Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №3 - финал на сезона, и след финала.

  • 23 655
  • 531
  •   8
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 475
Славейко не беше ли женен с дете 😃

# 136
  • Мнения: 2 113
Май е разделен с майката, но  си гледа детето. Изпуснах неговото гостуване.

# 137
  • Мнения: 450
Оh gosh, Polina_edikoqsi_official.. не ползвам инстаграм, но съм забелязала, че известните предимно си слагат "official". Да не би да вземе някой див фен да се представи за тази топ шеф звезда и да открадне онлайн присъствието и.

И аз бях разбрала, че този е женен с дете, ма то и аз толкова гледам.

# 138
  • Мнения: 9 556
В краят на епизода, рекламират машина за суши, така че защо ги карат да ги правят ръчно, никой не знае...
За сърмички също има уред...стават като в магазина.


Това са професионални готвачи, бива да не могат едни сАрми да спастрят. Трябва да са сръчни, не да разчитат на уредчета. То пък ядрена физика да навиеш едно суши ....но пък се връзва с рекламата на безсмислени джаджи.

# 139
  • Другата България
  • Мнения: 37 497
Славейко е разделен с майката на детето си.

# 140
  • Мнения: 2 541
Славейко и Полина имат деца, но са разделени с родителите им. Хубаво би било някой да намери любовта в това предаване, защото нищо положително друго не им се случи. Победителят ще вземе 100 бона, но струваше ли си участието в този резил за 100 бона?!
За Камелия и Чоткин съм песимистична, че ще има нещо.

# 141
  • Мнения: 9 556
Въобще някъде има ли ги заедно Камелия и Чоткин по соц. медии? Тя ми е много неприятна, а той странен

# 142
  • Мнения: 2 591
От малкото, което видях от Камелия, на мен ми беше приятна.
А колко е хубаво ако Славейко и Поли са се наметили. И добре стоят един до друг.
Опитах да гледам Симона в подкаст, ми не мога го изтрия тоз Станислав, така ли се казваше.
Та, не разбрах Симона намери ли се с Димитър след предавнето.
Или всичко е фейк.

# 143
  • София
  • Мнения: 7 920
Въобще някъде има ли ги заедно Камелия и Чоткин по соц. медии? Тя ми е много неприятна, а той странен
Чоткин си има профил във фейса и е много приятен младеж.

# 144
  • Мнения: 82
.
Опитах да гледам Симона в подкаст, ми не мога го изтрия тоз Станислав, така ли се казваше.
Та, не разбрах Симона намери ли се с Димитър след предавнето.
Или всичко е фейк.

Да и аз днес опитах. Нито нея, нито този измисления водещ изтърпях. Тонът й, пискливият й глас в ефир са нетърпими. А този, нали е готвач. Сега и водещ го направили………

# 145
  • Мнения: 2 541
Симона е по-търпима от Станислав, той е мъка за слушане.

# 146
  • Мнения: 9 556
Въобще някъде има ли ги заедно Камелия и Чоткин по соц. медии? Тя ми е много неприятна, а той странен
Чоткин си има профил във фейса и е много приятен младеж.

А, не съм казала неприятно странен. А заедно ли са? Едва ли

# 147
  • Мнения: 7 833
Тази Полина дори съм забравила, че е участвала.
Ходих да я проверявам преди малко, че да се сетя коя е.

# 148
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
Симона е по-търпима от Станислав, той е мъка за слушане.
Честно казано за мен по-нетърпим участник от Симона във всички сезони досега не е имало.Не познах че ще я изгонят преди черните куртки,ама явно този кифльоч е вече дошъл до гуша на всички.Пък и предизвикателствата стават все по-сложни,респективно сълзите и сополите й ще стават повече,а после шефа ще се налага да ги опитва,а след него може и ВИП-а и са взели решение да прекратят тази гавра.За пародията с "напускането" на шефа,ами то си е ясно още веднага че в името на НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО-РЕЙТИНГА всякакъв цирк е оправдан,също като цирка на Никол с френското петле.Наистина ли някой си мисли че е възможно,готвач завършил най-престижната кулинарна академия,да представи подобен абсурд,при това неизчистен такъв.Харесах гостуването при Царина,въпреки че поначало не харесвам такива взаимствания от други предавания.А изненадата с Ивайло от сезон 3 беше супер.Добре си спомням този участник,защото е интересен и симпатичен,но хич не беше любимец на шефа,както някой се изрази.Помня че когато шефа му се караше той се смееше,а също бяха заедно с Реджеп,когато последният преписваше,а после и най-нагло лъга Ангелов за това.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 02:03 от alex_bg

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 26 441
По неприятност за мен първа в списъка е Цветка от мин.сезон 🤨

Общи условия

Активация на акаунт