Водомери и топломери с дистанционно отчитане

  • 15 604
  • 185
  •   3
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 280
Като дадете 200-300 лв сега, без гаранция че водомерите ще са ОК и няма все пак да се наложи смяна, после пак ще си дадете 500+инфлацията. А 2027 като почнат да начисляват и макс сметките, съвсем ще се чака дълго за смяна с дистанционен. Сменете си ги сега, все ще има неразбрали и несменили съседи, които ще ги таксуват на макс, а вашата изравнителна ще намалее. Ето от там избивате.

# 181
  • Мнения: 9 881
Има разлика между водомер и топломер. Та какво трябва да се смени при вас?

# 182
  • Мнения: 13 800
Щом говори за проверка, най-вероятно са водомери.

Мисля, че момичето е наясно, че решението ѝ не е най-изгодното, но щом възможностите ѝ на този етап са такива, няма смисъл от нашите уговорки. Понякога правим това, което можем, не това, което трябва.

# 183
  • Мнения: 313
Водомери трябва да се сменят, да.
Благодаря много на всички. Бъдете здрави!

# 184
  • София
  • Мнения: 312
Водомери трябва да се сменят, да.
Благодаря много на всички. Бъдете здрави!
Цените от сайта са актуални. Обадете се и ги попитайте-на мен ми записаха час една седмица след обаждането,проверката и монтажа бяха след около две седмици. Казах на човека крайната дата от предписанието и се справиха в срок- последния ден . Доволна съм- който е да извикате кажете им до коя дата трябва да е направено всичко. Предполагам знаете,че срока на предписанието е 1 месец. За това е и моя съвет-свържете се с тях още в понеделник,че е нужно време.

# 185
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Ехк, преди време и аз бях пред тази дилема и с ограничени финансови средства. Реших да дам водомерите за проверка. Оказа се, че не са ок и се наложи да платя и проверката, и новите водомери. Имай го предвид и този вариант.

Общи условия

Активация на акаунт