Целулит - 13 тема

  • 35 542
  • 375
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 762
Здравейте, някой има ли опит с Ендосфера и какви са впечатленията му. В Дуписима има безплатно промо и мисля да я тествам тези дни

# 346
  • Мнения: 20
Здравейте, някой има ли опит с Ендосфера и какви са впечатленията му. В Дуписима има безплатно промо и мисля да я тествам тези дни
Аз направих пакет процедури ендосфера в Дуписима за 1000+ лв, ефект никакъв, дори минимален. Не съм доволна изобщо и не препоръчвам.

# 347
  • Мнения: 209


Някой доволен има ли от този уред? Има ли смисъл в закупуването му? Дали ще има пак обратен ефект, ако спре да се ползва като другите процедури?

# 348
  • Мнения: 4 580
Никаква работа не върши според мен.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Не мога да се сетя за нещо по - нищоправещо от ендосфера. Не си давайте парите.

# 350
  • Мнения: 69
Аз пък в  момента съм в друга чуденка:
- дали да дам 900лв за 12 процедури LPG alliance
- или да дам 900лв за 3 процедури VelaShape 3
🤔😐
За LPG казват,че резултат има но трябва повече процедури, за Velashape чета ,че имало резултат от от първата и се развивал също и във времето.
Вие какво мислите момичета?
Иначе относно масажорите за вкъщи, аз имам един с въртяща се глава и го използвам, за да по силно да си нанасям антицелилитния лосион на Икаров, и за мен има ефект от гледна точка на това ,че използвам неговата сила, а не тази на ръцете ми, защото ако трябва само с ръце да се масажирам силово изкарвам по 2 минути, а с масажора се масажирам по 20мин на крак. Не знам обаче как да ви прикача снимка, да го видите.
Edit: Ето снимка на масажора

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 21:20 от Puffy-Cat-13

# 351
  • Мнения: 39 509
О, задължително да ни покажеш този масажор!

# 352
  • Мнения: 69
О, задължително да ни покажеш този масажор!
Добавих снимка в горния коментар.

# 353
  • Мнения: 76


Някой доволен има ли от този уред? Има ли смисъл в закупуването му? Дали ще има пак обратен ефект, ако спре да се ползва като другите процедури?


Имам този масажор. Не помня със сигурност, но май го купих от Лидл. Не върши работа. Ако натисна повечко, успявам да противодействам на въртенето на машинката, т.е. слаба е. Обикновените вендузи са най- работещото нещо, което съм ползвала у дома.

# 354
  • Мнения: 1 813
Аз лично съм се насочила към LPG Aliance.
Със сигурност е по-добре 12 процедури,които както знаем до голяма степен са и лимфодренаж,отколкото три.

# 355
  • Мнения: 69
Момичета,срам не срам,слагам снимка,за да кажете какво чудо ми трябва за това желе и натрупана лой 😭😓 И дали някоя от вас е оправили подобно положение с LPG, да знам има ли смисъл да си дам парите,или просто няма да ходя нито на море, нито с къси панталони, нито с нищо 🤧😔😪

# 356
  • Мнения: 4 580
Puffy, на питането за процедурите не мога да ти отговоря, но за плажа ще ти се карам. Точно на морето и на плажа, на никой не му пука как изглежда. Боже, какви гледки има там... ти си се депресирала. Горе главата и на плажа!

# 357
  • Мнения: 11
Аз със сигурност препоръчвам Onda. След много опити и задълбочено четене със сигурност тя дава най-добър резултат, защото прониква в дълбочина. Vela shape и LPG работят само на повърхността на кожата и именно поради тази причина ефекта е минимален или временен. Преди 6 м правих процедури с Онда в Пловдив и целулита ми се махна на 90% . Сега мисля да затвърдя с още 3-4 процедури.

# 358
  • Мнения: 5 392
Можеш ли да качиш снимки преди и след Ондата?

Коте, ще се редуцира с процедури, но няма да изчезне съвсем. Имай го предвид.
С малко тен нещата ще изглеждат далеч по-добре. Никакви такива без плаж. Жени сме, имаме си целулит;)

# 359
  • Мнения: 11
Много ме е яд, че не исках да ме снимат, иначе момичетата предложиха. Може да разгледате във профила им в Facebook или Инстаграм. Съвсем реални са им снимките на клиентите, които са искали да ги снимат.

Общи условия

Активация на акаунт