Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми.

  • 159 479
  • 1 822
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 5 500
Вече не сами ДГ отказват да приемат неваксинирани деца, но и училищата.
Братовчедка ми няма право да отиде на училище, докато не представи бележка че е ваксинирана.... #2gunfire #2gunfire
   Нали обсъждахме че закона за образованието е по-силен от някаква си наредба за ваксинирането. Тоест не могат да и откажат правото на образование само защото не е ваксинирано детето.
Така е,
Мимито, вземай закона, братовчетка ти за ръка и право в училище!

# 781
  • Мнения: 4 150
Цитат
Просто наистина ми звучи прекалено конспиративно  и наистина все пак не всички се ваксинират. А това че ще измислят някой нов вирус и че ще предложат ваксина за него е повече от ясно.
Много е модерно напоследьк да се говори zа всичко,което не е ясно,че е конспирация...
Аz Ще вzема мерки,пьк вие си конспирирайте.... Sunglasses
Епидемичният театьр,който Ще се раzиграе сьвсем скоро Ще наложи zакон,кьдето всеки гражданин Ще е дльжен да се ваксинира.Ще има ваксиниране от врата на врата с полиция. Peace

# 782
  • Мнения: 1 178
Christian, можеш ли да бъдеш по-конкретен?  #Crazy #Crazy #Crazy
Аz Ще вzема мерки,пьк вие си конспирирайте.... Sunglasses
Епидемичният театьр,който Ще се раzиграе сьвсем скоро Ще наложи zакон,кьдето всеки гражданин Ще е дльжен да се ваксинира.Ще има ваксиниране от врата на врата с полиция. Peace

Все се надявах нещата да тръгнат в обратна посока, на това което казваш...

# 783
  • Мнения: 417
Много е модерно напоследьк да се говори zа всичко,което не е ясно,че е конспирация...
Аz Ще вzема мерки,пьк вие си конспирирайте.... Sunglasses
Епидемичният театьр,който Ще се раzиграе сьвсем скоро Ще наложи zакон,кьдето всеки гражданин Ще е дльжен да се ваксинира.Ще има ваксиниране от врата на врата с полиция. Peace
Наскоро беше обещал, че идват по-добри времена, сега ни плашиш. да се надяваме, че ще е скъпа за нашата здравна каса тази ваксина.

# 784
  • Мнения: 1 178
Е, за съжаление, може  и да се намери кой да  финансира. За такова важно нещо, касаещо здравето все се намира-  от някой евро фонд например...  ooooh!

# 785
  • Мнения: 4 392
Наскоро беше обещал, че идват по-добри времена, сега ни плашиш. да се надяваме, че ще е скъпа за нашата здравна каса тази ваксина.
Не е обещал. Надяваше се..  Sad

# 786
  • Мнения: 3 161
Епидемичният театьр,който Ще се раzиграе сьвсем скоро Ще наложи zакон,кьдето всеки гражданин Ще е дльжен да се ваксинира.Ще има ваксиниране от врата на врата с полиция. Peace

Eee, стига де, откъде дойде сега това? Майтап ли си правиш? Откъде черпиш тази информация?

# 787
  • Мнения: 4 392
Четох, че са измислили вируса на птичия грип, за да може  фармацевтичният гигант Roche да си продаде медикамента с изтекъл срок на годност #Crazy на европейските правителства за огромни суми. Не само, че не губят от унищожаването му, ами го продават за космически суми, защото уж бил животоспасяващ. #2gunfire
С един куршум - два заека.
Но ако е вярно това за чипа- още по- страшно е положението. Tired

# 788
  • Мнения: 667
Не само, че не губят от унищожаването му, ами го продават за космически суми, защото уж бил животоспасяващ.

Същата работа като флуорирането. Някои имал излишна суровина и се чудил как да я съхранява. Измислил да я продава и нещеш ли изненада... кариесите почнали да намаляват.
Това с чипа нещо като GPS ли ще се явява?

# 789
  • Мнения: 4 392
Не само, че не губят от унищожаването му, ами го продават за космически суми, защото уж бил животоспасяващ.

Същата работа като флуорирането. Някои имал излишна суровина и се чудил как да я съхранява. Измислил да я продава и нещеш ли изненада... кариесите почнали да намаляват.
Това с чипа нещо като GPS ли ще се явява?
Ами нищо чудно, на нашите да са им предложили пари, за да разкарат малко флуор..И къде, къде, във водата, че по- лесно ..

Нещо такова, но не само, защото те и мобилните ни телефони играят тази роля. Навсякъде могат да те засекат..Навсякъде има клетки вече..Подсети ме, че трябва да напиша малко и за този чип по- късно... Peace

# 790
  • Мнения: 4 150
Ще сложа официална информация,когато я получа.
Засега всеки може да раzпространява таzи информация.Колкото пове4е хора го zнаят,толкова по мальк е Шанса да се реалиzира.

# 791
  • Мнения: 1 586
Ще наложи zакон,кьдето всеки гражданин Ще е дльжен да се ваксинира.Ще има ваксиниране от врата на врата с полиция. Peace

Ти как смяташ да спасиш семейството си от тази ваксина при това положение?

# 792
  • Мнения: 2 761
Аз пък 4етох в "Окованата свобода" на Гълабов,4е и до сега са вкарвали миниатюрни 4ипове с ваксините,понеже минавали през игла.Не знам дали е вярно.

# 793
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Хора, вие откровено ме стряскате...   Thinking

# 794
  • Мнения: 1 080
Имам въпроси към tonev ,положителния ефект от ваксинирането на статистически данни ли се основава или на научни ? В този ред на какво се основават научните - има ли например сравнителни анализи - колко е титъра на антителата след прекарано заболяване и колко - след ваксиниране .Колко дълго трае (имунитета ) при първия ,колко при втория случай ?Колко са случаите в някакъв случайно взет интервал от време на заболели и увредени от дадено заболяване ,и колко са случаите на заболели и увредени от ваксини ? Знаем ,че всяко лекарство или др. се "пробва " ,преди да бъде допуснато на пазара .Ваксините върху кой,кого ,какво се пробват ? Как мога да бъда сигурна ,че дадена ваксина не е генетично замърсена ? И не на последно място ,кой поема вината при увреждане на дете след ваксиниране ?Защото изобщо не съм съгласна ,че нечие дете ще бъде необходима жертва .

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 16:55 от catch

Общи условия

Активация на акаунт