Великден-идеи?

  • 58 241
  • 419
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 679
honey13, благодаря за шаблончетата! Много добре са излезли. За другия Великден ще пробвам да ги направя. Много ми харесаха и яйцата ти и онзи морков на вратата.

Amarena, много свежа украса! Носи приятно настроение.

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 10:09 от Ати

# 391
  • Мнения: 43
Браво,момичета!Възхищавам се на въображението,търпението и сръчните ви ръце!И аз да покажа моите творения :http://snimka.bg/album.php?album_id=122118

# 392
  • Мнения: 668
Радвам се, че ви хареса моята украса Grinning Мислех си, живот и здраве, за следващия Великденски базар да се включа - в интерес на истината, колкото и да е пипкава работата, резултата си заслужава Wink
Обаче ми се ще да ви питам от какъв магазин мога да си купя такава писалка с восък за рисуване по яйца? Не че съм търсила, но такова нещо щеше да ми хване окото, ако го бях видяла newsm78 Пък много ми е мерак да пробвам и по този начин.
Ати, а морковчето е подарък за дъщеря ми от една тукашна мама, за което още веднъж й благодаря  bouquet

# 393
  • Мнения: 3 810
Честито Въскресение!
Момичета- показали сте страхотни неща!

Не че искам да ми завиждате  Wink, но не можах да не се похваля, че съм новия стопанин на овчицата на mimi_kir - перфектна e   bouquet
Направо си е за завиждане. Чудесно пасва на композицията. Peace И аз съм си поръчала една и си я чакам с нетърпение. Laughing

 Embarassed
А аз нали й знам кусурите...
Ати, нали погледна под опашката? Имаш автограф Wink
Амарена, казвай сега- ангел ли да е или овца?
И ако е ангел- плетен или шит? Hug

# 394
  • Мнения: 1 264
Моето дърво

# 395
  • Мнения: 4 392
Честито Въскресение!
Момичета- показали сте страхотни неща!

Не че искам да ми завиждате  Wink, но не можах да не се похваля, че съм новия стопанин на овчицата на mimi_kir - перфектна e   bouquet
Направо си е за завиждане. Чудесно пасва на композицията. Peace И аз съм си поръчала една и си я чакам с нетърпение. Laughing


 Embarassed
А аз нали й знам кусурите...
Ати, нали погледна под опашката? Имаш автограф Wink
Амарена, казвай сега- ангел ли да е или овца?
И ако е ангел- плетен или шит? Hug
Ей, mimi_kir, завърна ли се? Липсваше ми... Сигурно си събрала нови  сили. Laughing
Хм, сега ме затрудни. Thinking Овцата така и така съм си я 'заплюла", не можеш се измъкна.  hahaha Но пък още едно" ани"(шито) много ще ни зарадва. Давай и двете, ще си ги платя.  Grinning

# 396
  • Мнения: 679
Ати, нали погледна под опашката? Имаш автограф Wink
Много обстойно я огледах. В първия момент си помислих, че някой ти е взел идеята. Но като видях автографа, бях сигурна, че е твоята. И така след като е изминала дългия път Добрич - София - Г.Оряховица, сега почива заслужено във В.Търново.
И стига си скромничила - няма никакви кусури  Hug

# 397
  • Мнения: 3 810
A! Oт Г. Оряховица ли я взе?

Значи не са се продали в София... Tired

# 398
  • Мнения: 750
Христос Возкресе на всички! Любов в сърцата и да са ви здрави яйцата (целогодишно)!  Mr. Green

Да се отчета и аз най-накрая с окончателна украса и яйца. Козунаците така и не се натъкмих да ги снимам, докато имаха "търговски" вид. Пък и много бързо останахме без тях ...  Mr. Green

Нещо като великденско дръвче/букетче

с яйчица под него

червеното яйце

другите яйчица отблизо

# 399
  • Мнения: 525
Малко със закъснение яйцата- http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2602214

# 400
  • Мнения: 9 487
Здравейте момичета!  bouquet
Ето и моите творения, благодарение на споделените от вас техники Wink
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2592635

# 401
  • Мнения: 668
Много ми харесаха Hug

# 402
  • Мнения: 883
Чудесни яйца и много добре декорирани. Харесва ми!

# 403
  • Мнения: 555
Христос Воскресе!
( да честитя и аз с малко закъснение)

Бях обещала да покажа как се прави цвете от креп хартия
ето :

http://tedym.multiply.com/photos/album/3

# 404
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Мерси Теди за разяснението

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт