Какво ще купя отново - 8

  • 52 028
  • 380
  •   1
Отговори
# 360
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Въобще не се и съмнявам за качеството на Бинго препаратите, отдавна си ги ползвам.

Десертът Browni е любим на мъжката част от семейството. Simple Smile

# 361
  • София
  • Мнения: 30 147
Вече два пъти поръчвам от тези маслини, свършват за отрицателно време. Безсолни са, с костилки, ох, много са хубави, ще взема още една тенекия скоро, да има.

Скрит текст:
Ще проверя, дали ги има в магазините им. Благодаря за препоръката. Много обичам маслини.

Да добавя меден шоколад на Бундалов. У нас се хареса.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 21:19 от missence

# 362
  • гр.София
  • Мнения: 1 638
Нямате милост. Ще се ходи след 17. 00 за шоколад. Бял обожавам, но и от стандарния няма да се откажа.

Има и бял шоколад и никак не е лош Blush

# 363
  • варна
  • Мнения: 680
За момичетата от Варна.Има една фурна на Нептун (улицата която води от Бирхалето или Горското към Нептун) та там правят най- вкусното брауни!!!И кашкавалени пръчици!!! Другите им неща или са посредствени или съвсем не стават,но тези двете са ммммм...Разбира се никак не са евтини,но опитайте и ще се влюбите. Обичам да правя домашни сладкиши ,но като тяхното брауни не ми се получава.

# 364
  • София
  • Мнения: 3 028
Добавям паста с борови шишарки. Мислех си, че отърване от кашлицата тази зима няма да има. Изпоизпихме де що има лекарства п/в кашлица от аптеката + бабините рецепти с лукчета, ряпа и т.н. Това ни оправи, макар да бях супер, супер скептична.
Скрит текст:
От реален магазин ли е или онлайн?

# 365
  • Мнения: 19 082
Днес украински сладолед ядох, не е лош, имаше вкус на бонбони лакта: https://radans.eu/en/produkti/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0% … 1%81%D0%B0%D0%BC/

Ще повторя, ще пробвам и другите видове.

Съдържанието не е био, но много подробно са изброили всичко, за разлика от много родни марки.

# 366
  • София
  • Мнения: 30 147
Скрит текст:
Добавям паста с борови шишарки. Мислех си, че отърване от кашлицата тази зима няма да има. Изпоизпихме де що има лекарства п/в кашлица от аптеката + бабините рецепти с лукчета, ряпа и т.н. Това ни оправи, макар да бях супер, супер скептична.
Скрит текст:
От реален магазин ли е или онлайн?
[/quote]
Онлайн, но вероятно го има и в реалните турски магазини. Потърсете.

# 367
  • Мнения: 9 679

Купувам го вече няколко пъти. Много лесно сваля грим, а цената е супер. В началото седи малко мазно на лицето, но след няколко минути си попива и въобще не остава следа. Дори нямам нужда след него да си мия лицето.

# 368
  • Мнения: 19 082
Бисквити с шоколад Fiorella - дебел слой млечен шоколад (като на бонбоните Фигаро), може би повече като количество от бисквитата:
https://alagroup.eu/product/%d0%b1%d0%b8%d1%81%d0%ba%d0%b2%d0%b8 … d1%80-102-%d0%b3/

# 369
  • Мнения: 1 701
Много марки имат подобни бисквити. Направо са с плочка шоколад. В Лидл имаше с бял, млечен и натурален. Наистина са много вкусни.

# 370
  • Мнения: 19 082
Много марки имат подобни бисквити. Направо са с плочка шоколад. В Лидл имаше с бял, млечен и натурален. Наистина са много вкусни.

Да бе, вярно, че и от Лидл съм купувал такива, но в близкия магазин не предлагат подобни обикновено. Най-подобното са бисквити Анелия, но там не е млечен шоколадът, не е и някакъв качествен тъмен с висок процент какао, а и не е много.

# 371
  • Мнения: 19
Новият протеинов хляб на Мио. Има си семена, по-вкусен е от този на Вита, а е по-евтин.

# 372
  • Мнения: 428
Благодаря на тези, които споделиха за шоколада със солен каремел от Лидл. Днес ходих специално да си взема, защото много обичам солен карамел. Страхотен е. Ще купувам редовно, дано само не го спрат.

# 373
  • Мнения: 319
Не мисля че ще го спрат, шоколада си го има постоянно в Лидл от няколко години, тяхна марка си е.и на мен ми харесва.
Обаче бонбоните/мини шоколадчетата със солен карамел нещо не ми допаднаха много, нагарчаха ми. А пък ментовият им вариант въобще не ми харесва.

# 374
  • Мнения: 1 072
Сирене Мургаш от Гурмазово. Приятен вкус, доближаващ се до сиренето от едно време. Преди да ни отнемат вкуса на млякото. Опитах и киселото им мляко, не мога да определя дали пак ще взема, има по-различна консистенция от масовото промишлено мляко. Ще пробвам и кашкавала.

Общи условия

Активация на акаунт