8 дни закъснение - 3 отрицателни теста

  • 2 927
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте момичета...
До сега имам 4 бременности от който само една успешна .. имам 1 дете 🥰
От няколко месеца се опитваме да имаме второ .. обаче нещо не се получава 😑
Та последната ми бременнсот беше извън маточна ...
След като искачах възстановителния период разбира се .. започнахме с опитите отново ..
И този месец вече имам 8 дни закъснение с 3 отрицателни теста ..
А изведнъж започнаха едни симптоми ..  на цистит ужасни болки в края на пикаенето .. 🥺
Чудя се .. дали е възможно да съм бремена имам записан час при доктор .. но е чак на 04.12 до тогава не знам ..
Някой имал ли е подобен случай . 💙
Благодаря предварително на отговорилите .

# 1
  • София
  • Мнения: 35 950
Може да е имало късна О. и затова М. да закъснява. Повтори теста след 2 дни.
М. може да закъснява и ако МЦ е ановулаторен.
Какво точно се случва, може да покаже само УЗ - ако има ЖТ, имало е О., ако няма - не е имало О.

# 2
  • Мнения: 6
Благодаря ти .. ще исчакам още тази сутрин се събудих с ужасни болки в кръста .. възможно е да ми дойде ..
И аз не знам вече 🤐🤐🤐🤐

# 3
  • Мнения: 164
Здравейте и при мен сутиацията е подобна имам 3 бременности и едно детенце. Сега отново се опитваме за бебе след 3г + пазене. Имам закъснение от 5 дни и много отрицателни тестове, не знам мога ли да се надявям за бебе или тестовете са си верни.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 950
Здравейте и при мен сутиацията е подобна имам 3 бременности и едно детенце. Сега отново се опитваме за бебе след 3г + пазене. Имам закъснение от 5 дни и много отрицателни тестове, не знам мога ли да се надявям за бебе или тестовете са си верни.
Надежда винаги има, но има и вероятност МЦ да е бил ановулаторен или да е имало късна О. и това да е причина М да закъснява.

# 5
  • Мнения: 164
Здравейте и при мен сутиацията е подобна имам 3 бременности и едно детенце. Сега отново се опитваме за бебе след 3г + пазене. Имам закъснение от 5 дни и много отрицателни тестове, не знам мога ли да се надявям за бебе или тестовете са си верни.
Надежда винаги има, но има и вероятност МЦ да е бил ановулаторен или да е имало късна О. и това да е причина М да закъснява.
До сега не ми е закъснявал и имах големи надежди за + тест. Ову никога не съм засичала и не знам кога се пада.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 950
Скрит текст:
Здравейте и при мен сутиацията е подобна имам 3 бременности и едно детенце. Сега отново се опитваме за бебе след 3г + пазене. Имам закъснение от 5 дни и много отрицателни тестове, не знам мога ли да се надявям за бебе или тестовете са си верни.
Надежда винаги има, но има и вероятност МЦ да е бил ановулаторен или да е имало късна О. и това да е причина М да закъснява.
До сега не ми е закъснявал и имах големи надежди за + тест. Ову никога не съм засичала и не знам кога се пада.
През 2-3 дни прави тест за бременност и ако след 10-на дни, все още няма М. - отиди да те видят на УЗ.

# 7
  • Мнения: 164
Скрит текст:
Здравейте и при мен сутиацията е подобна имам 3 бременности и едно детенце. Сега отново се опитваме за бебе след 3г + пазене. Имам закъснение от 5 дни и много отрицателни тестове, не знам мога ли да се надявям за бебе или тестовете са си верни.
Надежда винаги има, но има и вероятност МЦ да е бил ановулаторен или да е имало късна О. и това да е причина М да закъснява.
До сега не ми е закъснявал и имах големи надежди за + тест. Ову никога не съм засичала и не знам кога се пада.
През 2-3 дни прави тест за бременност и ако след 10-на дни, все още няма М. - отиди да те видят на УЗ.
Утре ще отида да пусна един кръвен тест исе надявам да се разбере. Нямам възможност в момента да отсъствам от работа. Ако излезе + на кръвния, ще изчакам още 1, 2 седмици и ще отида на преглед.

# 8
  • Мнения: 10
Благодаря ти .. ще исчакам още тази сутрин се събудих с ужасни болки в кръста .. възможно е да ми дойде ..
И аз не знам вече 🤐🤐🤐🤐

Здравей!. В крайна сметка дойде ли ти тогава или се оказа бременност? И ако не ти е дошло - изясни ли се каква е причината за закъснението?

П.П. Аз съм в подобна ситуация - 8 дена закъснение при много редовен и точен цикъл (и опити за б.) и два отрицателни теста... Ще трябва да се ходи на лекар явно, за да се разбере каква е причината...

# 9
  • Мнения: 76
Здравейте, първия ми път беше преди 2г и от 1г насам е имало само проникване с пръст. Вчера обаче правих секс и после имах някакво леко зацаване. И се чудя дали е възможно да е от това или не е възможно. Защото пък и ми закъснява няколко дни та се питам от кое ли е

# 10
  • Мнения: 76
Здравей, моля за помощ!
Последния цикъл ми беше на 19.03.(изчислена дата на овулацията от приложение 05.04)
Обаче ми закъсня с около 2 дни и аз направих гаф на втори ден от закъснението. Викам си тя е била сигурно по късно овулацията а и миналата година по същото време еюе пак ми закъсня с около 14дни(явно заради пролетта). Обаче за всеки случай пих Ескапеле 30часа след акта(незащитен). Днес сме 22.04 кога да очаквам цикъла ми? Имам ли повод за притеснение?

# 11
  • Мнения: 76
А кога мога да направя тест за бременност? И има ли вероятност да има такава?
 Последна менструация:19.03
Дата на гафа:20.04
 Хапче :40 часа след акта Ескапел

# 12
  • София
  • Мнения: 35 950
А кога мога да направя тест за бременност? И има ли вероятност да има такава?
 Последна менструация:19.03
Дата на гафа:20.04
 Хапче :40 часа след акта Ескапел
Божа работа! Simple Smile
Смяташ 20.04 + 15-17 дни, нещо такова ... и направи кръвен тест ЧХГ
Дано да е това, което искаш.

Общи условия

Активация на акаунт