Лакове за нокти - 168

  • 40 346
  • 748
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 186
Perfect s18

# 511
  • Мнения: 15 375
Вчера загледах BEL London и номер 64 беше страшно приятен, слънчев и наситен жълт цвят:

Само предполагам, но си мисля, че ще е плътен и непрозрачен.
В Елитис го видях, но там серията беше в бутилчета с надпис BL London. Номера и цвета същите. Категорично не е оранжев,  изцяло жълт си е.

# 512
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
Джаста от много време е такъв надписа на Бел Лондон

# 513
  • Мнения: 13 167
Или този ще е, или Флормара от предната страница, снимах си и двете публикации сакън да не загубя номерата докато съм на покупки Grinning Поне на снимките тук ми изглеждат идеално, не че това е гаранция де. Но то и в магазините не е. Отвратителни лампи слагат, цветовете хич не приличат на себе си под тях, колко лакове съм купувала дето на място са ми харесали, а после на нормална светлина хич... И то само лакове да бяха, ами човек се очаква и грим да си избира на такава светлина, ужас просто.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Освен светлината, много мразя лакът да изглежда като коренно различен цвят на нокти, в сравнение с шишенцето. Понякога е все едно носиш друг цвят.

# 515
  • Мнения: 13 167
И такива имам Grinning Последно май някакъв който за сиво си го харесах, а на ноктите си изглежда направо черно. Ама буквално само ако сложиш до него нещо наистина черно, тогава виждаш че всъщност не е. Какъв е тоя пигмент не знам, капнах в него бял уж да го изсветля малко и нищо. Ливнах и по-стабилно и пак почти не мръдна... Още не съм решила дали да не го изхвърля, а мразя да хвърлям пълно шишенце лак.

# 516
  • Мнения: 441
Единственото жълто, което имам е на Golden Rose. На два пласта е тук и не прозира.

# 517
  • Мнения: 2 244
Аз съм ползвала тези два жълти. Този на Римел за съжаление или съм го изхвърлила, или съм го подарила и не знам номера, но беше много покривен. Бел е с номер 65


Имам и тези два, които не съм тествала (или поне не помня Grinning), нещо са ми прекалено жълти Grinning

# 518
  • Мнения: 13 167
Ох, аз кога ще отида да си купя един от тези двата не знам, обаче оплакнах око като дете в сладкарница от тия снимки, много ви благодаря! Grinning

# 519
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
Все забравям с Лидл +

# 520
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Момичета, преди време мисля че Pampita беше похвалила топ лак на Кико. Ако някой друг го е ползвал, струва ли си? Този ли е?



Скоро бях в техен магазин в София, но отложих покупката предвид предстоящо ходене до Италия.
Виждам сега че имат и друг топ - гел в сребриста опаковка. Имате ли впечатления и от него?



Въпреки че днес ще е студено, на мен вече не ми се носят тъмни цветове 🌺🧡

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 07:29 от iv4enceto_91

# 521
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Не съм пробвала Кико-то, но и аз съм го набелязала. Мисля, че беше този похваления

# 522
  • Мнения: 2 669
За мен най-удобни четки имат LLUMS, Перфект и ГР.

# 523
  • Мнения: 15 375
Аз отбелязвам като най удобни за мен заоблените четки на Катрисите, които показах наскоро.

# 524
  • Мнения: 13 167
На Бруклин имам един само, страхотно се нанася и четката е без забележки. Той направо като масло се маже. На Есънс тези им четки дето са като двойни също са много удобни за мен. ГР имаха стара серия такива за на един пласт, в едни плоски шишенца - техните четки също много ми допадаха. Хем заоблена, хем по-плоска направена. На големите им шишета не са такива.

Общи условия

Активация на акаунт