Какво повече НЯМА да купя - 25

  • 28 878
  • 347
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 457
Обърках го с мист за коса. Както и да е, казвам си ще го използвам по предназначение, за тяло.... Много ми харесва аромата, но след 1 час не се усеща изобщо.

# 331
  • София
  • Мнения: 30 147
Записвам си Тризон и Виакал. Имат интересни продукти. Ще ги търся.
От Шантиклер съм ползвала само течен перилен препарат с марсилски сапун. Не беше хич лош.

# 332
  • Мнения: 1 122
Аз пък от години ползвам Асперокс обезмаслител от Турция, както и синия Асперокс за баня и съм повече от доволна. Веднъж купих Медикс обезмаслител, защото турският ми беше свършил - изхвърлих го, такава силна миризма на химия само от белина съм усещала. Има един трик, който аз си знам, защото от Турция пазарувам и ще ви го кажа, добре е да се има предвид, дори и от тези, които пазаруват турски препарати и прах, дори и от българските магазини. На борсата в Одрин някои прахове и препарати не са оригиналния турски, добавят им нещо за количество. Затова препарати, омекотители и прах за пране взимам само от супермаркетите, там никога не съм имала грешка. Нямам друго обяснение защо има дами, които не са доволни от турските препарати.

# 333
  • Мнения: 4 590
Евелин, подхранващо масло за нокти Argan Elixir 8 in 1 - ужасно. На ноктите ефект не видях, но кожичките около тях станаха сухи, чак започнаха да се късат и да ме болят. Чак като го спрях преди няколко дни вече се пооправят след мазане с обикновен български лосион за тяло.

# 334
  • София
  • Мнения: 30 147
Аз пък от години ползвам Асперокс обезмаслител от Турция, както и синия Асперокс за баня и съм повече от доволна.
Скрит текст:
Веднъж купих Медикс обезмаслител, защото турският ми беше свършил - изхвърлих го, такава силна миризма на химия само от белина съм усещала. Има един трик, който аз си знам, защото от Турция пазарувам и ще ви го кажа, добре е да се има предвид, дори и от тези, които пазаруват турски препарати и прах, дори и от българските магазини. На борсата в Одрин някои прахове и препарати не са оригиналния турски, добавят им нещо за количество. Затова препарати, омекотители и прах за пране взимам само от супермаркетите, там никога не съм имала грешка. Нямам друго обяснение защо има дами, които не са доволни от турските препарати.
Не знам, не съм компетентна за борси, супермаркети и т.н. Сигурно сте права. ММ ползва само Meglio (и то само в жълтата опаковка) и каза, повече от тези Асперокс да не купувам. Опитах се да му го пробутам за някакви си негови работи, но не мина номера. И там явно не върши работа.
Това за прозорците само замазва. Бяха 2 опаковки в пакет, на промоция. Подарих едното на майка ми, тя се оплака, че това, което съм ѝ дала, не върши никаква работа, и минавала втори път прозорците. При нас резултатът също беше плачевен.
Просто споделям. Хубаво е, че и Вие изказвате мнение, да се види, че има и доволни.

Цитат
Нямам друго обяснение защо има дами, които не са доволни от турските препарати.
Защото „На вкус и цвет товарищей нет“. Различни хора сме, с различни вкусове и т.н. Нормално е.

# 335
  • Мнения: 10 068
Пак за ягодите - ами все на кисели попадам тази година. На два пъти имаше добавено
към етикета, че са български. Може и да са, но ужасни киселоци. Дали и при нас вече
са променили сортовете с по-устойчиви, защото самите плодове са доста твърди.
Единствените, които имаха що годе аромат и вкус на ягоди бяха от Лидъл за моя
изненада, но бяха в малки пластмасови кутийки и случих малко поувехнали.
Всяка година си правя компоти от тях и ако са все същите май ще се позамисля.
В чуденка съм, че тази година рано наводниха пазарите. Всичко започна по-рано
да зрее.

# 336
  • Мнения: 2 864
Идвам да се оплача от свинските кебапчета на ферма "Бредас". Купувам ги от 2 години, само от Ебаг. Последните няколко пъти са все така вкусни, но при печене се свиват (скъсяват) ужасно. Около 1/3 буквално изчезва, като много малка част от това е мазнина, основно е вода ("плуват" в началото, като са готови се е изпарило всичко и са "на сухо"). Не знам дали ще спра да ги купувам, реално не виждам разлика във вкуса и качеството, но определено ме фрустрира това "скъсяване", защото в началото не беше така, а и наистина е доста.
Ягоди купувах 2 пъти от пазара в Младост 1, децата ги харесаха, но като цяло ягодите са много по-едри и с различна форма от тези, които помня в детството си. Като аромат и текстура също.

# 337
  • Мнения: 3 363
Идвам да се оплача от свинските кебапчета на ферма "Бредас". Купувам ги от 2 години, само от Ебаг. Последните няколко пъти са все така вкусни, но при печене се свиват (скъсяват) ужасно. Около 1/3 буквално изчезва, като много малка част от това е мазнина, основно е вода ("плуват" в началото, като са готови се е изпарило всичко и са "на сухо"). Не знам дали ще спра да ги купувам, реално не виждам разлика във вкуса и качеството, но определено ме фрустрира това "скъсяване", защото в началото не беше така, а и наистина е доста.
Ягоди купувах 2 пъти от пазара в Младост 1, децата ги харесаха, но като цяло ягодите са много по-едри и с различна форма от тези, които помня в детството си. Като аромат и текстура също.
Не съм много специалист (има обаче кого да питам), но си мисля, че са били замразявани, затова се и оводняват и после свиват. Това си е точно влошено качество, на вкус може и да са същите, защото той зависи главно от подправките, но качеството не е.
Готови в последните години в София мога да ям (засега) само на "Партньори" (магазина на Красно село).
За ягодите - сладки си купувам от пазара на Младост 1, два пъти от Фантастико купувахме кисели. Ако бях потретила, щях да проявя вече глупост Simple Smile

# 338
  • Мнения: 2 864
Благодаря, май пише наистина нещо за шоково замразяване при производството, но не съм компетентна. Просто не ми харесва това за цената, която плащам.

# 339
  • Мнения: 4 590
Тази година всичко зрее рано. Ягодите са кисели и заради сортовете, и заради това, че за магазин се берат едва зачервени. Най-вкусните сортове не могат да стигнат до магазина, защото са много нежни, нараняват се лесно и бързо се развалят. Тези вечер си купихме от производител, много хубави, но той не дава нищо на прекупвачи, продава си ги сам на място и на пазарите наблизо, ако въобще му останат.

# 340
  • Мнения: 3 732
Плодове и зеленчуци в сезон купувам предимно от пазарите. Вчера взех чудесни български ягоди, 4,80 за килограм. Не знам от къде ги зарежда момчето, но и миналата година му бяха хубави и сладки, та ще продължа да купувам от него. От веригите чак юли месец, когато мине сезонът на българската ягода.

# 341
  • Мнения: 1 149
Омекотител Тео бебе с лавандула. След пране мирише свежо и чисто, но след като изсъхнат дрехите и мирише на мокро куче и мърша.

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Хубави ягоди напред бях взела от едната ромска махала в града.
На свекъра вече са готови, нормален вкус са, не са кисели.

# 343
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Таблетки за миялна Медикс 👎🏻...,оставя много петна по чашите и не измива добре съдовете.

# 344
  • Мнения: 3 363
Таблетки за миялна Медикс 👎🏻...,оставя много петна по чашите и не измива добре съдовете.
Аз въобще не правя никакви проби- спряла съм се основно на капсули Феъри и за деликатни - гел на Сомат или Феъри и карам така от години. И двете купувам от магазини за парелелен внос.

Общи условия

Активация на акаунт