Любители на кучета - 142

  • 17 012
  • 644
  •   3
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 466
Чесънче и кокосово масло за липсата на козинка.

Това като камшика ли се прави или поотделно? Нямам кокосово масло сега.

# 301
  • Мнения: 859
И Зара ходи по заведения, стои под масата и кротува и замезва от време на време Grinning

А днес бяхме край морето, след разходката по брега седнахме на една пейка и гледахме състезанието по бягане на пет километра. Викам на ММ, да я пуснем за малко за стимул на бегачите, може да подобри нечий рекорд Joy

# 302
  • Мнения: 2 570
Реа, давай и твоя масажист. Аз признавам си от дъжд на вятър ходя.
И аз гледам в ютуб много ги мажат с кокосово масло кучоците. Ама то лапи, то глави. Арес зимата се опитах  няколко пъти да му сложа на възглавничките на лапите, Ами той изблиза всичко. Половин час се занимава и чака за още Joy
Ване пускай я тази грация в маратона.

# 303
  • Мнения: 2 650
А като слагате кокосово масло, не става ли всичко мазно из къщи? Или може би го изблизват веднага Joy

# 304
  • Мнения: 14 167
Зара е била веднъж на заведение. Първо се опитвА да се отскубне, после започна да лае по едно куче... Не останахме незабелязани.
Vanne, ти като във вица:
- Ако мина напряко през ливадата, ще успея ли да хвана влака в 6:15?
- Ако ви види бика, ще успеете и този в шест да хванете.

# 305
  • Мнения: 2 669
Аз на Тайра носа мажа, обаче ефект НЯМА, защото тя докато не го изближе, не се спира.Въпреки, че през цялото време казвам НЕЕЕ.Тя спира за секунда и пак 😀

И малко любоФ

# 306
  • Мнения: 859
Да ви покажа и нашата все още плаха кучешко-котешка дружба. Допряха си муцуните за здравей, после котакът почна с чупките Grinning




Този котак все се надявам някой да го прибере, ама няма и няма. Прилича на руска синя. Кастриран е.

# 307
  • На ръба..
  • Мнения: 2 127
За момент си представих, че съм с Бари на кафе и направо ми приседна, абсурд е да седнем на кафе с него, а аз си представях съвсем спокойно  и спящо в заведения куче ще ми се падне..

Мазала съм кокосово масло като бяха големите студове, разтривам хубаво ръцете, да не е твърде много количеството и съвсем леко мацвам по лапичките, обаче докато не се оближат до последно, не се кротва.

# 308
  • Мнения: 2 570
https://youtube.com/shorts/9EeM1TDIarY?si=gjOlhhGNfIqqluos
Ей тази мацка ги мацоти и те стоят, две са на брой. Много сладки.  Гледам и какаово масло им слага Kissing Heart

# 309
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Рейче, отделно са нещата.
Не пречи, че изблизват маслото, то и за вътрешна употреба е много добре. Аз ги мажа в коридора и да, остават лапи, ама кво от това. 🤣
Откакто имам дете ми е все тая. 🤣

# 310
  • Мнения: 11 466
Те така се спи в двора Simple Smile

# 311
  • Мнения: 859
Това е снимка за списание! Пълно съвпадение на цветовете. Тя тази маса с пейките си е перфектен декор за снимки, питайте някой фотограф. Берга иска да е фотомодел май Simple Smile

# 312
  • под тепетата
  • Мнения: 9 454
Ой, на баба милото! Що не са ти дали възглавничка, одеялце , да положиш уморена главица Stuck Out Tongue Winking Eye

# 313
  • Мнения: 2 570
Реа, страхотна снимка. А и  Берга е толкова сладка.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Те така се спи в двора Simple Smile



Ей тъй, да се гушна до нея 💕

Общи условия

Активация на акаунт