Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XII

  • 15 335
  • 291
  •   2
Отговори
# 285
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
Заснели са 2ри сезон на Severance и тази година би трябвало да излезе.🙌

# 286
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
Иииии ми попаднаха два трейлъра на идващи скоро филми на Шямалан - The Watched с Дакота Фанинг и Trap с Джош Хартнет. Вече ги чакам с нетърпение, само да няма jump scares.🤭

# 287
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 201
Гледах един филм на ужасите сниман в България и с участието на малък български екип, Cobweb https://www.imdb.com/title/tt9100018/, не е кой знае какво и сюжетът нещо ми се стори много познат, не знам дали от друг скорошен филм или от по-раншна реклама на този Satisfied Но ако не сте попадали точно на този сюжет е оригинален.
После си пуснах Island Zero https://www.imdb.com/title/tt5566778/, който също започна добре, но диалозите са доста смешни, въпреки че това което върви на екрана хич не е. Очаквах повече като се има предвид че сценарият е на Тес Геритсен, която пише прилични кримки. С повече усилия би станал хит, сюжетът е добър, ефектите не са лоши.

# 288
  • Мнения: 36 558
Мислех, че Местен извънземен е в почивка и сега търсих кога ще продължи, обаче не намерих информация. Да не би 3-ти сезон да е бил само с 8 епизода?? И завърши с такъв клифхенгър? Не ги е срам, ако е така!

# 289
  • Русе
  • Мнения: 11 921
Мислех, че Местен извънземен е в почивка и сега търсих кога ще продължи, обаче не намерих информация. Да не би 3-ти сезон да е бил само с 8 епизода?? И завърши с такъв клифхенгър? Не ги е срам, ако е така!
 Да, 8 епизода се и завърши доста стресиращо. Ще бъде много жалко ако не го продължат. Много харсвам сериала и според мен е много по-добър от претенциозните продукции, които рекламират

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 20:25 от A m b e r

# 290
  • Мнения: 36 558
Ами, на мен този сезон ми хареса, но наистина мислех, че ще има още Sad 
Ако са знаели, че има вероятност да не бъде подновен, не биваше да оставят нещата така.

# 291
  • Мнения: 1 065
За феновете на Star Wars утре по случай международния ден на поредицата на Disney+ пускат Star Wars: Tales of the Empire.

Общи условия

Активация на акаунт