Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 443
  • 816
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 39
Здравейте.  Доста се поразрових в темата,но така и не открих отговор на моя въпрос. Извинявам се предварително,но да попитам.
Предстои ми да направя цветна снимка на тръбите в болница Селена. Някоя от вас която е преминала през това,може ли да ми обясни какво да правя след като си запазя час. Къде се намира кабинета в който трябва да отида? Тъй като ще ми е за първи път посещението в тази болница и съм адски притеснена и неориентирана. Извинявам се отново.

# 796
  • Мнения: 76
Меги, в болница Селена има регистратура на всеки етаж. На етаж 1, точно срещу входа на болницата казваш за какво си и те ще те опътят в коя стая ще те сложат да лежиш, докато дойде време за цс. Обикновено са стаите на 4-ти етаж след кафенето.
Не се притеснявай да питаш, всички в болницата са много мили, ти плащаш в крайна сметка за всичко там - питай, изисквай, не се притеснявай. Успех!

# 797
  • Мнения: 524
Меги, аз правих снимка там и резултатът беше грешен. На други момичета също. Не те съветвам да си губиш времето и парите.

# 798
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Меги, аз правих снимка там и резултатът беше грешен. На други момичета също. Не те съветвам да си губиш времето и парите.
и на мен позната ми каза това

# 799
  • Мнения: 359
Аз бях при Ненев на снимката и мен и три момичета с гъбички след това .. съвпадение ли е .. хаха не мисля . Мажат с йод уж ,но и трите с гъбички .

# 800
  • Мнения: 140
И аз имам цветна снимка в Селена.
С 2 напълно пропускливи тръби съм без гъбички.

# 801
  • Мнения: 39
А освен в Селена,къде другаде в града мога да отида на Цветна снимка,тъй като не съм запозната

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 777
А освен в Селена,къде другаде в града мога да отида на Цветна снимка,тъй като не съм запозната

Моята я правих в Пълмед преди 4 години.

# 803
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
За всички болници ще има и положителни, и отрицателни мнения. Аз имам много некадърно направена цветна снимка в Пълмед преди 5-6 години. Тотално грешен резултат със заключение за пропускливи тръби. Последваха две неуспешни донорски инсеминации в Ню Лайф. След тях смених клиниката и се оказа, че перфектната ми цветна снимка от Пълмед въобще не е перфектна и снимката няма нищо общо със заключението под нея. Направихме лапаро в Селена, заключение, че тръбите са трудно пропускливи при високо налягане и успех още при първо донорско инвитро при д-р Ангел Ставрев. Имам дъщеря на 2.3 г.
Така че, кое е по-добре, май е въпрос на късмет.
Като цяло моят съвет е Ако не усетите мястото като Вашето или не Ви хареса подхода, смяна. Не всеки успява на едно и също място при едни и същи лекари.

# 804
  • Мнения: 1 694
Единственото място където могат да ви направят,,истинска,,цветна снимка е Ехомар в Истанбул. За един ден отивате, снимате и де връщате.

# 805
  • Мнения: 752
Истината е , че най-точна диагностика можете да получите от диагностична лапароскопия, но е по-тежка интервенция от ЦС затова първо се препоръчва снимка.

Моята ЦС беше в Селена. Цял ден после чистих йод и контрастно вещество. Не съм развила гъбички. Не бях доволна от отношението на жената, която извършваше салото снимане, но това е друга тема. От всички други съм получавала прекрасно отношение винаги. Където и да отидете на цветна снимка се рискува - никъде не се знае каква е хигиената, колко се съобразяват, колко са внимателни и пр. И аз съм чувала че в Пълмед също правят.

# 806
  • Мнения: 524
И аз мога да дам само отзив за Истанбул -
 fulya acik emar. За сравнение - става бързо, безболезнено, без каквато и да е упойка, само няколко капки кръв, ставате и си тръгвате веднага. Издават снимка от няколко ъгъла, с чудесно качество и дигитална такава, ако поискате. Цената беше наполовина от Селена.

# 807
  • Мнения: 1 694
В България препоръчват лапаро уж за по- добра диагностика,поради простата причина,че никъде в България не правят хубави цветни снимки( не знам защо). Наистина Истанбул си остава най- доброта място за тази работа.

# 808
  • Мнения: 140
Здравейте! Къде изследват пробите от ПИД? Знам че ги пращат някъде, но къде….

# 809
  • Мнения: 138
Здравейте! Къде изследват пробите от ПИД? Знам че ги пращат някъде, но къде….
Пращат ги в Турция.

Общи условия

Активация на акаунт