Магазин Sinsay - тема 8

  • 56 401
  • 547
  •   1
Отговори
# 525
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Просто използвайте опцията за връщане на сайта, без значение дали ще е с куриер или лично в магазин. Там винаги има поле за банковата сметка, не чакаш от умрял писмо след това.

# 526
  • на морето
  • Мнения: 1 388
Занесете я в някое химическо чистене или на шивач да Ви я изгладят.
Занесох я на шивач, но ми казаха, че не става, защото е солей. Плисето се оправя, но солеят не подлежи на гладене

# 527
  • Плевен
  • Мнения: 715
Зимата си поръчах една плисирана пола, която дойде много измачкана. Аз я прибрах и сега дойде време да я нося. Но това нещо няма гладене. Направо е за боклука. Какво ще ме посъветвате?
Пробвайте да я изперете на програма за фини дрехи с повечко омекотител. Аз така си оправих едно плисе, но от шифон.

# 528
  • София
  • Мнения: 3 857
И аз препоръчвам пране. Или просто намокряне. Без центрофуга.

# 529
  • Мнения: 96
Здравейте, взех да децата от кожените якета. Та сега се чудя как се перат? В пералня?

# 530
  • София
  • Мнения: 8 664
Нямат ли етикет? Там трябва да пише.

# 531
  • София
  • Мнения: 16 075
Купих подобни якета за дъщерята и внуците.
Не съм ги прала. То те не са и кожени - еко кожа се води = изкуствена. Поизтрих ги с мокри кърпички и си ги носят.

# 532
  • Мнения: 1 758
Такива якета пера на 30 градуса и с ниски обороти центрофуга,нищо им няма.

# 533
  • Пазарджик
  • Мнения: 731
Искам да върна част от 1 поръчка получена от физ.магазин,но в кашона няма товарителница.Трябва ли за направя нещо или направо в магазина да я занеса?Не съм връщала нищо повече от година  и не знам как точно седят нещата.

# 534
  • Мнения: 39 444
Момичета, къде мога да видя размера на това килимче?
https://www.sinsay.com/bg/bg/kilim-304an-01x

# 535
  • Мнения: 2 595
Момичета, къде мога да видя размера на това килимче?
https://www.sinsay.com/bg/bg/kilim-304an-01x

60х90см
малко под цвета е размера

# 536
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Искам да върна част от 1 поръчка получена от физ.магазин,но в кашона няма товарителница.Трябва ли за направя нещо или направо в магазина да я занеса?Не съм връщала нищо повече от година  и не знам как точно седят нещата.

От профила онлайн заявявате кое ще връщате и носите в магазин.

# 537
  • Пазарджик
  • Мнения: 731
Искам да върна част от 1 поръчка получена от физ.магазин,но в кашона няма товарителница.Трябва ли за направя нещо или направо в магазина да я занеса?Не съм връщала нищо повече от година  и не знам как точно седят нещата.

От профила онлайн заявявате кое ще връщате и носите в магазин.
Така и направих,но преди имаше и товарителница в пратката ,а сега не и затова се обърках.

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 3 245
Aз никога не съм имала товарителница в пратката...

# 539
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Aз никога не съм имала товарителница в пратката...

И аз. Ама винаги връщам в магазин и не ми е трябвала, та може да не съм обърнала внимание.

Код MAGI10 до края на май

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 18:10 от Вълшебство

Общи условия

Активация на акаунт