samo moje da se gordee Bulgaria. I sum sigyrna, che ako sus sushtite ysilia i vseotdainost  s koito vsiaka ot nas  podhojda kum vseki zov za pomosht se podhodi i kum ypravliavashtite ni. Za da promeniat zakonodatelstvoto  i burokratshtinata za  podobni slychai, rezyltata shte bude iznenadvashto poveche ot zadovolitelen.
Lilibon go e kazala absolutno pravilno- Armia sme ot maiki gotovi na vsichko da zashtitiat decata si!

# 539

Общи условия

Активация на акаунт