93-то ОДЗ

  • 3 879
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Записахме детето в тази детска градина,но нямам никаква информация за учителките,условията,отношението към децата и всичко останало,което може да е важно.Ако имате някакви мнения,моля да споделите...мерси.

# 1
Моята дъщеря изкара там 4 години, аз лично съм доволна от градината. Пожелавам ви да сте здрави, защото първата година това е проблема  Sad

# 2
Никой ли не е посещавал тази градина?!Не ме отчайвайте....това е в Красно село да поясня... newsm10

# 3
adelka, аз съм се обиркала, нашата детска градина беше 93, но се води 93-та целодневна детска градина и е в Лозенец. Не знаех че се дублират номерата, вашето може би е ясла и затова ?

# 4
Мале мила,тъкмо се обнадеждих,че поне някой знае за какво иде реч,а то....

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Това е е дна нормална държавна детска градина!
Без кой знае какви забележки и екстри.
И моят син го записах на ясла там от септември, но едва ли ще ни огрее...имайки в предвид кой номер сме. Simple Smile

# 6
Детската градина в "Лозенец" е много добра, т.е. не е просто нормална. Можете да запишете детето си на футбол, художествена гимнастика, приложни изкуства, английски, Алианс /английски/ отделно, танци. Има театър на всеки две седмици. Всеки май се организира турнир по футбол на детските градини и тази детска градина учавства. Организират се и състезания по худ. гимнастика. Синът ми сега е първи клас- преди беше там. Кара там и предучилищната. Доволна съм. Зависи и на каква учителка ще попаднете- не всички са от най- добрите и детето може да не хареса градината по случая Rolling Eyes. Не чакайте да ви приемат- просто дайте символичен подарък на директорката и сте вътре  Laughing, иначи само ще ви обясняват как децата били много и нямало места.

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Здравейте! Връщам темата защото и ние сме записани в 93 ОДЗ, само че в яслата. Някой може ли да сподели впечатление за условията, начина на гледане на децата и пр.?

# 8
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ама няма ли някой, който да сподели мнение за тази ясла? Намира се непосредствено зад комплекса със строителното Фантастико, на ул. Дебър...

# 9
  • Мнения: 1 208
Nadarni, и моето дете е в яслата, но не мога дати кажа нищо конкретно, защото сме само от една седмица там. Вие в коя група сте?

# 10
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Nadarni, и моето дете е в яслата, но не мога дати кажа нищо конкретно, защото сме само от една седмица там. Вие в коя група сте?
Ние сме в 3-та яслена група. И аз нямам все още впечатления, затова очаквах такива от майчетата тук Simple Smile

# 11
  • Мнения: 255
Детската градина в "Лозенец" е много добра, т.е. не е просто нормална. Можете да запишете детето си на футбол, художествена гимнастика, приложни изкуства, английски, Алианс /английски/ отделно, танци. Има театър на всеки две седмици. Всеки май се организира турнир по футбол на детските градини и тази детска градина учавства. Организират се и състезания по худ. гимнастика. Синът ми сега е първи клас- преди беше там. Кара там и предучилищната. Доволна съм. Зависи и на каква учителка ще попаднете- не всички са от най- добрите и детето може да не хареса градината по случая Rolling Eyes. Не чакайте да ви приемат- просто дайте символичен подарък на директорката и сте вътре  Laughing, иначи само ще ви обясняват как децата били много и нямало места.
Обадиха ми се от тази градина да запиша сина си, но на мен ми се струва малко подозрително, че в тази градина винаги има свободни места, а всички останали са препълнени. Моля, който има някаква инфорамация да сподели, защото записването вече ни е спешно.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ние сме в 3-та яслена група. И аз нямам все още впечатления, затова очаквах такива от майчетата тук Simple Smile

Дъщеря ми за малко да бъде записана в същата яслена група. Щеше да са заедно с вас, ако  не се бях спряла на друго детско заведение.
Иначе за това ОДЗ съм чувала що- годе само добри отзиви.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 12:35 от Umma

# 13
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
sisku, вие в коя група сте?

# 14
  • Мнения: 1 208
Във втора група сме, а във вашта имаме едно приятелче Александър newsm5.

# 15
  • Мнения: 3 092
Връщам, темата за да попитам - на този адрес ми "излиза" 49-та детска ясла , а в София Мап 93-то ОДЗ newsm78
За какво последно иде реч че вече се обърках.Да тичам ли там вдругиден или да си трая до 04.02 когато се подават докумемти за ОДз. Rolling Eyes
Мерси предварително  Hug

# 16
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
93-то ОДЗ за което говорим, се намира на ул. "Дебър" № 16-22. А тази 49-та ясла е на ул. "Св. Пимен Зографски" № 5 в кв. Изгрев.
Къде ти "излиза"?

Общи условия

Активация на акаунт