Банята - тема 46

  • 14 272
  • 416
  •   3
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 5 272
Добре е да го знам предвид варненската вода. Нашият бойлер е настроен да загрява до 65 градуса и засега спокойно ми стига. Ще видим зимата как ще е.

# 286
  • Мнения: 3 392
Нашият е Атлантик вертиго, със сух нагревател и с възможност за хоризонтална и вертикална позиция, но е монтиран вертикално. Вече кара 5-та година, много съм доволна.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 108
И двата ни бойлера са вертикални  Atlantic Steatite - единият е Atlantic Vertigo Essential 80, а другият Atlantic Steatite Turbo S.

# 288
  • Мнения: 3 940
Здравейте. Някой случайно да е купувал параван за душ зона на Inter ceramic? Търся отзиви ако е възможно от по-голям период на ползване. Именно параван (статичен или с плъзгане), а не всякакви други продукти с марката. Допускам, че в едно може да се справят зле, а в друго не чак толкова.
Тази цени, 4 пъти под другите, са направо...

# 289
  • Мнения: 3 392
Здравейте. Някой случайно да е купувал параван за душ зона на Inter ceramic? Търся отзиви ако е възможно от по-голям период на ползване. Именно параван (статичен или с плъзгане), а не всякакви други продукти с марката. Допускам, че в едно може да се справят зле, а в друго не чак толкова.
Тази цени, 4 пъти под другите, са направо...
Аз не съм ползвала техен параван, ама това последното изречение ме навежда на един общовалиден момент - няма от какво да дойде 4 пъти по-ниска цена, освен от качество. До 1/3 разлика може да дойде от друго, но 4 пъти - абсурд. Така е и с останалите им продукти - в пъти по-ниска цена, в корелация с качеството.
Според мен не рискувай, освен ако не получиш твърди положителни отзиви от дългогодишни ползватели.

# 290
  • Мнения: 3 952
Ползвала съм техен статичен параван 5 години. Параван като параван. За новите бани пак си взех техни.

# 291
  • София
  • Мнения: 1 010
Има значение какво е стъклото и колко е дебело. Май имаше 4 и 2мм, като тънкото не е добре.

# 292
  • Мнения: 3 940
И в двата случая става дума за 6 мм. Аз лично 4 и 2 даже не съм срещала.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 010
Не помня - помня само, че бяха 2 дебелини и тънката не трябва да се купува.

# 294
  • Мнения: 3 546
Моля, кажете си впечатления и мнения за вариант вместо висящ долен шкаф за баня (каквато беше първоначалната идея), да се ползва или само мивка, или мивка върху плот. Какви предимства/недостатъци ви хрумват?

Aко е с шкаф, пространството позволява ширина 60 см.
Колкото повече шкафове гледам, толкова по-малко ми харесват.
Клоня все повече към вариант само мивка:
Скрит текст:

При плотовете пък е недостатък, че търся в сиво, но до момента не успях да открия каквото искам.
Скрит текст:

# 295
  • Варна
  • Мнения: 5 272
Шкафът позволява да си държите неща като тоалетна хартия, хавлии, дребни вещи, които не е добре да са в контакт с парата по време на къпане.

# 296
  • София
  • Мнения: 44 162
Аз не обичам шкафове и ползвам само мивка навсякъде и ми е супер. Мивка с плот - не... По-добре шкаф😂

# 297
  • Мнения: 41 119
Аз не харесвам особено само мивка (да ми се виждат тръбите най-вече), но и по принцип за мен практичността и функционалността вървят преди чистата естетика. Имам голям шкаф с място и за разни препарати, и с шест броя чекмеджета за всякакви дреболии. Ми не мога да си представя как ще живея без това. Като отида на хотел се побърквам да разхвърлям навсякъде, хем нося само малка част от нещата си.

# 298
  • Мнения: 3 392
И аз не си харесах готов шкаф, направиха ми по поръчка висящи. Под мивката - с две чекмеджета с различна дълбочина, и висок. И двата ги ползвам интензивно, не виждам къде бих държала всичко, което в момента съхранявам в тях. 

# 299
  • Мнения: 9 113
В нашата баня на една от стените по средата има леко издаден парапет от теракот,върху който слагаме безбройните шампоани,сапуни и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт