Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните - 3

  • 29 658
  • 336
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 692
Ами иначе няма да получа съобщение на мейла, ако има ново писано. Simple Smile
FlutterИзвинявам се предварително, че пиша извън темата, която ми е безкрайно интересна и която чета с голям интерес. И двете теми преди това съм ги следяла без да се включвам с нищо писано и без "запис". Най-отгоре над темата има надпис "Извести" с камбанка. Като се натисни ти изпраща новите отговори по темата без да е задължително да си писал нещо в конкретната тема.
Още един път се извинявам за отклонението   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Запис  Peace

# 32
  • Мнения: 3 810
някъде бях срещала рецепта за мед от борови връхчета, мед от глухарчета, които всъщност наистина са вид сладко, но казват че са много полезни.
моят начин да направя записссс

# 33
  • софия
  • Мнения: 756
а за тофуто има ли някой информация....дъщеря ми много го обича..на пазара има и българско такова

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
а за тофуто има ли някой информация....дъщеря ми много го обича..на пазара има и българско такова
Като се има предвид, че се прави от соя... нали се сещаш? Confused

# 35
  • софия
  • Мнения: 756
а за тофуто има ли някой информация....дъщеря ми много го обича..на пазара има и българско такова
Като се има предвид, че се прави от соя... нали се сещаш? Confused

е добре де, но пък във всички видове ли соята е ГМ?! newsm78

# 36
  • Мнения: X
е добре де, но пък във всички видове ли соята е ГМ?! newsm78
Дори и да не е - тофуто е структуриран продукт, тоест - прави се от обвивките на соята, обработва се с какви ли не химикали, добавят се ароматизатори, емулгатори... Sick

# 37
  • Мнения: 3 810
Видях още в старата тема, че някой беше похвалил краве масло "РОСА". Хора не се лъжете, не знаете вътре какво съдържа!!!!! Наистина не бихте могли да си представите. Аз имам инфо. от първа ръка, т.е. от служител във фабриката за пакетиране, слагат нискокачествено мандраджийско масло примесено с маргарин, вода и др. боклуци.

Чакай, чакай! Ммъжа ми работи там където го правят, но това го слагат там където го пакетират ли?
Дори, понеже малко се харчи и нямат какво да правят маслото и сметаната са се принудили да пуснат всичко пълномаслено. Това е инфо от тия дни.
Аз гарантирам за производството! Peace
Дори по- рано си купувахме по 1/2 кг. направо от мандрата субпродукт- неопаковано, в найлонова торбичка, но вече не дават.

# 38
  • Мнения: 511
Миме, аз да не бъркам ама собсвениците на мандрата не са ли от Балчик? Да не бъркам с инфото, че май ги познавам. Thinking

Извинявам се много за спама!

# 39
  • Мнения: 4 150
Ritter Sport & Lindt  са най хубавите и висококачествени Шоколади.Колко ги обичам... Embarassed

# 40
  • Мнения: 511
Ето едни хубави шоколади,органик при това, но за съжаление ги няма у нас, поне аз не съм срещала.

http://www.greenandblacks.com/uk/index.php?flash=yes

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ritter Sport & Lindt  са най хубавите и висококачествени Шоколади.Колко ги обичам... Embarassed
Ти ядеш ли шоколад? newsm78

# 42
  • Мнения: 4 150
Не ям,ама ме хвьрлихте в такива хубави спомени.... ooooh!

# 43
  • Мнения: 531
Да се напъхам и аз по повод продуктите на Фама, тоест, Роса.Едва ли има 100% чист продукт изобщо, но специално Роса консумираме спокойно именно защото знам от първа ръка какво слагат в тях.

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Не знам дали го внасят,но примерно:
http://www.wopping.com/?sid=0cd24020fd1942e07b77f3dfb7435daf692f … 804&multiple=
Може да е и с 85% какао.
Но ло6ото е,4е може да съдържа следи от соев лецитин.Има други марки без лецитин,но не знам дали ги има на Бг-пазар.

Има го, има Wink А за нелюбителите на натуралния шоколад опитайте пак на Линдт натурален с портокал и бадеми... Божествен е и не горчи от сушените портокалчета вътре  Peace

Извинявам се предварително, че пиша извън темата, която ми е безкрайно интересна и която чета с голям интерес. И двете теми преди това съм ги следяла без да се включвам с нищо писано и без "запис". Най-отгоре над темата има надпис "Извести" с камбанка. Като се натисни ти изпраща новите отговори по темата без да е задължително да си писал нещо в конкретната тема.

Общи условия

Активация на акаунт