И аз за цвят на стени, ама на детската ...

  • 25 912
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много красива стая - слънчева и детска.
Аз досега си мислех, че  стаята на Малена е тази:

тук виждам същото цвете-лампа на стената.

# 121
  • Мнения: 6 039
не съвсем, тази стая е на вилата, лампата на стената е бледорозова, а другата е цикламена, този килим е по-малък 140/200, а другия е 170/240  Wink

# 122
  • Мнения: 836
Момичета, здравейте! Simple Smile
Отдавна чета  темата, но чак сега реших да се включа.
Ками, струва ми се, че са в повече основните цветове в стаята. Според мен, ако боядисаш зелената стена в оранжево или жълто, ще стане по-добре. Зеленият цвят, би могъл да е акцент, ако искаш да присъства.
Малена, много красива стая има дъщеричката ти! Имам чувството, че съм в приказката "Малечка-Палечка"! Grinning

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 17:22 от SilIli

# 123
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Биляна, беше споменала преди, че искаш да променяш стаята на Малена, коя от двете стаи ще променяш или при бабите  ще реализираш идеята си?
Объркването ми е  е заради килимите (защото са еднакви). Подът в стаята на Малена на вилата с плочки ли е?

# 124
  • Мнения: 2 323
Маленна, като кликна на линка ми дава да си въведа моята парола в мултиплай...

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Биляна, преди малко разбрах, че Топола е село намиращо се много близо да Варна.  Embarassed Аз пък си мислех, че е квартал на Варна. Много къщи бе Биляна, човек да се обърка и да се чуди снимките, които публикуваш от къде са? newsm78 Ето сега съм в размисъл откъде са оранжевите столчета (на кухни ми приличат, обаче масите са различни).  ooooh!
Маленна, като кликна на линка ми дава да си въведа моята парола в мултиплай...
Отваря се нормално. Peace

# 126
  • Мнения: 2 323
Да, стана  Peace Страхотна стая Peace

# 127
  • Мнения: 6 039
Биляна, преди малко разбрах, че Топола е село намиращо се много близо да Варна.  Embarassed Аз пък си мислех, че е квартал на Варна. Много къщи бе Биляна, човек да се обърка и да се чуди снимките, които публикуваш от къде са? newsm78 Ето сега съм в размисъл откъде са оранжевите столчета (на кухни ми приличат, обаче масите са различни).  ooooh!
Маленна, като кликна на линка ми дава да си въведа моята парола в мултиплай...
Отваря се нормално. Peace

на бабите къщите не съм ги пускала, дори не съм ги знимала

за кои кухни ме питаш, не мога да направя връзка??? newsm78 newsm78 newsm78

а за село Топола малко грешиш
т.е.
има село Тополи, много близо до Варна, там за гробищата, на около 6км
но има и село Топола, то е около КаВарна

# 128
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
........

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 12:37 от valja

# 129
  • Мнения: 858
valja е какви са тези разследвания които водиш?Хайде това на лични щом е толкова важно да се изясни  Peace

# 130
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Сори за спама, не е толкова важно.

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Връщам темата на bibi да си задам и аз моите въпроси за обзавеждане на детската стая на сина ми  Hug
Първо да поздравя авторката за чудесната стая,която е спретнала на двете си момиченца Peace
И второ: Malenna,много ми се ще да дадеш някаква идея и на мен, ако не е много нахално и неудобно  Embarassed  bouquet
Така, иде реч за следното:
-малка стая, около 12 квадрата, за която в момента ми проектират легло, с изтеглящ се матрак, с механизъм:http://www.neoset.bg/bg/products_home.php?cat=2&subcat=35&subcat2=80;
- цветовете са: зелено( ябълка, тип Бенетон, дали се разбра?);
                          синьо (наситено)
                          бежево -бяло- корпуса на леглото, страниците на гардероба и скрина.
Подът е много светъл(бежево-бял) ламинат.
Стените в момента са бледо розови, но предстои боядисване.
Давайте идеи какъв цвят да са стените? -пак розови и ли по-скоро оранжеви, или различни цветове, тапети- мъжът ми не иска.
Аз по-принцип предпочитам комбинация бяло(беж), червено, синьо, обаче фирмата, на която съм се спряла за обзавеждане НЕОСЕТ, нямат червено, така че минавам на синьо-зелено-беж, обаче какъв цвят още? Оранж?
Жълто не обичам.
От друга страна много ми се ще да има някакви акценти- коли newsm78
Пердето смятам да е едноцветна органза, а завесата- едноцветна тафта, ама няма ли да е много момичешко  newsm78  и стерилно  Rolling Eyes
Килимче в гореспоменатите цветове, освен за Мечо Пух, не се сещам друго, а много ми се ще да е Немо или Колите, ама пусто червено как би седяло на зелено-синьо? newsm78
Приемам и идеи за сайтове, където да разгледам килими! Hug
дали въобще някой ме разбра какво питам?
Всъщност сега като се замисля, основното,което ме тормози,че предпочитам тема за детската- Колите-Немо, а не Мечо Пух, за цветовете говоря. Може би трябва да поръчам мебелите в бяло-беж и синьо,  и някакъв тъмен дървесен цвят- череша, да речем, а всички акценти- килим, завеси, спално бельо да са в пробладаващо червено. А стените? В бледо розово?
Ами,това е ooooh!
Съветвайте, моля, че съм се разбързала, а не ми се отдава много-много  Embarassed
Бюджет около 3-4 000 лв., ама много се притеснявам,че ще издумкам парите, а резулатът няма да е много задоволителен  Embarassed

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте,

Аз чета редовно сега и да питам конкретно, ако някой има желания да помага.
Малко въведение, мебелите в детската /за сега едно съвсем скоро две момчета/ ще са в синьо и зелено - слагам снимка на работен проект  Rolling Eyes   в който има малки изменения, но поне цветовете са такива, малка разлика има в синьото - малко по тъмно е, по наситен е като цвят



На първо време стаята ще е само за големия ми син, септември става на 5г.
Въпросчетата ми са
-какво бихте го правили вие този прозорец, много ме притеснява, а никакво решение не ми хрумва?
-бихте ли отделили с някакъв парапет ще го нерека подиума от останалата част на стаята?
-"меката мебел" за стаята много ме притеснява, открих следните варианти, на само в интернет, не съм ги виждала на живо 

    и     

за листото пише че е кожа/изкуствена е сигурно, не знам дали ще е стока/ а ръката е плюш, така че не знам как ще стоят едно до друго, евентуално две ръце и листо     Shocked   изобщо не съм сигурна    #Crazy
- за една от стените съм купила това
   
синът ми е във възторг и на мен ми харесва но дали няма да стане много шаренко?

има и още, но за сега ще съм благодарна ако помогнете по тези въпроси


  bouquet

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 17:31 от mds

# 133
# 134
  • Мнения: 6 039
Gena,
добре ще стои с оранжева стена, на нея можеш да закачиш това като пано или да го използваш за килим.



Общи условия

Активация на акаунт