Количка за близнаци - тема №7

  • 11 334
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 746
Здравейте. Аз ползвах бъги. Моя приятелка имаше бъгабу. Пробвала съм я. Да - удобна и маневрена е. Има доста опции, включително и да се събере и да стане на единична. Кошовете се завъртат както ти е удобно - един напред, един назад... Или и двата в една посока. Общо взето е много добра количка.
НО, като размер е по-широка от бъгито.
Аз съм си пристрастна към него. Sunglasses
Благодаря от сърце за споделеното мнение! И аз отивам към първия избор - бъгито, асансьорът ни е 73 см., нищо друго не би се побрало вътре, а товарния асансьор не работи от много години.

# 16
  • Мнения: 2 144
Байби монстър също се побира, аз съм с такава и асансьора е от малките в панелните блокове, даже е с два сантиметра по тясна от бъгито. При мен проблема е стълбите след асансьора, направо ужас... Количката става тежка с децата в нея. И много трудно се качва и сваля.

Редактирам : при мен монстъра влиза на косъм, мисля че бъгито не би влязло, защото асансьора е от старите, дъската която се отваря за ремонтиране и когато заседнеш да дръпнеш ръчката е крива, измери асансьора на няколко места, да не се окаже и при теб така.


Здравейте. Аз ползвах бъги. Моя приятелка имаше бъгабу. Пробвала съм я. Да - удобна и маневрена е. Има доста опции, включително и да се събере и да стане на единична. Кошовете се завъртат както ти е удобно - един напред, един назад... Или и двата в една посока. Общо взето е много добра количка.
НО, като размер е по-широка от бъгито.
Аз съм си пристрастна към него. Sunglasses
Благодаря от сърце за споделеното мнение! И аз отивам към първия избор - бъгито, асансьорът ни е 73 см., нищо друго не би се побрало вътре, а товарния асансьор не работи от много години.

# 17
  • Мнения: 1 845
Момичета, а от къде си купихте монстъра-за нов питам?

# 18
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Момичета, а от къде си купихте монстъра-за нов питам?

Девилче, аз съм с друга количка, но има и Монстър. Хората са невероятно любезни - https://bebetabg.com/
Рядко съм доволна от магазин
Не са ми роднини или приятели, просто от там взехме нашата

# 19
  • Мнения: 21
От Хиполенд, много доволни останахме  направиха ни отстъпка и допълнително  ни предложиха да изчакме няколко дни , до черният петък  за допълнителни -25%

# 20
  • Мнения: 746
Виж в Дундьо, Девилче, имат намаление за близнаци на всичко 11 %, което е чудесно. Като обслужване и съвети, направо вкъщи бих си ги взела, включително доста пари ни спестиха край количката.

# 21
  • Мнения: 1 845
Много ви благодаря 🙏🏼❤

# 22
  • Мнения: 226
Здравейте Simple Smile На нас ни е рано още за количка, но естествено събирам отзиви и мнения, докато дойде моментът да купим. Може ли да ме ориентирате къде в София могат да се видят на живо Babymonsters и Dorjan Quick Twin? Също ако имате инфо за плюсове и минуси на тези два модела, ще съм ви благодарна ❤️

Последна редакция: ср, 10 яну 2024, 21:35 от Ivchoni

# 23
  • Мнения: 2 144
Baby monsters e доста тесен. Ние го взехме за да може да влиза в асансьора. Децата ми са на 1,4г не им е тясно, но определено, ако беше по широка седалката щеше да им е по удобно. Лека е, много маневрена и влиза в комбито (ауди) на косъм, ако беше по голяма нямаше да мога да затворя багажника, дори сега ако не съм я сгънала добре, не мога да затворя. Свалям я по стълби сама. И влиза през всички врати. Примерно ако беше по широка, днес нямаше никакъв шанс да вляза в еконт, едва влязох и с тази. На касата на кауфланд, първия път мислех, че няма да успее да мине количката, направо се притесних, но минава.


Здравейте Simple Smile На нас ни е рано още за количка, но естествено събирам отзиви и мнения, докато дойде моментът да купим. Може ли да ме ориентирате къде в София могат да се видят на живо Babymonsters и Dorjan Quick Twin? Също ако имате инфо за плюсове и минуси на тези два модела, ще към ви благодарна ❤️

# 24
  • Мнения: 226
А каква е разликата между Baby monsters Easy twin 3 и 4? Ако съдя по снимките само отпред където са крачетата дизайнът е различен,  както и багажникът на 4ката май е една идея по-голям. Вие кой от двата модела ползвате?

# 25
  • Мнения: 2 144
Ние сме с 3!  4ката е малко по широка на борда отпред и не влизаше в асансьора ни. Иначе 4ката се води по хубав плата, черния плат на 3ката избелява от слънцето. Нашата е черна със сиви сенници, черното го пера с препарат за черно пране, за да го поддържам и пак има много малко  избеляло при крачетата на децата , което ме дразни.

А каква е разликата между Baby monsters Easy twin 3 и 4? Ако съдя по снимките само отпред където са крачетата дизайнът е различен,  както и багажникът на 4ката май е една идея по-голям. Вие кой от двата модела ползвате?

# 26
  • Мнения: 5 338
Здравейте,
Гледам, че масово тук се прпеоръчва Baby monsters, но някой ползвал ли е друг тип количка? Монстърите могат ли да се обръщат към майката, или са само напред?
Бяхме си харесали количка едно зад друго, но като видях, че е на половина от моето тегло, се отказах. Сега заглеждам Cosatto. Могат ли да се возят бебетата без кош за новородено?
извинявам се за тъпите въпроси, но съответно с първото ми дете не съм имала такива размисли Grin

# 27
  • Мнения: 2 144
На cosatto са много малко колелата, не знам как ще минава по нашите улици! Возила съм в подобна единична количка едно дете   направо беше кошмар, от никуде не минаваше и навсякъде запъваше, на моменти имах чувството, че племенника ще изхвръкне, а две деца са си още по тежки. Дано се включи някой с такава количката. Ще ви даде най-адекватно мнение.


Здравейте,
Гледам, че масово тук се прпеоръчва Baby monsters, но някой ползвал ли е друг тип количка? Монстърите могат ли да се обръщат към майката, или са само напред?
Бяхме си харесали количка едно зад друго, но като видях, че е на половина от моето тегло, се отказах. Сега заглеждам Cosatto. Могат ли да се возят бебетата без кош за новородено?
извинявам се за тъпите въпроси, но съответно с първото ми дете не съм имала такива размисли Grin

# 28
  • Мнения: 5 338
Да, предположих.
Имаме доста време да решаваме,но все пак се оглеждам.

# 29
  • Мнения: 226
Здравейте, мамчета, пак съм аз с дилема около количките Simple Smile Фаворитите са ни Baby Monsters Easy Twin 4 и Mountain Buggy Duet. На мен чисто визуално повече ми харесва Монстъра, но таткото ме убеждава за Бъгито от гледна точка на здравина и размер на колелетата. На първия етаж сме, тоест нямаме ограничения във връзка с побиране в асансьор. На Бъгито не ми харесват разцветките, чакаме момиченца и не ми се искаше черна или сива количка... Но пък големите гуми са си неоспорим плюс.
Вашето мнение за тези две колички какво е? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт