Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 407
  • 335
  •   1
Отговори
# 300
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Т.К. почштаемата г-жа гърдева сутринта ме зарябяваше с тези капсули, та да питам аз- има ли някой пишещ тук-вече втора тема ,както виждам, който да е отслабнал трайно и резултатн-о т.е. има ли ефект или както всички подобни продукти с тях или без тях, ако не ядеш - все се отслабва  Mr. Green

Така като чета, има ефект, но все си мисля доколко е траен.

Аре ,Цомбе, ще те чакам 10 дена и искам отчет! hahaha

# 301
  • Мнения: 13 512
Монда, Цомбе как е при вас с розовите? Май те действат?
Действет,действат...добре съм!

има ли ефект или както всички подобни продукти с тях или без тях, ако не ядеш - все се отслабва 
Да,ама ако можеш да не ядеш без хапчетата-аз не мога1

# 302
  • Мнения: 1 339
Свалянето на кг не знам дали се дължи на капсулите или на това, че почти не ям но определено нямам апетит не чувствам глад така че без капсулите нямаше да успея  Peace

# 303
  • Мнения: 220
Като ви чета вече и аз вече нямам търпение да ми изпратят и моите капсули.В началото когато беше пусната темата малко ме беше шубе но сега вече се вижда че на никой нищо лошо не му е станало.Значи тези прословути хапове действат.Пожелавам успех на всички. newsm10

# 304
  • Мнения: 13 512
Свалянето на кг не знам дали се дължи на капсулите или на това, че почти не ям но определено нямам апетит не чувствам глад така че без капсулите нямаше да успея  Peace
Липсата на апетит се дължи на капсулите. аз също без тях няма ше да мога да обуздая апетита. Дано да не ми се появят страничните ефекти като сърцебиене и главоболие, изтръпвания и т.н.

# 305
  • Мнения: 170
Като ви чета резултатите за свалените килограми и то без усилия едва се въздържам да не изтичам до Ремедиума и да си купя китайското чудо. Но твърдо съм решила един месец да изкарам без никакви добавки, защото съм се превърнала в опитна мишка за експерименти. Малко почивка.  А за вас наистина много се радвам и ви пожелавам да задържите свалените килограми.

# 306
  • Мнения: 1 455
Т.К. почштаемата г-жа гърдева сутринта ме зарябяваше с тези капсули, та да питам аз- има ли някой пишещ тук-вече втора тема ,както виждам, който да е отслабнал трайно и резултатн-о т.е. има ли ефект или както всички подобни продукти с тях или без тях, ако не ядеш - все се отслабва  Mr. Green

Така като чета, има ефект, но все си мисля доколко е траен.

Аре ,Цомбе, ще те чакам 10 дена и искам отчет! hahaha
  Ами аз имам пауза от две седмици,още не съм започнала втората опаковка,защото нямам вече такъв апетит.Като изпих първата опаковка отслабнах 3кг.,а след спирането свалих още един килограм.Има дни в които имам апетит(като днешния),но засега не качвам.

# 307
  • Мнения: 10 758
Като ви чета резултатите за свалените килограми и то без усилия едва се въздържам да не изтичам до Ремедиума и да си купя китайското чудо. Но твърдо съм решила един месец да изкарам без никакви добавки, защото съм се превърнала в опитна мишка за експерименти. Малко почивка.  А за вас наистина много се радвам и ви пожелавам да задържите свалените килограми.
В Ремедиума има само от зелената опаковка.

# 308
  • Мнения: 13 512
кажи сега ко стаа с апетита? Какво похапна след палачинките?

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз съм втори ден на розовите хапчета и действително нямам никакъв апетит.Нямам сухота в устата,изобщо чувствам се добре за момента.Надявам се след няколко дни да има и резултат с намаляването на килограмите.Дано и при вас всичко върви добре!

# 310
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Днес се престраших!
След първата капсула ометох 1 сандвич и 1 банан Simple Smile Мога и още.
Нещо ме удари в яйчниците обаче. ( Ама явно не е от капсулата , щото не забелязах някой да се оплаква от това )

# 311
  • Мнения: 13 512
Нещо ме удари в яйчниците обаче. ( Ама явно не е от капсулата , щото не забелязах някой да се оплаква от това )
Еееее,това вече е върхът! Не може,разбира се  да е от тях...стана тя. Цомба ако разбере, венага  ще ги спре, тихо...

# 312
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Нещо ме удари в яйчниците обаче. ( Ама явно не е от капсулата , щото не забелязах някой да се оплаква от това )
Еееее,това вече е върхът! Не може,разбира се  да е от тях...стана тя. Цомба ако разбере, венага  ще ги спре, тихо...

Не бе сигурно не е от това. Аз нямам никакви ефекти до сега. Даже и по отношение на апетита ахахах Simple Smile  Laughing Laughing Темерутеста работа.

# 313
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Днес ми е четвърти ден на розовите. Първия имах сухота и малко ме наболяваше глава ама от втория вече няма такива неща.Само да ви питам верно ли не ви се спи-аз спя като пън. За сега не знам дали съм отслабнала и колко защото ме е страх да се кача на кантара ама с толкова малко ядене няма начин да няма резултат.Сутринта си навлякох едни дънки дето още преди коледа ми стояха като скафандър, а напоследък изобщо не можех да ги закопчея. Щом изкарах цял дообяд в тях-явно хапчетата действат.

# 314
  • Мнения: 781
Хайде и аз да се разпиша в отбора на китайките........зарибихте ме  -няма начин!! Mr. Green
Бях на Пиротска и си купих лилава Shocked кутия хапчета за отслабване 2х12 бр. Иначе имаше и розова, но продавачката ми обясни, че са същите - разликата е в количеството Wink
Имам 5 - 6 кила за сваляне и с нетърпение очаквам резултати.... съответно ще докладвам! Simple Smile Това, което ме обнадеждава е че спортувам активно! Flutter
Успех на всички, дерзаещи......!!!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт