Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 54 055
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 732
Мнението ви за тази ампула с ретинол какво е ? От серията има и крем.
https://www.barecare.bg/medi-peel-retinol-collagen-lifting-ampoule

# 721
  • София
  • Мнения: 4 321
miss V, аз не търся скърцащ и премиващ ефект, но тази на The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Foam е хубава. Приятна е като консистенция и възможност да се разпени, изчиства добре лицето дори и самостоятелно ползвана, приятно ароматизирана.

# 722
  • софия
  • Мнения: 1 203
За първи път ще правя поръчка от Yes, че досега само на Josle съм правила оборот.
Ще поръчам до България директно и да разбирам, че идват в пощата ?
Препоръчайте ми почистваща пяна/гел, която да остава онзи скърцащ ефект на кожата след почистване.
Имала съм такава на Миша и лятото ползвах и на Heimish. Имаха такъв ефект, ама не отказвам и друга да пробвам.

По темата за Haruharu. Аз пък тонера им имам, ама то май се води first Essence  с ориза и уж суперхидратация ала бала ама на мен нищо хидратиращо не ми идва сякаш, а хем не съм със суха кожа.
Аз имах тонера, който не е first и за тонер съвсем прилично задоволи очакванията ми. Понеже обичам да комбинирам серии, имах и чудесния серум. И така, заедно  с  крема  се получи  хубава  и лека хидратация за любителите на, хиалуроновия  тип усещане Stuck Out Tongue Winking Eye,
стояща добре като база за грим.
И защото идва лято, си позволявам да я препоръчам даже и за сухите кожи. Няма кой знае какви активи, но тях ги оставям за вечерна рутина.

# 723
  • Мнения: 1 982
Дами,
Внимавайте!

Линкът отваря това:

‼️

# 724
  • софия
  • Мнения: 1 203
Благодаря, Catalano!
Не отварям аз, моята препоръка е, при съмнение, четете внимателно текста. Винаги има някой нетипичен на бг израз -  в случая "домашен номер".
Не ви звучи, нали?

# 725
  • Мнения: 2 445

Препоръчайте ми почистваща пяна/гел, която да остава онзи скърцащ ефект на кожата след почистване.
ETUDE - Soon Jung 5.5 Foam Cleanser
COSRX - Low pH Good Morning Gel Cleanser
SOME BY MI - Bye Bye Blemish Vita Tox Brightening Bubble Cleanser
Secret Key - Lemon Sparkling Cleansing Foam
Mary&May - White Collagen Cleansing Foam
След тези кожата ми ужасно скърца,особено след пяната на Secret Key

# 726
  • Мнения: 13 320
Grinning  Пяната на Secret key, беше един  от първите  ми азиатски продукти, още помня това усещане, все едно си свалил една кожа.

Нова версия има на един от ВВ кремовете на миша, който въобще не харесах, тежък, не можах да го догодя с нищо да се разбира., новата версия нямам желание да пробвам.

# 727
  • Мнения: 40
Момичета може ли помощ,кой от двата серума бихте ми препоръчали?
Jumiso All day Vitamin Brightening&Balancing Facial Serum
Mary&May Citrus Unshiu+Tremella Fuciformis Serum

# 728
  • Germany
  • Мнения: 2 011
Не съм ползвала този на М&М, но на Jumiso e много приятен серум. Попива добре и дава едно изравняване на тена. Има някакъв процент вит.С. Като гледам М&М е с арбутин, като че ли е по-насочен към хиперпигментацията.

# 729
  • софия
  • Мнения: 1 203
Идвам да кажа, че не започна много добре този ден. Започна с една честитка от кралските митници, че им дължа 17,48 паунда.И то за една мижава пратчица от jolse за 60 $.
Да не мислите, че се стреснах?! Ни най-малко, хайде да са живи и здрави, колко са пропуснали! Blush
Попълних си формата, към която ти дават линк, платих през pay pal..
И няма да се разправям с нашите пощи, митници, простотии...
Та, да не се плашите  и вие, ако ви се случи. За 4 години поръчки, това е втори път

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 14:39 от swetulka

# 730
  • Мнения: 3 632
И аз така преди седмица-две. За  първи път Imp
Ама реших да не ви стресирам...

# 731
  • Мнения: 7 076
До България ли са пратките?

# 732
  • Мнения: 3 632
Не. До Обединеното кралство. След това 9 дена път с камили.

# 733
  • Мнения: 7 076
Мислех, че само до България са тегави доставките.
Моята от Stylevana, от 04.04 от  пристигна преди малко. Доволна съм, сложили са и разни мостри, но нямах време да гледам подробно.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! За първи път ще пускам поръчка на Yes, досега все от Амазон поръчвам. Да попитам и аз до поща или до адрес изпращат, и има ли проблем с митниците, тъй като понапълних доста кошницата Rolling Eyes

Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 21:05 от _sealight_

Общи условия

Активация на акаунт