Български брандове и бутици -Тема 3

  • 48 005
  • 411
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 4 758
Последно си купих в петък две страхотни летни рокли на Авин, които още не са качени в сайта. Страхотни материи и много красива кройка. Отдавна не си бях купувала дрехи с такова желание да ги нося.
Преди това си купих страхотно яке от вълна от Aureline- също много красиво и съм много доволна.


Денина е много красива в жълто, отива ѝ и нещо набляга много на цвета в колекциите й. Самата жълта рокля на снимките изглежда с кофти кройка, а бежовата нагъната отзад на колана. Дано да се доредя онлайн като пусне колекцията- харесах много една тениска и панталонки от снимките. И един сет имаше симпатичен, но имам такъв от миналогодишната колекция и ластичния колан малко ми е по-сложен за комбиниране. Десените са чудесни.

# 361
  • Мнения: 391
Тази седмица направих още две поръчки от nikole collection и съм много доволна. Взех дънки и къс дънков блейзър. Набелязала съм и едно яке.
Скоро надявам се чакам и от Алеса дънково яке.  Пуснаха една пола алесите - черна ор тюл. Чаках да я пуснат още като излезе колекцията. Пуснаха я, но само до М размер....та ще съм пас!

# 362
  • Мнения: 421
Двете обсъждани рокли на Денина са супер! Пробвах ги и стоят чудесно. И не, не е реклама. 😁 Взех само бежовата, защото жълтата е доста прозрачна и само това ме спря. Жълтият ленен сет е много симпатичен, но нещо не се възприемам с такива ризи нагоре и се отказах.
Дрехите на марката са топ, единствено бих се радвала да има по-често нови модели/кройки, защото често преиздават неща от предишни колекции в нови цветове.

# 363
  • Мнения: 3 535
Имам тъмно синия пуловер на Д.Мартин от новата колекция и е страхотен. И бялата тениска с щампа на сини цветя. Суперски са
Бялата риза беше зле като кройка и я върнах - къса и много широка.
Роклите не са добре като кройка, но ще се радвам да ме опровергаете със снимки Simple Smile

# 364
  • Мнения: 1 752
Роклите на Денина ми изглеждаха така, че правят ханша доста пищен. Не ми допадат като кройка.

# 365
  • Мнения: 1 129
Аз от AVENEW имам две рокли, и от двете съм много доволна. Едната я взех на намаление и не мога да се нарадвам на късмета си. Поръчвах късното лято обаче и за сега не знам имат или нямат забавяне на поръчките.
Някой наскоро да е поръчвал от Nelita? Имам проблем със сайта им, а си бях харесала сако и панталон. Дали е само при мен проблема или самият сайт е кофти?

# 366
  • Мнения: 626
Колко струва бежовата рокля на Семинар Мартин? Хвърлила съм ѝ око и аз.

# 367
  • Мнения: 332


Жълтата рокля "на Д. Мартин " я има перфектно скроена и ушита от Роси фешън още от март по магазините им.

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 15:58 от atenan

# 368
  • Мнения: 3 535
Благодаря за инфото за Роси Фешън 🌷

# 369
  • София
  • Мнения: 3 842
Роси фешън са много добри, аз съм фен на панталоните им предимно, много са изпипани. Тези дни ще ходя в Пробната, искам да се видя с гащеризон на Issy by Silvia най-накрая.

# 370
  • Мнения: 421
Роклята на Роси фешън е подобна, но не същата. На Денина е със скрит колан и се разкроява, надолу е по-разперена. Според мен точно там е чарът на някои от моделите й. Но разбира се, не може всичко да стои добре на всяка фигура. Например, новата зелена на точки, която е пуснала е
сладка, но неподходяща за мен, стои ми като чувал. Миналогодишните летни с тънки презрамки също.
Цената на бежовата е 189 лв.

# 371
  • Мнения: 3 535
на Issy by Silvia съм харесала сако, панталон и блуза с цвете

съгласна съм че няма как всичко да стои на всеки, но при стандартна фигура и добра кройка, дрехите застават прилично. При недомислена кройка издува, дърпа, виси, прави обем където няма и т.н.

# 372
  • Мнения: 406
За който се интересува, Роси фешън имат -20% за поръчки онлайн в периода 23.04-25.04, но системата им е доста дървена - прави се поръчка и след това служителят, който я обработва взима предвид намалението ръчно и съобщава намалената цена. Т.е. не се отчита автоматично при поръчка.

# 373
  • Мнения: 4 588
Роклите на Денина ми изглеждаха така, че правят ханша доста пищен. Не ми допадат като кройка.
Не съм ги пробвала тези така рекламирани тук рокли, но поне на картинка ми изглеждат безформени, ежедневни, прикриващи фигурата. Дължината до коляното също не ми е от най-любимите.

Иначе точно това разкрояване от кръста надолу и тази дължина вършат чудесна работа на жени с по-широк ханш или точно обратното - на такива без, които искат изкуствено да създадат илюзия за женствена фигура. За мен обаче са категорично не Grinning

# 374
  • Мнения: 1 463
И за мен са Не (тънък кръст, с ханш). Направо огромна не правят тези разкроявания. Виж, на Роси Фршън ще ми стои добре.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 21:08 от HappyRSmile

Общи условия

Активация на акаунт