Henna tattoo - къде, цени ....

  • 75 906
  • 75
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 291
Искам да се нарисувам  Grinning , та питането е към тези, които знаят къде мога да си направя henna tattoo, приблизителна цена и всякаква друга информация. Става въпрос за София. Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 171
Аз също се интересувам Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 393
Мой поэнат има студио за обикновенни татуси бях питала него и той ми каэа че не се эаличавали после напълно и много хора си правили истински върху тях. Неэнам дали това е истина ама аз тогава се отказах. Ако някой си е правил и се е заличила напълно нека каже защото на мен това ми казаха ама лично не съм пробвала.

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хенна татоо или рисунките с нанасяне на хенна са трайни не пове4е от месец при условие ,4е не се мие и търка и избелва! тука си ги правят 4есто на разли4ни места, най-4есто ръце и крака!стоят тъмно до 4ерно ,ако се повтаря и държи порядъ4но дълго!аз съм си правила по разли4ни бра4ни мероприятия и празници, така, 4е маха се, малко е гадно после да изтърпиш петната като избелее! има и накша ,тя се рисува с игла, като те4ността е свръх 4ерна и много приятно мирише на сандалово дърво или мускус! изклю4ително красиви мотиви със символна тематика имат в магреба(тунис, алжир и мароко).малката е фен на тези рисувания и няма никакви последствия, при условие ,4е хенна е природен продукт, зеленикъв прах, който смесен с вода прили4а на глина!от едно растение се добива! ето и снимки за косата когато се прилага и за украса
http://les.man.ac.uk/rrarchive/trust/images/Dsc_0207_000.jpg
но сега идва и предупреждението от самите арабки вв форумите ,4е има една къна ,която е опасна за кожата и дава алергии, обриви, 4ерна я нари4ат, шама! тя е индийска! http://img507.imageshack.us/img507/3313/conedetailro9.th.jpg
ето за тази се е изказал и този от студиото, токси4на, прибавят се хим, съставки и не се маха!  и малко картинки:
http://www.hennacaravan.com/hennakits.html
http://www.henna-tattoo.fr/lngfr-index.html

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 20:44 от marsy

# 4
  • Мнения: 4 053
аз съм виждала само на морето,и там обикновено се рисувам,
но се заличават,що да не се заличават,
имат трайност около 20 дни,и след това не личи къде,какво си имал... Wink

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ще следя темата с интерес  Peace

В тату студиата правят с къна, но ми казаха, че издържа не повече от 2 седмици и после избелва до бледо кафяво..

# 6
  • Мнения: 794
Моя близка приятелка си направи такава татуировка, явно е попаднала на некачествена къна, но последиците бяха ужасни:

- получи алергична реакция и беше на антибиотици и други разни хапчета доста време!!

- кракът й м-у другото ужасно се бе подул;

- накрая  засегнатата кожата се избели ...

Много неприятна работа, Бъдете особено внимателни!

# 7
  • София
  • Мнения: 291
Marsy, много добра информация, благодаря  Wink

# 8
  • Мнения: 2 199
 Thinking Ще следя темата с интерес, че напоследък нещо хлътнах по индийски неща...  Mr. Green
Та в Илиянци в един от многото магазини видях един индийски.. попитах за къна за рисуване и продавачът(индиец Flutter) ми показа една тубичка(като паста за зъби) с остър връх и каза , че с това се рисувало. Беше 10 лв  newsm78
Та мисълта ми е ако има кой да ви рисува  Tired може да се купи... и да се пробва  Crazy Mr. Green

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
умната моми4ета, про4етете пак, ако не да преведа, ако трябва, арабкините именно за  индийската предупреждават , 4е има едно хими4еско в-во, което гори епитела и прави рани в дълбо4ина и алергизира! правете си по-4есто с  натурална хенна!

# 10
Момичета, аз правя хена татоси на морето и искам да ви уверя ,че самата къна е безвредна,
но тя се разтваря с кислородна вода и ако някой колега не е наясно с какъв процент се работи
се стига до зачервяване на кожата и тя се бели.Поради тая причина не бива да се повтаря татоса повече от 2 пъти.За отровна къна не съм чувала-аз си работя с обикновена,каквато има във всеки магазин за козметика.

# 11
  • Мнения: 302
Ще следя темата с интерес, тъй като и аз имам голямо желание

# 12
  • Мнения: 2 199
Момичета, аз правя хена татоси на морето и искам да ви уверя ,че самата къна е безвредна,
но тя се разтваря с кислородна вода и ако някой колега не е наясно с какъв процент се работи
се стига до зачервяване на кожата и тя се бели.Поради тая причина не бива да се повтаря татоса повече от 2 пъти.За отровна къна не съм чувала-аз си работя с обикновена,каквато има във всеки магазин за козметика.

Велчева къде работиш евентуално да те посетим  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 914
Имаше такава тема.


В тату студиата правят с къна, но ми казаха, че издържа не повече от 2 седмици и после избелва до бледо кафяво..

Aз съм си правила на морето и стана точно така. Супер кратко стоя, чак не си заслужава. Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 2 386
Аз правех хена татуировки преди.

Няма такова нещо с белене и подуване, вероятно причината е била друга- алергия от слънце, крем..какво ли не.

Не е вярно, че оставали белези.... Остава само разлика от слънцето, ако си хванал тен с нея, или ако не се къпеш често  Mr. Green

Не боли.
Не е вредно, не прониква в кръвта.

Опрделено всичко зависи от сместа и вида материали, които се използват...Но повече от две седмици не издържат.
На мен си ми стоят по 10-тина дни, на клиентите ми - също. Но ако се направи на кръста на дама с лек мъх или окосмение..определено няма да е така дълготрайна...
А и къната оцветява косъмчетата и гледката не е много приятна, имайте го предвид.

Отдавна не се занимавам вече.. а ми се иска..

За София не мога да помогна, аз работех в Китен и Созопол.

# 15
  • Мнения: 1 037
Аз правех хена татуировки преди.

Няма такова нещо с белене и подуване, вероятно причината е била друга- алергия от слънце, крем..какво ли не.

Не е вярно, че оставали белези.... Остава само разлика от слънцето, ако си хванал тен с нея, или ако не се къпеш често  Mr. Green

Не боли.
Не е вредно, не прониква в кръвта.

Опрделено всичко зависи от сместа и вида материали, които се използват...Но повече от две седмици не издържат.
На мен си ми стоят по 10-тина дни, на клиентите ми - също. Но ако се направи на кръста на дама с лек мъх или окосмение..определено няма да е така дълготрайна...
А и къната оцветява косъмчетата и гледката не е много приятна, имайте го предвид.

Отдавна не се занимавам вече.. а ми се иска..

За София не мога да помогна, аз работех в Китен и Созопол.
А каква точно къна използваше за направата на татусите?Става ли с тези които се използват за боядисване на коса от козметичните магазини? newsm78

# 16
  • Мнения: 2 386
Не е нужно да цитираш цялото мнение  Wink.

Сместа я приготвяше асистентката ми (как звучи Mr. Green ), ще попитам и ще отговоря със сигурност, за да няма заблудени.
Определено българските къни не вършат работа.
Индийска..

# 17
  • Мнения: 1 037
Оки,ще чакам с интерес отговорът ти Flutter

# 18
  • Мнения: 2 386
Lawsonia inermis, извлечена от самото растение, но в много малки дози! Peace

Порових се и открих и това:


It shall not contain more than 10 percent of plant material from
 Lawsonia alba Lam. (Lawsonia inermis L.) other than the leaf and
 petiole, and shall be free from admixture with material from any other
 species of plant.
 Moisture, not more than 10 percent.
 Total ash, not more than 15 percent.
 Acid-insoluble ash, not more than 5 percent.
 Lead (as Pb), not more than 20 parts per million.
 Arsenic (as As), not more than 3 parts per million.


http://en.wikipedia.org/wiki/Henna

Най- добре не правете това вкъщи.  bowuu


# 19
  • Бургас
  • Мнения: 85
Аз съм си правила такъв татус на ръката . Направих си йероглифи и ми стояха около 10-12 дена ... като започна да избледнява реших да я махна напълно за да не изглежда грозно и просто я търках повече с гъба и сапун ... не ми останаха никакви "следи" от татуса .  Flutter

# 20
и аз съм много заинтригувана, но имам малко опасения... аз от къде да знам с каква кана го рисуват... Те едва ли ти показват кутийката или нещо такова

# 21
много е вайно как сте си приготжили пастата, с която ще се рисувате!
трябжа да е много гъста, поцхти като паста за зъби, но не чак толкова, нанасяйте я с клечка за зъби или някакъв подобен писец и наслоявайте за да стане релефно и като изсъхва кожата да поема от боята - аз като си направя  татуировката я повтарям през 15дена и все си стои черна и хубава (стига да е на място, където може самички да си я рисуваме).
консистенцията на къната е най-важна - и го правя точно с къната на хена хаус, която си купих още преди повече от година -такаче не се чудете -всеки може сам вкъщи да си прави татуси Simple Smile
поздрави

# 22
[img]Правила съм преди и аз на морето,там работих... сега съм си направих преди 3 дена на Ахтопол...... преди съм си правила и сама и когато съм на море.. трае 10-15 дни зависи от търкането с вода и сапун.... Simple Smile
Много готино седи... Сега мисля в София да се занимавам пак......защото ми доставя удоволствие да рисувам

# 23
здравейте аз съм на 12 но също се интересувам от татуси.може ли някои да ми каже къде има такъв магазин в които да продават къна в София

# 24
  • Мнения: 2 108
На мен ми я правихана морето. Стои 10-тина дни. Според мен излиза/маха се най-много от потта. Ако е на място, на което се потиш  повече,по-бързо изчезва. Не съм имала проблеми с алергии, зачервявания, сърбежии подобни. Струваше ми 5-7 лв.

# 25
  • Мнения: 4 447
Направих си на морето за 10лв на кръста. Стана супер.
Стоя две седмици. И след като се изми се оказа, че е
оцветила в черно иначе русите ми косъмчета на кръста.
Наложи се да ги махам.... Така, че го имайте предвид. Peace

# 26
  • Мнения: 112
Незнам в България хенна-та с какво качество е, но се рисувам винаги като ходя в Индия, особено по тамошните импразници това е задължителен ритуал за жените. Аз най-често ръцете до лакътя и около пъпа. Обикновено ми издържа до 3седмици. Интересното е, че за да се постигне ефект на трайност и потъмняване на къната /защото за индийките е важно цветът да стане възможно най-тъмен/, след като захъне и се излющи горния слой, мажат декорацията с крем против мускулни болки - оня, дето мирише на мента икамфор и е много мазен...викат му "Moovе". И ефектът е поразителен. Последният път пробвах - издържа месец и няколко дни, да не говорим че стана почти черна и седеше много ефектно Simple Smile
Иначе самите индийки се рисуват с къна по съвсем прост начин. Хенна-та за такива цели се продава във фунийки, режеш връхчето, стискаш и се декорираш с различни дизайни /списанията са пълни с декорации/. Абсолютно никакви странични ефекти или алергични реакции нямам.

# 27
  • София
  • Мнения: 167
А при положение, че от понеделник до петък плувам всеки ден в хлорирана вода, по-бързо ли би избледняла или хлора не може да повлияе?

# 28
Добре де кажете шибаната рецепта как да се приготви знам вече че трябва да е като паста за зъби правих с една рецепта от интернет но нищо не стана просто се напука и нищо не остана
и аз, кажете в какво трябва да се разтвори къната?
аз си купих някаква индийска къна за 1.20лв и на втория ден почти се излющи  Confused
и още, доволни ли сте от тази къна дето се поръчва от нета и колко пари струва?

# 29
  • Мнения: 123
Само с къна никога няма да стане слагат се едни кристали, който всъщност задържат цвета /маха се за около 2 до 3 седмици напълно и  няма никакви странични ефекти/ , но се намират много трудно, по-вероятно е някой татуист да ви помогне  Peace

# 30
Правила със си татуитовка с кана в Турция на морето, качеството беше екстра! Много готино направено, но и парите бяха много хубави.  Laughing Поръчах си кана от тази, която се води дистрибуторка единствена за БГ от Хена Хаус и се оказа чиста химия. Получихме алергия смеейството като се нарисувахме; получихме токсично изгаряне на кожата. Не може от билки да се получи нещо такова! И онзи ден написах името им в гуугъл и видях колко много хора се зарибяват да си купуват и студия и т.н., и колко много поразии е направила тази дистрибуторка на хората...

# 31
  • Мнения: 60
Искам да се нарисувам  Grinning , та питането е към тези, които знаят къде мога да си направя henna tattoo, приблизителна цена и всякаква друга информация. Става въпрос за София. Благодаря предварително
Здравейте, има и друг вариант да си направите временна татуировка или да си нарисувате нещо! Това става със специални професионални алкохолни бои абсолютно безвредни за кожата, които правят Тattoo симулация също и с цвят на Къна. Могат да се нанасят с четка или Аерограф.

# 32
Някой тук каза ,4е ми паднала жеднага! Може да стане само ако не е направена сместа както трябва! като си я купи имаше ли инструкции? каната се смесва специален прах1:4кана и се разрежда с спирт! правиш си го кашичка и като вземе да се сгъстява разреждаш..но не повече от веднъж...ако желаеш да продължиш си смесваш пак същите пропорции кана и пудра и пак спирт и така....

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Правила съм си хенна, но не тук, а в чужбина. Рисува ми я една мароканка, при тях това е традиция. Къната, с която ме рисува беше тъмнозелена на цвят.След като изсъхне се излющва. Остава рисунката, цвета на пигмента от самата къна е кафяв. При мен хенна изтрая 3 седмици. Нямах кожни проблеми. При първа възможност ще кача снимка.  Grinning

# 34
  • Мнения: 148
Мами само да попитам... През месец Март ходих в Египед и си купих кана, обаче не знам с какво да я разредя... Някой може ли да ми даде съвет...?  bouquet

# 35
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Една приятелка ще ходи в Турция предролагам и там има къна.Въпросът ми е как да й обесня какво точно да ми вземе какво е точното наименование на къната за татуси?

# 36
Dnes si napravih tattos sys kana nito sam sipvala limonov sok , nito spirt. Kupih si obiknovena kana ot 1lv i tattosa mi stana mn gotin. Ulovkata e da ne e na mqsto kadeto ima kosamcheta. Edinstvenoto e che ne e tamno cherna ami e po-skoro tamno siva.

# 37
  • Мнения: 141
Преди години един приятел имаше един татус, който трябваше да го мокри с вода, за да не се махне и му слагаше специално водичка да си поседи така, не знам как се казва това, но поразпитайте, защото беше много оферта-няколко месеца му седя.

А ето тук има хенна http://www.magazinche.com/ имаше и шаблончета и бяха към 10тина лева.

# 38
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Аз не мога да намеря в сайта такива за 10 лв. има хенна за 70лв.

# 39
  • Мнения: 141
Ами бях гледала в самия магазин, на сайта не съм търсила

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, преди време и аз правих на моя приятел татус с къна и доколкото си спомням я разредихме с черен чай.Стана хубаво, но се отми за седмица или две.Пожелавам ви успех в мацането. Wink

# 41
  • Мнения: 38
Дали няма някое арабско момиче тук, което може да прави такива татуси /срещу заплащане, разбира се/. Все пак при тях това е традиция. Може и на ЛС.

# 42
аз съм виждала само на морето,и там обикновено се рисувам,
но се заличават,що да не се заличават,
имат трайност около 20 дни,и след това не личи къде,какво си имал... Wink

точно така:) освен, ако не хванеш тен и под татус да бъде по-бяло, но това също е временно явление Stuck Out Tongue

# 43
  • Мнения: 104
Моя приятелка от Украйна  се занимава от няколко години с хенна тату, повече с индийски мотиви, ако имате интерес мога да пратя снимки на нейни работи и е-майл на лични.

# 44
iskam da mi pomagate kak svata smesta na black henna-ta znam samo 4e ima indiska henna limon i 4eren 4ai i nz kak staa smesta molq pomognete me

# 45
  • Мнения: 104
Ето една нейна работа

# 46
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Това е уникално!А дали ще може да попиташ с какво точно ги рисува?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 15
КАКВО Е лимон захар глазура & Защо искаш това?
      имон захар глазура е смес от прясно изцедени лимонов сок, захар от захарна тръстика & органични етерични масла. Аз използват пресни къна прах, който оставя в цвят дори само за 15 минути в повечето части на тялото, така че глазура не е задължително.

Аз също да си поставите къна с малко сок от нар да помогне да се придържате към вашата кожа. Както и да е, Ако искате да получите тъмен цвят за крайния си дизайн, а след това искате да поставите престой на кожата си, колкото е възможно по-дълго в най-топлите възможни условия, както Хена Постави се на топлинна активиран зеленчуци коса.

Лимоновия захарта глазура помага запечата къна на кожата. Лимонена киселина & етерични масла в глазура изглежда за оказване на помощ тъмен цвят в крайния татуировка. Повечето хора избират да имат глазура прилага така им татуировка къна не люпя се твърде бързо.Аз също да си поставите къна с малко сок от нар да помогне да се придържате към вашата кожа. Както и да е, Ако искате да получите тъмен цвят за крайния си дизайн, а след това искате да поставите престой на кожата си, колкото е възможно по-дълго в най-топлите възможни условия, както Хена Постави се на топлинна активиран зеленчуци коса. Лимоновия захарта глазура помага запечата къна на кожата. Лимонена киселина & етерични масла в глазура изглежда за оказване на помощ тъмен цвят в крайния татуировка. Повечето хора избират да имат глазура прилага така им татуировка къна не люпя се твърде бързо.


  http://spiritvisionhenna.com/henna_faq.html
 Това го преведох с гуглето.....В Пловдив дали прави някой такива татооси......Отдавна искам да си направя.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 15
 ШАБЛОНИ И ТЕХНИКА ЗА РИСУВАНЕ С КЪНА   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271824.0  как се забарква каната... http://www.youtube.com/watch?v=A8HoXkd8WlA

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 01:47 от pura_vida

# 49
Az imah takava tatuirovka i se mahna sled okolo 2 sedmici. Nqmah rani,nito surbej,a mi q napravi hudojnik ot Tunis! Iskam samo da popitam kyde moga da si kupq takava ot Sofiq  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 0
Някой да каже от къде мога да си купя кана и с какво да я смеся, или ако има направо готова . аз от доста време рисувам и искам да пробвам. моля някой компетентен да даде точна информация Praynig Praynig Praynig

# 51
  • Мнения: 0
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje ot kude da si zakypq henna

# 52
  • Мнения: 0
Аз се занимавам с рисуване с НАТУРАЛНА къна.  Бих посъветвала всички от вас които искат да си направят временна "татуировка" да бъдат много внимателни.

НЯМА черна натурална къна!  

Този вид "къна" представлява боя съдържаща синтетичното вещество p-фениленедиамин (PPD) и може да бъде изключително токсична! Черната "къна" предизвиква силни алергични реакции при някои хора и особено при тези с чувствителна кожа. Резултатите могат да оставят трайни следи и белези върху кожата, като мястото наподобява на изгорено – силно зачервено и покрито с мехури пълни с течност: http://www.hennapage.com/henna/ppd/index.html

Натуралната, истинска къна, оцветява в червен цвят. Понякога цвета варира от червеникаво - кафяв или кафеникаво - оранжев според цвета и типа кожа върху, който се нанася. Цвета се задържа от седмица до две. В блога си съм дала информация за този вид къна и се надявам да ви е от полза:

http://hennaarttattosdesigns.blogspot.com/

# 53
  • Мнения: 942
момичета, интересува ме къде във варна мога да си направя временна татуировка и колко струва. Четох за Айнджъл фейс, ако знаете за още някое друго място ще ви бъда благодарна.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 236
http://www.hennafox.com/category/3/mehndi.html
...ако можеш сама естествено. Аз съм доволна. Избелява,но пада доста бързо.

# 55
  • Мнения: 15
Здравейте, вчера ходих да си направя МЕХЕНДИ /рисунка с къна/ на външната част на ръката и стана страхотно! WinkНезнам колко време ще издържи, но е доста впечатляваща.Девойката от студиото ми я нарисува от занесена от мен снимка, която видях седмица по-рано в едно списание.Направо ме впечатли как добре се справи.Накрая даже ми снима ръката за да си я има за други клиенти.Аз избрах кафява къна и стана едно фантастично цвете! Grinning

P.S. ако се интересува някой, студиото в което ходих в софия е това   
http://www.face-control.bg/
става с предварително записан час

# 56
  • Мнения: 12
kozich7, можеш ли да го снимаш и да споделиш каква пара ти излезе?  Praynig
Аз сега съм се замислила за хена на гърба тип това, но се чудя къде в София има такова студио и дали толкова голямо нещо няма да излезе много скъпо, защото ми изглежда сложничко newsm78

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хора, от къде да си купя къна беее  Close Вчера обиколих всички индийски на Графа и тоя на Сан Стефано....НЯМА!  #Cussing out

# 58
  • Мнения: 3
В "Дар за горене" на Шишман иди - там ще има със сигурност Simple Smile

# 59
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Темата е стара, но аз си направих татуировка с къна едва преди 2 дни и се зарибих да си купя къна и сама да се рисувам  Crazy
Съвсем импулсивно седнах да ме рисува една девойка. С черна къна... Нямам никакъв проблем до момента - нито зачервяване, нищо. Да видим кога и как ще падне. Само че не ми харесва много самото изпълнение - картинката в оригинал бше по-нежна и красива от това, което имам на крака си, ама нали е временно  Wink
Та, къде в София може да се купи къна, за предпочитане готова за употреба?  Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 1 335
Къде правят такова нещо в София?
Някой с лични впечатления? Simple Smile
Има ли странични ефекти, нали напълно се отмива след известно време?

# 61
  • София
  • Мнения: 577
И аз искам такава татуировка. Ако някой има информация, да сподели!

# 62
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Къде правят такова нещо в София?
Някой с лични впечатления? Simple Smile
Има ли странични ефекти, нали напълно се отмива след известно време?

Мисля, че вече в доста студиа правят, но не мога да ти дам точно инфо. Миналата седмица даже гледах ваучери някъде по "колективните" сайтове. Аз се татуирах на селски събор  Laughing
Нямам странични ефекти, въпреки че четох в нета за подувания, мехури, зачервяване...
Моята е в долната част на крака, днес е 10-ти ден, почти се е измила.

# 63
  • Мнения: 60
Къде правят такова нещо в София?
Някой с лични впечатления? Simple Smile
Има ли странични ефекти, нали напълно се отмива след известно време?

Мисля, че вече в доста студиа правят, но не мога да ти дам точно инфо. Миналата седмица даже гледах ваучери някъде по "колективните" сайтове. Аз се татуирах на селски събор  Laughing
Нямам странични ефекти, въпреки че четох в нета за подувания, мехури, зачервяване...
Моята е в долната част на крака, днес е 10-ти ден, почти се е измила.
Здравеите момичета, временни татуировки може да си направите и сами! Купувате си специални бои за временни татуиповки и с четка може да изпълните всички ваши фантазии! Фиксирате със специален фиксиращ спреи и готово! Само потърсете Make up Pro!  Peace

# 64
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Къде правят такова нещо в София?
Някой с лични впечатления? Simple Smile
Има ли странични ефекти, нали напълно се отмива след известно време?

Мисля, че вече в доста студиа правят, но не мога да ти дам точно инфо. Миналата седмица даже гледах ваучери някъде по "колективните" сайтове. Аз се татуирах на селски събор  Laughing
Нямам странични ефекти, въпреки че четох в нета за подувания, мехури, зачервяване...
Моята е в долната част на крака, днес е 10-ти ден, почти се е измила.
Здравеите момичета, временни татуировки може да си направите и сами! Купувате си специални бои за временни татуиповки и с четка може да изпълните всички ваши фантазии! Фиксирате със специален фиксиращ спреи и готово! Само потърсете Make up Pro!  Peace

Интересно! Пробният комплект ми изглежда добра идея.

# 65
  • София
  • Мнения: 577
А от къде си ги купуваме?

# 66
  • Мнения: 47
Здравейте.Искам да попитам за хора,които не са големи художници има ли някакви шаблони за татуировките,които да се налагат върху кожата и как се прави

# 67
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте.Искам да попитам за хора,които не са големи художници има ли някакви шаблони за татуировките,които да се налагат върху кожата и как се прави

На мен са ми правили татуировка по следния начин: избрах си картинка от каталога, девойката наложи върху нея парче паус и я прекопира с тънкописец, намаза кожата ми със стик дезодорант, лепна отгоре пауса, при което картинката се отпечата върху кожата, след това отгоре я нарисува с къна и готово  Grinning

# 68
  • Мнения: 47
Здравейте.Искам да попитам за хора,които не са големи художници има ли някакви шаблони за татуировките,които да се налагат върху кожата и как се прави

На мен са ми правили татуировка по следния начин: избрах си картинка от каталога, девойката наложи върху нея парче паус и я прекопира с тънкописец, намаза кожата ми със стик дезодорант, лепна отгоре пауса, при което картинката се отпечата върху кожата, след това отгоре я нарисува с къна и готово  Grinning

Точно това исках да знам ,благодаря.А какво е паус ,от къде може да се купи и има ли значение какъв стик се ползва?

# 69
  • Перник
  • Мнения: 4 863
http://paperbg.com/category/215/paus.html Ето тук например има паус, предполагам и в повечето книжарници го има. Това е вид хартия, полупрозрачна, използва се (или поне в миналото се използваше) за чертежи. Известна е още като "оризова хартия". За стика - сега като се замисля, дали пък не беше гел  newsm78 забравила съм - преди 2 години беше  Embarassed

# 70
  • Мнения: 47
http://paperbg.com/category/215/paus.html Ето тук например има паус, предполагам и в повечето книжарници го има. Това е вид хартия, полупрозрачна, използва се (или поне в миналото се използваше) за чертежи. Известна е още като "оризова хартия". За стика - сега като се замисля, дали пък не беше гел  newsm78 забравила съм - преди 2 години беше  Embarassed

Мерси   Peace

# 71
  • Мнения: 1 842
Искам да се нарисувам  Grinning , та питането е към тези, които знаят къде мога да си направя henna tattoo, приблизителна цена и всякаква друга информация. Става въпрос за София. Благодаря предварително
Здравейте, има и друг вариант да си направите временна татуировка или да си нарисувате нещо! Това става със специални професионални алкохолни бои абсолютно безвредни за кожата, които правят Тattoo симулация също и с цвят на Къна. Могат да се нанасят с четка или Аерограф.

Благодаря за инфромацията, за жалост линка не се отваря.
Скрит текст:
(Може ли на лични линк?) Благодаря

# 72
  • Мнения: 2
За мен много ми харесва рисуване с натурална къна от една художничка във Варна - нямаше никакъв шаблон, само рисунка върху кожата.
Ето ги снимките - моята ръка вчера с къна и днес след премахването на къна. Рисунка ще стане по-тъмна след 2 дена.

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 15:06 от Umklaidet

# 73
  • Перник
  • Мнения: 4 863
 Umklaidet, наистина е много красиво!

# 74
  • Мнения: 2
За тези които се интересуват от татуировки с къна аз се занимавам с такива за повече информация харесайте страницата Гел лак идризови

# 75
  • Мнения: 2
Здравейте за всички които се интересуват от татуировки с къна можете да харесате страницата ни във фейсбук Гел лак Идризови даже да си запишете час там на лично съобщение

Общи условия

Активация на акаунт