Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 98 434
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Аз загубих златно пръстенче,подарък от мм в бедните първи семейни години/90-те/…къде ли не го търсих…открих го след 7-8год.като се местихме в нов дом….беше се заврял във фуга на паркета 🤔

# 736
  • София
  • Мнения: 3 942
Ааа - може, може. Принципно не се усещат, освен ако няма някакъв проблем - подпухнали клепачи, възпалени очи или надрана леща. На мен удоволствието да не внимавам, как ги слагам при свалянето, ми стуваше един платен преглед. Свалила съм ги вечерта и без да се усетя съм завъртяла кутийката или съм разменила капачетата и лявата съм я носила на дясното око и обратното два дни. Вече припадах, че диоптърът на едното ми око рязко се е вдигнал и хукнах на преглед. Посмяхме се с докторката. Тя - тактично, аз с облекчение…

# 737
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Купих перли за пране, обаче ги сложих в сушилнята, а не в пералнята. Усетих се като започнаха да тропкат вътре...Спрях, отворих и викам да ги посъбера, но междувременно успях да бутна препарата за пране, оставен незатворен и да...Поне успях да сготвя без услонения. А денят едва започва Simple Smile

# 738
  • Мнения: 12 236
Аз още си търся едната обица. Безрезултатно, вече трета седмица. Ако скоро не я открия, отивам да си поръчам нова. За по-сигурно може и чифт, да си имам резерва. Дано още я имат в асортимента на магазина и добре, че е сребро.

# 739
  • Враца
  • Мнения: 2 323
Преди няколко дни се прибирах вкъщи, и понеже бях с повече багаж, реших да се кача на асансьора. Иначе съм по стълбите на надпартерния етаж.
Качих се горе и гледам- хм, изтривалката пред вратата я няма. Крача към вратата и тъкмо се чудя на кого му е притрябвала нашата изтривалка, когато зацепвам, че съм на горния етаж. Добре, че не започнах да ръчкам с ключа зда отключвам.
Двата етажа са идентични откъм разположение на вратите, и вратите са еднакви... Wink

# 740
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Идвам си от парти - изненада за рожден ден.

Партито беше започнало без рожденника и забавата си върви, по едно време някой спира музиката и се привиква - тихо, рожденника идва! Като влезе, започваме да пеем, ок? И само моят глас се чу в тишината, съвсем сериозно питаща - добре, ама коя песен?
Hаppy birthday беше изпълнена през много смях...

# 741
  • Мнения: 437
Болна съм, някакъв лек вирус. Но имам кръвотечение от носа и лека хрема. Вчера се връщам.след нощна смяна. Душ, закуска и се просвам в леглото да позяпам телевизия. 😀. Решавам да си капна лавандулово масло на възглавницата, хем да ми отпуши носа, хем за подобряване на съня. Капя, но не долавям аромат.  Пак капя и нищо. Изведнъж се ободрявам и заемам бойна поза. Слагам по ръцете мириша- нищо! До мен имам крем за ръце, доста силен. Отварям го и душа, пак нищо.
Яснооо, това значи било да загубиш обоняние. Явно е Ковид!
Опаааа, аз съм имала тампончета напоени с лимонов сок в носаааа.

# 742
  • Мнения: 4 244
Ха Ха, а моята обица беше в леглото. Чакаше ме там. Беше проспала деня, горката 😀. Е, аз забелязах че я няма малко преди да се прибера.
И аз съм пробивала уши на съученички. На едната даже и  го пробих в час. Тя не гъкна 😀.
Като дете пищях театрално всеки ден, когато майка ми решеше дългата коса. На всяко по-сериозно (и не толкова) скубане вдигах децибелите, а тя повтаряше "Трай, бабо, за хубост!"
    zavs, болднатото ме изуми. Да не гъкне! Ехааа! Трай, бабо не било измислица! 🤣😜😂

      Шугъърр, Heart 😆
    Да те попитам за двамцата "умрели". След перфектните им актьорски превъплъщения продължиха ли да работят в кухнята или се устремиха да се борят за Оскар? Wink
   Ох, не мога да спра да се смея!

# 743
  • Мнения: 1 069
Минавам само да споделя емпиричен опит- не проверявайте какво се случва със сокоизтистквачката( дори и да трака страшно), докато не е  спряла да се върти, напълно ...особено ако си цедите сок от червено цвекло!

# 744
  • Мнения: 13 359
Охх... Това си го представих цветно още преди да стигна до последния ред, но като прочетох и за цвеклото си звучи травмиращо направо.

# 745
  • Мнения: 3 165
   Преди време, без да искам, вързах тенекия на един приятел. Бях му обещала да му свърша една услуга, налегнаха ме други грижи и съвсем изключих. Пиша му после да се извиня, беше нещо в стил: "Знаеш, че много те обичам и не беше нарочно. И аз знам, че ти много ме обичаш и няма да ми се сърдиш дълго." И го изпращам... на братовчед ми. Имената са подобни. Братовчед ми пък веднага го видя и ми праща въпросителна. Ей сега е момента, казвам си, да тествам родата за лоялност. Пиша: "Братчед, ясно ти е, че не беше за теб, обърках се. Пред мъжа ми да не си гъкнал!" После показах кореспонденцията и на мъжа ми. Само след няколко дни се срещнахме случайно аз с моя мъж и братовчед ми с жена си. Братовчедът мълча като партизанин. Издържа теста Simple Smile.

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Браво на бра’чеда 👍
Моят ми създаде много главоболия когато още първата година като семейство го срещаме с Мм и той ме пита как е бившият ми 😬,казва му името и продължава да дърдори как ми бил голяма любов,как нашите не го одобрявали и т.н. 😰

Наскоро ми се случи да стържа моркови на ел.ренде,нещо тракаше странно от известно време,но като го разглобявах за чистене нищо не откривах и продължих да го ползвам...та тогава така яко затрака,че докато го изключа беше рендосало и една пластмасова вътрешна част 😦...добре,че бързо намерих и поръчах резервна,за да не хвърлям цялата машина.

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 14:21 от Doli

# 747
  • Мнения: 3 467
Браво на бра’чеда 👍
Моят ми създаде много главоболия когато още първата година като семейство го срещаме с Мм и той ме пита как е бившият ми 😬,казва му името и продължава да дърдори как ми бил голяма любов,как нашите не го одобрявали и т.н. 😰

Наскоро ми се случи да стържа моркови на ел.ренде,нещо тракаше странно от известно време,но като го разглобявах за чистене нищо не откривах и продължих да го ползвам...та тогава така яко затрака,че докато го изключа беше рендосало и една пластмасова вътрешна част 😦...добре,че бързо намерих и поръчах резервна,за да не хвърлям цялата машина.

О, аз така блендирах на зълвата пластмасовият протектор на ножчето на блендера! Тъкмо преди да започна, тя реши да ми обяснява как да ползвам ръчен блендер, и аз, с всичкото възможно самочувствие на света и казах “Виж, какво, аз съм с PhD, не е нужно да ми обясняваш”. И малко след това блендирах протектора. Оттогава и тя, и приятелките ми знаят, че като им кажа “аз имам PhD”, веднага ме питат, какво пак направи!?  А аз съм си муня, от класа!

# 748
  • Мнения: 1 755
Аз блендирах на парчета дървена чаена лъжичка с нутрибулета. Издържа и той теста, все още работи. Може би се позатъпиха ножовете, но не ми се занимава да ги подменям, кълца прилично 🫣🫣

# 749
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Нутрибулета накълца наситно вътрешното си гумено уплътнение 😂 …лошото беше,че и продуктите вътре заминаха в кофата 🤨

Общи условия

Активация на акаунт