1 юЛи-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО

  • 34 590
  • 640
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 070
Горе-долу колко време мина от подаването на молбата за разрешение до отговора. На нас още не са ни се обадили за отговор.

от 3 дни до седмица според града, просто отиди в деловодство, където сте подали молбата, може да не се занимават да отговарят чрез координатите, коитао сте дали!

Ей медийните звезди! Евгения Атанасова от "Вижте кой" е бременна, нали знаете?! Пробвайте да говорите с нея, макар че предаването е в събота и вече е късно най-вероятно, а за следващото най-много да ви извика следствие на протеста, ако направят и реповтаж за него. Тя обикновено се опитва да засегне всички гледни точки, а асистентката и - Ирина ли беше - е постоянно във връзка със известни социолози, психолози, с хората от "културата", с  "Червената къща" например! Откриите човек, който да ви съдейства за среща с нея!

# 556
  • Мнения: 2 534
Здрасти , татко Стефко , всяка помощ е добре дошла
Адара , браво момиче , ти всеки път успяваш да ме изненадаш
Дес-Куна , идеята за брояча е страхотна , някой писа ли Мамма по този въпрос ?
Мишленце , браво , радвам се , че ни подкрепят все повече хора , ще се видим утре с теб и Салай
Салай , получи ли от Летящата проекта с бебето за плакат А3 формат ? Намерих копия по 0,16 за бр , искам да направим и от тези плакати

Салайче, пускай в Клюкарника тема за снимките

Получих първата сума по пощата
Ралица Стоянова (ralinikol)- 5 лв. , благодаря

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 22:30 от писна ми

# 557
  • Мнения: 139
   Да не звуча поучително като не можах този път да участвам активно но ми се иска да предупредя ,че всяка подкрепа от партийно ангажирана личност е нож с две остриета!
Не трябва идеята ни да придобие политически насоки.Най-добре ако могат да помагат задочно без медийно оповестяване.Че като спечелим едни на наша страна,другите автоматично се превръщат в наша опозиция.И аз имах възможност да заинтересовам доста известен депутат но после прецених ,че не е съвсем добра идея!

# 558
  • Мнения: 1 072
Писна ми, вече съм много по-свободна / да не чуе дявола /. Ще гледам утре да го дам на Салай. Проекта с бебето така ли да остане?

# 559
  • Мнения: 2 534
Ако може да не е изписана датата 1 Юли , а общ текст , който да става и за последващи протести  Wink

# 560
  • Pernik
  • Мнения: 111
момичета, от къде да дръпна листовката да я пусна и в Перник?
кажете ако искате да говоря с FM+ отново да ни отразят и мога да попитам за мегафон да ни дадат

# 561
  • Мнения: 2 534
момичета, от къде да дръпна листовката да я пусна и в Перник?
кажете ако искате да говоря с FM+ отново да ни отразят и мога да попитам за мегафон да ни дадат
Ако може да има едно предаване преди протеста , за да се популяризира - ще е супер  Wink
Мегафон - ДАААААА , давай го насам   bouquet
Салай на 26 стр е дала линк към плакатчетата ,те са за формат А4
За листовките не сме пуснали проект, те са пуснати направо към печатница с размер 10/14

Ама , ако щеш ми вярвай , само преди час си мислех за теб , викам си - Къде изчезна това момиче

# 562
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Тези нови искания които се оформят, защо не се обсъждат и одобряват тук в тази тема ?
Как така 10 жени /примерно/ ще вземат решение от името на 16 000 подписали се в подписката ?

# 563
  • Pernik
  • Мнения: 111

Ама , ако щеш ми вярвай , само преди час си мислех за теб , викам си - Къде изчезна това момиче
детенце ми е болно а и ми дадоха работа от радиото  Rolling Eyes та нямам много време
аз о6те миналя път предложих да направя ниакакво клипче което да го пускам е на протеста, но никой нищо не каза сега ако имате идея пи6тете ми

# 564
  • Мнения: 2 534
Тези нови искания които се оформят, защо не се обсъждат и одобряват тук в тази тема ?
Как така 10 жени /примерно/ ще вземат решение от името на 16 000 подписали се в подписката ?

Всяка организация си избира представители , при нас това м случая са Салай , Мишленце и Насинда . Останалите също си имат своите представители , на които са гласували доверие .
Аз гласувам на нашите момичета такова , още повече че в случая трябва да се действа скоростно , за да се пусне писмото възможно най-рано до медиите . И без това няма да е лесно да се разберат представителите на самите организации , остава и всички 16 000 да се намесим и ще стане  Sick
Още помня предното писмо колко време го оформяхме , та накрая не остана време да се занимаем с това да популяризираме протеста  Embarassed
Аз вярвам , че десетте момичета от всички движения и организации , които са се срещнали днес , ще стигнат до консенсус за максимално кратко време  Praynig

# 565
  • Мнения: 2 070
Тези нови искания които се оформят, защо не се обсъждат и одобряват тук в тази тема ?
Как така 10 жени /примерно/ ще вземат решение от името на 16 000 подписали се в подписката ?


И аз тва казах и пак ще се повтарям докато не получа отговор от тези, които се оказва чевзимат решенията  

МАЛКО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ САМО ЗА ТОВА ДА ИЗЛЕЗЕМ ИЗВЕДНЪЖ С НОВА И ДОСТА ДОПЪЛНЕНА ПЛАТФОРМА...КАКВО СТАВА ТОГАВА С ПОДПИСИТЕ НА ВСИЧКИ ДОСЕГА И ТЕ ЩЕ СЕ ВОДЯТ ЛИ КАТО ОДОБРИТЕЛНИ И ЗА НОВИТЕ НЕЩА?!

аКО ЩЕ ИМА НОВИ ИСКАНИЯ АЗ ДЪРЖА МНОГО ЗА ТОВА  УСЛОВИЕТО ЗА 6 МЕСЕЧНИЯ ОСИГУРИТЕЛЕН СТАЖ ДА СЕ ПРОМЕНИ - ДА СЕ ИЗИСКВАТ 6 МЕСЕЦА ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА, НО НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ И НЕЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРИ ЕДИН И СЪЩ РАБОТОДАТЕЛ, КАКТО И НЕЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТОЧНО ПРЕДИ САМАТА БРЕМЕННОСТ - ТАКА СЕ УДОВЛЕТВОРЯВАТ ИСКАНИЯТА НА ЖЕНИТЕ СЪС СВОБ ПРОФЕСИИ И ЧЕСТО СМЕНЯЩИТЕ РАБОТАТА СИ, КАКТО И ТЕЗИ ПО НЯКАКВА ПРИЧИНА СА ОСТАНАЛИ БЕЗ РАБОТА ЗА ИЗВ ВРЕМЕ! аКО ЩЕ ПРОТЕСТИРАМЕ ЗА ЗАЧАТИЕ И ДРУГИТЕ НЕКА ВКЛЮЧИМ И ТОВА МОЛЯ ВИ!

# 566
  • Мнения: 2 534

Ама , ако щеш ми вярвай , само преди час си мислех за теб , викам си - Къде изчезна това момиче
детенце ми е болно а и ми дадоха работа от радиото  Rolling Eyes та нямам много време
аз о6те миналя път предложих да направя ниакакво клипче което да го пускам е на протеста, но никой нищо не каза сега ако имате идея пи6тете ми
Идеята е страхотна , но кой да го направи , нали всичко е пари .
Идеята ти е това клипче да се пуска по радиото преди протеста , нали ?!
Някой има ли познат , който се занимава с това , за да ни помогне безвъзмездно  Embarassed


Нищо против предложението на Дескуна , както най-вероятно не бих имала нищо против още много предложения . Нека нещата да стават по-постепенно , Дескуна , ако не сега - следващия път


На Донибони , честити ви нови две градини в Пловдив и бравос на кмета

# 567
  • София
  • Мнения: 897
Утре ще разпечатам около 200 листовки на ксерокс.
Има ли желаещи за разнасяне и лепене в Стрелбище и Гоце Делчев, че и от другаде?  bouquet

# 568
  • Pernik
  • Мнения: 111
Идеята е страхотна , но кой да го направи , нали всичко е пари .
Идеята ти е това клипче да се пуска по радиото преди протеста , нали ?!
Някой има ли познат , който се занимава с това , за да ни помогне безвъзмездно  Embarassed



[/quote]
ама аз това работя  Grinning аз ще ги направя без пари, но се съмнявам да се навият за излъчване, идеята ми е да се пуска по мегафона на самия протест, но ще попитам и за излъчване във всички радиостанции на абро. Трябва да се обадя на шефа да го питам. Но вие кажете какво да се казва в клипа, а другото от мен  bouquet

# 569
  • Мнения: 2 534
Идеята е страхотна , но кой да го направи , нали всичко е пари .
Идеята ти е това клипче да се пуска по радиото преди протеста , нали ?!
Някой има ли познат , който се занимава с това , за да ни помогне безвъзмездно  Embarassed



ама аз това работя  Grinning аз ще ги направя без пари, но се съмнявам да се навият за излъчване, идеята ми е да се пуска по мегафона на самия протест, но ще попитам и за излъчване във всички радиостанции на абро. Трябва да се обадя на шефа да го питам. Но вие кажете какво да се казва в клипа, а другото от мен  bouquet
[/quote]
Ханибал , обичам те момиче  Heart Eyes
Хайде момичета , имате един ден за идеи за клипчето

А сега си позволявам да копирам това , което Мамма ми отговори веднага , след моето запитване
Относно оповестяването - с брояч не мога да го направя, но ще добавя събитието в Календара и в карето Новини на форума и в карето Актуално на сайта.
Това ще стане на 23- 24 юни

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 22:35 от писна ми

Общи условия

Активация на акаунт