Дисниленд Париж - тема 6

  • 18 478
  • 503
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 002
При второто ни посещение в Дисни изобщо не стигнахме до Питър Пан, а и 1 път стига! Любима моя и на детето анимация, но като атракция в парка ми е на едно от последните места!
Влакчетата на Пинокио и Снежанка са много подобни с това на Питър Пан, но ми харесаха повече, а и се чака по-малко за тях!

# 481
  • Мнения: 10 507
Тия атракции са за бебешори, които не ги е страх от куклен театър. 2-5 годишни

# 482
  • София
  • Мнения: 1 783
Питър Пан - на early magic hour. Тогава се возихме три пъти един след друг изобщо без чакане. А има ли някъде кои атракции се включват в този час? Търсих, но не намерих.

# 483
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
На картата в приложението ще се види кое работи рано сутрин. Кликнах на някои от атракциите за днес - обичайните заподозрени като Питър Пан, BTM, Phantom manor, Buzz .....

# 484
  • Мнения: 1 002
Аз имам малко страничен въпрос! Знае ли се колко време ще се строи новият тематичен парк/атракция на Замръзналото кралство и всъщност колко нови атракции ще има?
Ако имам възможност бих посещавала Дисниленд всяка година, но ще го направя евентуално когато има нови атракции и шоу програми (Ако някой посети новото шоу за "Алиса" ще чакам отзиви)!

# 485
  • Мнения: 511
Аз имам малко страничен въпрос! Знае ли се колко време ще се строи новият тематичен парк/атракция на Замръзналото кралство и всъщност колко нови атракции ще има?
Ако имам възможност бих посещавала Дисниленд всяка година, но ще го направя евентуално когато има нови атракции и шоу програми (Ако някой посети новото шоу за "Алиса" ще чакам отзиви)!
Точна дата няма обявена засега, но се коментира 2025г., вероятно към края. Атракциите на Фроузън май ще са 2 (като не съм 100% сигурна). Говори се за някакво шоу на езерото, както и срещи с Анна и Елза. Като пак подчертавам, че не е официално потвърдено все пак. Simple Smile Ще има ресторант, както и атракция на Рапунцел. Ще бъде общо взето същото като чашите на Алиса и колите (тези срещу Crush), но ще е с лодки, вместо чаши/коли.
Аз лично бих посетила парка поне 4-5 месеца след като отвори Frozenland, защото предполагам, че ще е нетърпима навалица преди това. Като си спомня какво чудо беше с Avenger Campus-а и ми става зле. Grinning

За новото шоу и аз ще чакам отзиви, ако не, живот и здраве ще дам аз, към края на юни, ако не забравя! Grin

# 486
  • София
  • Мнения: 2 143
Всяка вечер ли го има вечерното светлинно шоу? Сега платих последната вноска от резервацията и реших да разцъкам какви допълнителни екстри мога да запазя. Та ми дава възможност да запазя viewing area за дневния парад и за трите дати, на които ще сме в парка, но за вечерното шоу ми дава опция само за 14.05. Дали е защото само тогава ще има шоу /ние ще сме в парка от 12 до 14.05/ или просто местата за предишните 2 дати да разпродадени?

# 487
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Всяка вечер има шоу. Явно само за тогава има свободни места за зоната.

# 488
  • София
  • Мнения: 2 143
Благодаря, Mileto! Направо изтръпнах, че ще ми се разбърка програмата за последния ден Relaxed

# 489
  • Варна
  • Мнения: 53
Здравейте!
Минавам за съвет. Резервирахме за Дисниленд преди два месеца, преди месец цената на хотела, в който запазих падна със 100 евро, преживях го. Сега обаче е паднала с 240 евро.....
Което си евентуална нощувка в Париж, защото и такава планираме. Кажете има ли какво да направя в случая, че миналата седмица ни анулираха и полета и сега купувам нов с 200 лв от скъп от стария. Та голяма каръщина....

# 490
  • Мнения: 18 580
Виж ти, кой е хотела? Досега не съм засичала понижаване на цените, а сравнително редовно разцъквам приложението.

# 491
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Доколкото си спомням имате право на безплатно анулиране на резервацията до 7 дни преди датата. Можете да анулирате и да си запазите отново на ниската цена.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 53
Хотела е Ню порт бей, НОО оказа се че не съм сложила децата като съм проверявала пак цената 🤣🤣🤣🤣
Извинявам се, че и вас заблудих 😊😊😊
 Определено тези дни не съм на себе си, явно заради търсенето на нов полет. Че покрай отмяната на този, който бяхме платили се вкарах в голям филм. Всичко съм запазила и организирала съобразявайки се с полета. Сега трябва да летя с две деца с прекачване.
Виж ти, кой е хотела? Досега не съм засичала понижаване на цените, а сравнително редовно разцъквам приложението.

# 493
  • Мнения: 18 580
А, да, и на мен ми се е случвало да ми даде изненадващи цени, когато не отбележа детето.

# 494
  • Мнения: 267
А коя компания отмени полетите?

Общи условия

Активация на акаунт