Пазаруване от Best Secret- Тема 2

  • 21 802
  • 283
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 783
Скрит текст:

Да, на 03.05 поръчах, днес  имам съобщение за доставка

И връщането, за което мрънках тук се размърда, вече имам превод на пари

Здравейте, колко време отне връщането ви. Моето от 30.04 стои така и не мърда. Дали трябва да им пиша нещо и какво??

Тук бяха доста почивни дни и затова реших да поизчакам още , но колко , две седмици от изпращането достатъчни ли са??
Днес върнах втори пакет и съм малко притеснена Sad
ani_d,  от 11 - ти април тръгнала, 20 дни стоя на позиция - in transit, писах им - отговориха, че пратката не е влязла в Германия и затова тракинга по връщане стои.
Тук  в темата ми отговориха, че до 11 май т.е месец време ще съм приключила с връщането. Така и стана - на 02.05 влезе в Германия, на 04.05 доставиха на best secret, на 06.05 ми писаха, че са наредили сумата

# 241
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 607
Ann, Щефи, много ви благодаря , проверих току що тракинг номера и видях : Получаване на пратка в сортир.център Германия, SAULHEIM
Сега ми е по-спокойно . Направих и второто връщане. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 13 409
Не мисля, че има повод за притеснение, когато се връща в пощите винаги питат за стойност на пратката и я пишат, дори и нещо да се случи, пощите ще си покрият загубата, вероятно просто ще отнеме доста време.
Досега не съм чела за пратка, която да не е пристигнала в БС. Оплакванията са, че е бавно.

# 243
  • Мнения: 97
Имаше преди една тема къде се шият ишлемета.. В завода (къде ли е)сигурно за 50лв.може да се купи Фурлата. Simple Smile
Мм не са по толкова.
По 200-300 лв са. И конкретно от едно място, което уж е ишлеме и се намира в Пловдив на Кукленско шосе, са си чисти ментета. Оригинална си взимам за една идея повече пари.

# 244
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 607
Зарена шият на Фурла ишлемето.

Копче, наистина е много сладурска и наистина не е съвсем малка. Със здраве да я ползваш Simple Smile

# 245
  • София
  • Мнения: 9 555
Благодаря, Ани! Още вчера я изведох на вечеря! Лепна ми като ръкавица!  Sunglasses
Много удобна и прави много хубав контакт с тялото, като при носене попада точно там, където на времето беше модерно да се стискат пликовете и клъчовете. Застраховка при пътуване в претъпкан градски транспорт! Шегувам се! Laughing
Побира портфейла ми, телефона, ключовете, калъфа за очила, мокри/сухи кърпи, огледалце, аксесоари за коса и запалка. Предостатъчно!

# 246
  • Мнения: 54 700
Не мисля, че има повод за притеснение, когато се връща в пощите винаги питат за стойност на пратката и я пишат, дори и нещо да се случи, пощите ще си покрият загубата, вероятно просто ще отнеме доста време.


Днес ходих да връщам пратка. Досега не помня да съм попълвала декларация за стойност. И я написали с такъв ситен шрифт, под микроскоп да се чете. Добре, че служителката ми каза къде какво да попълня.
Въобще голямо губене на време е в пощите. В Еконт само сканират товарителницата и си тръгваш. Тук ЕГН, трите имена, въвеждат данни в системата ръчно...

# 247
  • Мнения: 97
И в Еконт ли може да се връща?
Аз само в Български пощи връщам.
Не мисля, че има повод за притеснение, когато се връща в пощите винаги питат за стойност на пратката и я пишат, дори и нещо да се случи, пощите ще си покрият загубата, вероятно просто ще отнеме доста време.


Днес ходих да връщам пратка. Досега не помня да съм попълвала декларация за стойност. И я написали с такъв ситен шрифт, под микроскоп да се чете. Добре, че служителката ми каза къде какво да попълня.
Въобще голямо губене на време е в пощите. В Еконт само сканират товарителницата и си тръгваш. Тук ЕГН, трите имена, въвеждат данни в системата ръчно...

# 248
  • Мнения: 54 700
Не, за други сайтове може в Еконт. За БС е само в БГ пощи.

# 249
  • BG
  • Мнения: 373
Имаше преди една тема къде се шият ишлемета.. В завода (къде ли е)сигурно за 50лв.може да се купи Фурлата. Simple Smile

# 250
  • Мнения: 2 058
Здравейте, за пръв път ще връщам артикул. Да ме ориентирате къде в акаунта си трябва да въведа банковата ми сметка за възстановяване на парите?

# 251
  • Мнения: 545
Здравейте, за пръв път ще връщам артикул. Да ме ориентирате къде в акаунта си трябва да въведа банковата ми сметка за възстановяване на парите?
Връща се по картата с която е платено.Никъде не се дават данни.

# 252
  • Мнения: 2 058
Благодаря!

# 253
  • Мнения: 2 783
Минавам да дам уточнение за елека, за който писах по-горе.
Оня ден го премерих бързо и затворих, все нещо ме глождеше за дължината, викам си аз съм само 1,62м и затова ми е  дълъг. Като останах с малко време и се сетих, че няма как 105см да са ми толкова надолу, извадих метъра и хоп -  дължина 117см
Хайде, вадене на обувки, грайфери, платформи, дълъг за моя гардероб но ми харесва линията на дрехата и ще я оставя, за вятър ми се струва удачен, а се заричах, че  така, като гейша в кимоно няма да тръгна

Та, тръгнах да пиша, че информацията в сайта е грешна, дрехата не е 105см, а цели 117см

# 254
  • Мнения: 222
Момичета, нали мога да върна кремове (естествено не са разопаковани).
Поръчката получих на 30.04., мога ли да върна на 13.05. Тогава се пада 14 ден.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт