Да се оплачем... 2024

  • 713 025
  • 11 852
  •   20
Отговори
# 11 160
  • Мнения: 5 410
ГД, честит именик!
Димис, честит рожденик!
Да са здрави и да ви радват много!

# 11 161
  • Мнения: 4 550
Кло, и този проблем имах дълги години. Grinning Имала съм периоди, в които 12 часа сън не са ми достатъчни. Алармата ми звъни, а аз не я чувам. Набираме някой, аз пак не чувам. Спях непробудно. При мен помогнаха комбинация от добавки, такива за дефицитите ми и добавих антиоксиданти.
Може да изследваш витамин Д, Б12, Б9, железен панел, ако не си.

Дописвам, защото съм пропуснала. Димис, жив и здрав да ти е рожденика. Да е много успешен, щастлив и обичан.

И за сън се сетих какво ми е помагало. То аз не ги пиех за сън, но това беше "страничен ефект". Цинк и селен. Не знам кое от двете е било, аз ги приемах заедно. Пия ги на обяд и в 22 часа съм готова да си лягам.

# 11 162
  • Мнения: 3 114
Димис, ето такъв е живота. Шарен. Рожденик имаш, абитуриент ще бъде скоро. Зарадвай се. Позволи си да бъдеш щастлива. Баща ти ще гледа отгоре.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 07:18 от Clotilde

# 11 163
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
ГД,със здраве да си носи името мъжът ти! А теб на ръце!
Димис,честит да е синът ти! Здрав и много успешен да бъде!

Сигме,да синове имам и се стремя да ги възпитавам правилно и да станат добър пример!🤗 За сега се справям успешно!
Разбира се,че има и свестни мъже и те са голяма рядкост! Масово са не ок.
Голямата част са от зле,по-зле!
Това имах предвид!

# 11 164
  • Мнения: 2 593
Честит рожденик на Димис.
И на Г. Д  честит именяк.
Да са здрави!
На всички честит Лазаровден!

Карзче, много си ми симпатична. В темите, в които се засичаме, винаги си позитивна, представям си те като една малка, крехка жена, която на ременете си носи целият свят..
Искам да те прегърна.
Не, не те съжалявам. Възхищавам ти се!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 19:42 от *Биле омайно

# 11 165
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
Биле, благодаря ти!
Близо си до описанието ми - дребна съм в смисъл - 156 см НО! Е личната си карта съм се писала 165 см 😂Еми,искам да съм висока пък 😂 Едни 10 санта не ми стигат! И за другото си усетила - много товар са носили и продължават да носят раменете ми!😉

Ох,сетих се,че щях да снимам добавката за Ева. Отивам да я щракна.

# 11 166
  • София
  • Мнения: 14 744
Димис, честит ти рожденик! И моят син е днес, по случай празника спечелиха страхотен мач с отбора и той вкара доста точки. 🏀🏀🏀
А ние с дъщерята направихме 20 хиляди крачки из Борисовата и центъра, хапвам малко КФС и умирам. 😃

# 11 167
  • под тепетата
  • Мнения: 9 349
Честити да са ви теленцата, момичета! Здрави, силни и отговорни мъже да бъдат!

# 11 168
  • Мнения: 39 433
Честити рожденици и именици.

# 11 169
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
Евче,заповядай!

# 11 170
  • Мнения: 3 114
Биле, благодаря ти!
Близо си до описанието ми - дребна съм в смисъл - 156 см НО! Е личната си карта съм се писала 165 см 😂Еми,искам да съм висока пък 😂 Едни 10 санта не ми стигат! И за другото си усетила - много товар са носили и продължават да носят раменете ми!😉


   Смела си Simple Smile. Цели 9 см. Аз само три си добавих. В личната карта съм 163. Да бях се сетила по-рано, 170 см щях да напиша. По-авторитетно е, някак Simple Smile.

   Като нисичка жена, мога да кажа, че светът е създаден за хора над 165 см. Съвременния поне. На мен все не ми достигат едни 5 см, да стигна до най-горните рафтове в магазините.

# 11 171
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
Оооо,това с високите рафтове ми е любимо 😂
Редовно се оглеждам за някой висок човек около мен да ми подаде нещо 😂
Ама аз нали съм инат, драпам ли драпам,докато се появи някой.

# 11 172
  • Мнения: 885
Аз съм от високите 172....не е хубаво.  По-мило изглеждат миньончетата. Рожденикът е две глави над мен.
Благодаря за пожеланията към него.
yovanka здраве, късмет и безгрижие и за твоя син!

# 11 173
  • Мнения: 39 433
Хубаво е да си висок. От моите 173 сантима съм много доволна.

# 11 174
  • София
  • Мнения: 6 076
[Аз съм 165-6, тамън съм си. Simple Smile и моят племенник днес става на 20. Да са живи и здрави всички. И именяка на Г.Д.
Мм !ме дразни много днес. За успокоение завъртях един козунак. 😁

Общи условия

Активация на акаунт