Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (7)

  • 38 517
  • 700
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 18
Моят също без над 1,каза че може да е до 3

Здравейте момичета отново съм аз !За Зет на естесвен цикъл на 11 ден прогестерон 1 ng ,и таймиране на овулацията ,но ме притесни да не презрее лигавицата нали се иска под 1 ?Дали не е различно при естествен цикъл и при този с естрофем ?

# 541
  • Мнения: 9
Моят също без над 1,каза че може да е до 3

Здравейте момичета отново съм аз !За Зет на естесвен цикъл на 11 ден прогестерон 1 ng ,и таймиране на овулацията ,но ме притесни да не презрее лигавицата нали се иска под 1 ?Дали не е различно при естествен цикъл и при този с естрофем ?
То е 3.39nmol ,но в другата мерна единица е 1 ng

# 542
  • Мнения: 18
Сега погледнах и на 10 ти ден от цикъла, е бил 1.09 nmol/L преди трасфер.

Моят също без над 1,каза че може да е до 3

Здравейте момичета отново съм аз !За Зет на естесвен цикъл на 11 ден прогестерон 1 ng ,и таймиране на овулацията ,но ме притесни да не презрее лигавицата нали се иска под 1 ?Дали не е различно при естествен цикъл и при този с естрофем ?
То е 3.39nmol ,но в другата мерна единица е 1 ng

# 543
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета! Ако има нови клиенти в Афродита:

 Днес прекарах известно време в клиниката и телефонът им буквално не спря да звъни и за секунда. Записваха часовете за април и за отрицателно време графика за месеца се напъни. За май месец до колкото разбрах се звъни пак по същия начин на 1во число рано сутрин. Може би е нова политика, но часовете свършват доста бързо да знаете. Hands V

# 544
  • Мнения: 1 114
Здравейте, момичета! Ако има нови клиенти в Афродита:

 Днес прекарах известно време в клиниката и телефонът им буквално не спря да звъни и за секунда. Записваха часовете за април и за отрицателно време графика за месеца се напъни. За май месец до колкото разбрах се звъни пак по същия начин на 1во число рано сутрин. Може би е нова политика, но часовете свършват доста бързо да знаете. Hands V

А за тези които вече са пациенти има ли проблем?

# 545
  • Мнения: 435
Това предполагам не важи за започване на стимулация?! В смисъл- при цикъл, се звъни на доктора, нали?

# 546
  • София
  • Мнения: 11 571
Кои часове свършват бързо? Ако е за д-р Станулов, миналата седмица записваха първични  часове за юни. Който е пациент вече, няма нужда да чака. Станулов казва кога да се отиде, на пример на 2 ден на МЦ и това става без точен час. Вмъкват ви. Няма да изпуснете процедура.

Имайте предвид, че има и други лекари и те са по различни схеми. Те преглеждат няколко пъти в месеца и при тях се запълват бързо часовете. Да не би да сте хванали такъв период и да не е било за Станулов?

# 547
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета! Ако има нови клиенти в Афродита:

 Днес прекарах известно време в клиниката и телефонът им буквално не спря да звъни и за секунда. Записваха часовете за април и за отрицателно време графика за месеца се напъни. За май месец до колкото разбрах се звъни пак по същия начин на 1во число рано сутрин. Може би е нова политика, но часовете свършват доста бързо да знаете. Hands V

А за тези които вече са пациенти има ли проблем?

Не. Аз днес даже бях точно за стартиране на процедура и без записан час.  Мисля, че ставаше въпрос за нови клиенти на клиниката и за генекологични прегледи.

# 548
  • Мнения: 20
След като вече веднъж сме били на преглед/консултация, при последващо запазване на час, вече виждат в системата им, че не сме нови клиенти на клиниката и дават по-ранен час ли? Т.к. трябва да направя цветна снимка + още едно изследване и се чудя след това на доктора ли директно да се обадя или на регистратурата за час...

# 549
  • София
  • Мнения: 11 571
Обаждате се на регистратурата и казвате, че д-р Станулов ви е казал да отидете, когато са готови изследванията. Ако е нещо спешно, тип започване на процедура и за същия ден може дори. Давам пример, миналата седмица записвах час само за разговор с доктора във вторник и имаше за петък свободен, понякога е за след седмица. Следващата уговорка ми е на първи ден на МЦ да звънна в клиниката и да отида на 2 или 3 ден т.е. дават веднага. В тези случаи обикновено ми казват, че нямат свободен  час, да отида след определен час и да чакам.

# 550
  • Мнения: 831
Момичета, някоя от вас да е правила селекция на сперматозоиди в Афродита? Какъв беше вашият избор и имаше ли успеваемост с оплождането?

# 551
  • Мнения: 119
Звъняха цяла сутрин за часове за доктор Атанасова.В началото на месеца отварят няколко свободни часове.Тя е известен лекар за следене на бременност.Така поне аз разбрах.
Здравейте, момичета! Ако има нови клиенти в Афродита:

 Днес прекарах известно време в клиниката и телефонът им буквално не спря да звъни и за секунда. Записваха часовете за април и за отрицателно време графика за месеца се напъни. За май месец до колкото разбрах се звъни пак по същия начин на 1во число рано сутрин. Може би е нова политика, но часовете свършват доста бързо да знаете. Hands V

А за тези които вече са пациенти има ли проблем?

Не. Аз днес даже бях точно за стартиране на процедура и без записан час.  Мисля, че ставаше въпрос за нови клиенти на клиниката и за генекологични прегледи.

# 552
  • София
  • Мнения: 1 154
Атанасова не преглежда бременни в Афродита. Само в Токуда.

# 553
  • Мнения: 119
Атанасова не преглежда бременни в Афродита. Само в Токуда.

Това ми каза момичето на рецепцията, затова го и написах тук.Специално я попитах за какво звъни цяла сутрин телефона.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 154
Няма как да има промяна. Преглежда бременни само в Токуда, където е от водещите специалисти за проследяване на бременност, плюс част е от лекарска комисия. Казвам от опит, скорошен и за да не се обърка някой, защото ще върне бременна. Simple Smile Правила го е.

Общи условия

Активация на акаунт