Отговори
# 225
  • Мнения: 595
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕКАТЕРИНА, ТОНИ И ВЯРА, ГЕОРГИ, КАЛОЯН И ХРИСТО, БОЯН И МИХАИЛ, КАЛИНА!!!
леле колко рожденници съм пропуснала тази седмица
и сега ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НЕВЕНА! с такава всеотдайна майка съм сигурна че ще има най-щастливото детство на света!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСТО!!! да расте здрав, умен и красив за радост на мама и тати
не мога да повярвам че така бързо мина тая година!!!

# 226
  • София
  • Мнения: 3 648
Мен също бройте при непушачките - нито преди, нито сега! Преди години се правех на такава, но - с какъвто се събереш такъв и ставаш и ги спрях! Просто ги хабях преди, де!

Я обяснете какво е това  фиброаденом?

# 227
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Невена и Христо, да са здрави и щастливи деца  newsm59!!!

Май не ми се е случвало да замразявам с картофи, освен мусака, ама ставаше за ядене.  Иначе слагам праз с ориз, кюфтета с бял сос, фрикасе, спанак с ориз.


Енви
, бързо оправяне и дано не ви се провалят празниците, има време .






# 228
# 229
  • Мнения: 5 391
didi_demi, оперираха ме в Св.Марина/Терапията/, д-р Ненков, в момента защитава доцентура и скоро ще е доцент.Доволна съм от всичко-отношение, условия, професионализъм.

Аз по принцип не съм пушачка, ама вечерите когато излизаме позапалвам ей така с бирката Blush

# 230
  • Мнения: 766
Честит рожден ден, Ицко и Невенка Heart Eyes Много подаръци, много здраве и усмивки
Честит празник на прекрасните ви майки и любимите татковци  bouquet


Енви, много прегръдки на Пепи. Бързо да минава и никой друг да не заболява Hug

Диди Hug

# 231
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХРИС!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЕНИ!
БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

ЦВЕТИ И АНИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА!


Енви, дано всичко премине по-бързо и да не се развалят плановете за Великден Heart Eyes
Диди Hug
цигари.... Crossing Arms Naughty нито преди, нито сега, само наргиле 1 път в годината Mr. Green

# 232
  • Мнения: 3 457
на мен нещо не ми остава време тези дни да ви следя и чета накрая нещо за цигарите-та да пуснем анкетка Mr. Green  аз да добавя-никога не съм пушила Blush

# 233
  • Мнения: 668
                         
                                                   Ицо, Вени и Кали
                           Бъдете здрави, щастливи, закриляни и обичани!!!!
  А на вас, мили майки, от сърце ви желая да сте здрави и щастливи, за да отглеждате с усмивка своите деца и нека бащите им да бъдат ваша упора, нека винаги ви помагат и заедно да отгледате и възпитате мъниците!!!


Енви, скоро да се оправи Пепи и дано да няма други заразени!
Диди  Hug Всичко ще е наред и скоро ще се въстановиш!
Бюти, смело напред, няма страшно - така като тръгне човек на работа някак се стимулира повече, а и тогава се цени всяка минута прекарана с детето! Peace
Аз мога и да пуша, мога и да не пуша, зависи от настроението и компанията. У дома не се пуши.
Данче, аз знам, че можеш да замразяваш - например в неделя може да наготвиш 5 манджи, да ги замразиш и така да имаш за всеки ден, виж с десертите е друго.
Днес бяхме поканени на РД на едно момиченце, но миличката е болна и засега се отлага празника. Много тъжно, когато се случи така. Sad

# 234
  • София
  • Мнения: 1 534
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на малкото Мецанче и на сладкия Хрис!!!!Честит празник и на страхотните им майки!  bouquet

За анкетата- НЕпушач съм.

Замразявам готвеното, каквото и да съдържа. Не съм забелязала картофите да са по-различни.Обикновено ги замразявам под формата на супа.

Енви, дано бързо и леко пребори Пепи болестта.

Накрая да се оплача и аз - от снощи Сонята пак е с температура -  38 и 39 градуса. Май пак ще вадим някой зъб.

# 235
  • Мнения: 3 478
Енви, златна си Hug.

Диди, радвам се че всичко е наред. Не се притеснявай, на моя позната вече два пъти и махат, не е страшно, всичко ще мине!

# 236
  • София
  • Мнения: 1 802
Ужас, детето ми ще проходи по ресторанти, а аз още питам за готвенето  ooooh! Енви, аз пък все + картоф замразявам  ooooh! голЕма съм патица  ooooh!

Леси, ама 5 дена една й съща манджа ли да яде? Съмнявам, че той ще ми откаже, ама да не ме гризе съвестта  Mr. Green

Аз пък нищо не замразявам и всеки божи ден готвя  ooooh! ааааааа утре слагам голямата тенджера  Crossing Arms

# 237
  • Мнения: 2 631
Данче, всъщност понякога и аз замразявам картоф - в супите напр. винаги има.

Започнахме, да преосмисляме кръщенето на Велина... Confused

Спокойна нощ на всички! Heart Eyes

# 238
  • софия
  • Мнения: 756
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕЧЕ-КЛЕЧЕ ВЕНИ!!![/glow]


Много любов и мнооооого целувки от Рая, мама и тати

и специално за мама Ани

# 239
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Чета ви, момичета, но понеже пиша на загасена лампа, т.е. в тъмното, понеже Маги спи тук на дивана, ще карам накратко.

Енви, бързо преборване на болеста Hug Hug Hug
Диди-деми, гуш и на теб.

По анкетата - пушех преди бременността, сега не.

Повече не мога да се дзверя в тъмното и да търся буквите, затова ви пожелавам спокойна нощ!

Общи условия

Активация на акаунт